תמי 4 - מים באיכות הגבוהה ביותר

חברת שטראוס, כחברה המובילה בישראל מזה שמונה עשורים, עומדת מאחורי איכות ובטיחות ברי המים תמי 4 ללא כל התפשרות. אנו בודקים את ברי המים שלנו לאורך כל השנה ולא משווקים מוצרים שלא עומדים בדרישות התקנים המחמירות שנטלנו על עצמנו.

ברי המים תמי 4 מסננים ומטהרים את המים, מסירים מהמים חול, חלודה ואבנים קטנטנות, סופחים כלור ומעלימים טעמי לוואי וריחות. בנוסף לכך ברי המים תמי4 משמרים את המינרלים החיוניים של המים כמו: סידן ומגנזיום הידועים בתרומתם לבריאותנו ומבטיחים את איכות המים הגבוהה ביותר ובנוחות מקסימלית. מדינת ישראל, באמצעות מכון התקנים, קבעה תקן רשמי 1505 שבודק את בטיחות המכשיר למי שתייה ויעילות הטיפול במים, ברי המים תמי 4 כולם עומדים בדרישות התקן.

 

 

האם המים מברי המים תמי 4 בטוחים לשתייה?
כן! המים המטוהרים של ברי המים תמי 4 בטוחים. הם מים באיכות הגבוהה ביותר, העומדים בכל הדרישות המחמירות בישראל. הם בטוחים לשתייה באופן מוחלט בכל אחת מהתצורות האפשריות – מים קרים, חמים ומוגזים.


מהם החיידקים המצויים במים המטוהרים מברי המים תמי 4, עליהם שמענו בפרסומים שונים?
המונח שמשתמשים בו בפרסומים השונים באמצעי התקשורת הוא ספירה כללית. ספירה כללית נמצאת בכל סביבה שהיא, לרבות במזון כמו סלטים, מזון תינוקות, משקאות ועוד. חוות דעת מדעיות רבות, ובכלל זאת אלו המצורפות כאן של ארגון הבריאות העולמית ומומחים מובילים בישראל, מבהירות שהספירה הכללית אינה גורם סיכון במי השתייה. בארה"ב ובמדינות שונות באירופה כלל אין דרישה המתייחסת לספירה הכללית, והתקן הישראלי קובע רף של ספירה כללית שברי המים תמי 4 כולם עומדים בו. על כן, ברי המים של תמי 4 שעומדים בתקנים השונים מבטיחים את איכות המים, על פי כל בדיקה נדרשת.


מהו הרכב המים המטוהרים של תמי 4?
הרכב המים של תמי4, דומה בהרכבו למי השתייה מהברז. מערכות הסינון והטיהור בברי המים תמי4 מסננים את הכלור והחלקיקים וכמובן מטפלים בטיהור המיקרוביולוגי של חיידקים אשר עלולים להוות סיכון למי השתייה.

מים באיכות הגבוהה ביותרהאם מי הברז עדיפים על תמי 4?
ככלל, מי הברז בישראל הנם באיכות טובה, אולם בשל תהליכים שונים הם מכילים מרכיבים שונים. ברי המים תמי 4 מנקים את מי הברז מחול, חלודה ואבנים קטנטנות וסופחים כלור הגורם לטעמי לוואי וריחות לוואי שלעתים קיימים במי הברז. עם זאת, נשמרים המרכיבים החיוניים במי השתייה: כמו נתרן, סידן ומגנזיום הידועים בתרומתם לבריאותנו. יתרונם של ברי המים תמי 4 טמון גם בנוחות השימוש והיכולת לקבל מים איכותיים, צלולים, טעימים, קרים, חמים ומוגזים, בלחיצת כפתור. חשוב להדגיש שהקפדה על החלפת נורות ה- UV ומטהרי המים MAZE בזמן ושמירה על ניקיון בר המים וסביבתו הכרחית לשמירה על תפקודו שמספקת את איכות המים.