עם ברי המים תמי4 כל המשפחה שותה יותר מים

עם בר המים תמי4 כל המשפחה שותה יותר מים

המים שלנו:

להגיד שיש לנו את המים הכי טובים בשבילכם, זה קל. בשביל שזה יהיה נכון כל הזמן, אנחנו בשטראוס מים משקיעים מאמץ רב בפיתוח מוצרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. מומחי המים שלנו דואגים שאיכות ברי המים והחלפים השונים, יספקו עבורכם את המים האיכותיים והטעימים ביותר כל השנה!

איכות

מוצרי שטראוס מים מצטיינים בטכנולוגיה חדשנית, בהנדסת אנוש חכמה ובעמידה בכל התקנים המחמירים ביותר למערכות סינון וטיהור מי השתייה. מוצרי שטראוס מים הנם בעלי תו התקן הישראלי 1505 לסינון וטיהור מי השתייה ותו בטיחות 5452 לשמירה על איכות המים.
על מנת להבטיח שמירה על איכות נורת הUV ומטהר המים אנו מבצעים בכל שנה באופן מדגמי בדיקות לאיכות מים בבתי לקוחות, וזאת כחלק מתפיסת החברה שעל מנת להבטיח את איכות המוצרים הגבוהה ביותר יש לבדוק אותם בסביבה הטבעית בה פועלים ברי המים – בבתי הלקוחות שלנו.

מומחיות

כבר למעלה מ-40 שנה שאנחנו מכירים את תחום המים בארץ ובעולם. אנחנו משקיעים רבות בפיתוח טכנולוגי, מחזיקים מעבדות מים מהמתקדמות בעולם, נמצאים בחזית המחקר הבינלאומי בתחום טיפול במים, תוך שיתוף פעולה עם האקדמיה בישראל, ונותנים שירותים בתחום המים בארץ וברחבי העולם.

שירות

הלקוחות של שטראוס מים נמצאים תמיד במרכז החשיבה והעשייה של החברה. המוצרים, החלפים, האחריות והשירות, ניתנים במסגרת הסכמי השירות, כדי שכל לקוחותינו ימשיכו להינות ממים איכותיים יותר, צלולים יותר וטעימים יותר. כמו כן, אנו ממליצים לשמור על ניקיון ברי המים וסביבת המטבח על מנת להבטיח את תקינות בר המים ואיכות המים.