מיחזור מטהר המים MAZE, מסנן ונורת UV

שטראוס מים ותאגיד המיחזור מ.א.י הקימו תשתית למיחזור מטהרי מים MAZE, מסננים ונורות UV במאות נקודות הפזורות ברשתות השיווק הגדולות ברחבי הארץ, מאוקטובר 2015 ניתן למחזר את ערכות החלפים הנמצאים בברי המים של שטראוס מים.

למעלה מחצי מיליון בתי אב, הנמנים עם לקוחות החברה, נדרשים אחת לחצי שנה או 2000 ליטר להחליף מטהר מים MAZE או מסנן ואחת לשנה להחליף נורת UV על מנת לשמור על בטיחות המים, כעת, הודות לתשתית ושיתוף הפעולה עם תאגיד מ.א.י ערכות אלה יהיו ניתנות למיחזור בצורה פשוטה ויעילה.

לקוחות שיחליפו מטהר מים MAZE או מסנן ונורת UV יוכלו להגיע עם הערכה הישנה לעמדות של תאגיד מ.א.י ברשתות השיווק השונות ובחנויות נוחות בתחנות הדלק ולהניח אותם שם. מוצרים אלה יאספו למיחזור יחד עם פסולת אלקטרונית נוספת.

לאיתור עמדת מ.א.י הקרובה לביתך ולפרטים נוספים באתר ייעודי שנבנה עבור ובשיתוף שטראוס מים לחצו כאן>>

מיזם זה מצטרף לשיתוף הפעולה של שטראוס מים וחברת נייר חדרה במסגרתו עברה החברה להשתמש בנייר ממוחזר ואף מפיקה את חשבוניות החברה מנייר זה לחצי מיליון בתי אב. על פי נתוני קבוצת נייר חדרה, אדם העובד במשרד משתמש בממוצע בכ - 10,000 דפים בשנה ושימוש באחד טון נייר של ממוחזר מציל כ - 17 עצים בגובה של כ-15 מטר. לפי הערכות בשטראוס מים ונייר חדרה בעקבות שיתוף הפעולה ביניהם ינצלו, בשלב הראשון, 75 עצים בגובה 15 מטר. מדובר בפיילוט ובמידה ויצליח יורחב לכל קבוצת שטראוס.

יניב שיראזי, מנכ"ל שטראוס מים ישראל אמר: "אנו שמחים להיות שותפים למהלכים המצמצמים את דריסת הרגל האקולוגית שלנו כחברה ונותנים כלים ללקוחות שלנו למחזר ולקחת חלק במהפכה הירוקה. חלק מהאחריות שלנו כחברה זה גם להחזיר לסביבה. מהלכים אלה מייצרים תועלת סביבתית מוכחת ואנו משוכנעים שחברות נוספות יצטרפו למגמה בעתיד".