מטהר המים המתקדם בעולם

מייז - טכנולוגיית טיהור המים המתקדמת בעולם
מייז - טכנולוגיית טיהור המים המתקדמת בעולם
מים איכותיים יותר
מים איכותיים יותר
מים צלולים יותר
מים צלולים יותר
מים טעימים יותר
מים טעימים יותר

 

הכירו את מייז מטהר המים המתקדם עולם, מטהר המים החדש לברי המים תמי 4 שבזכותו מי השתייה שלכם יהיו איכותיים, צלולים וטעימים יותר.

ועכשיו ללא תשלום נוסף, לכל לקוחות שטראוס מים

הכירו את מייז מטהר המים המתקדם בעולם, מטהר המים החדש לברי המים תמי 4 שבזכותו מי השתייה שלכם יהיו איכותיים, צלולים וטעימים יותר.

ועכשיו ללא תשלום נוסף, לכל לקוחות שטראוס מים

מטהר המים מייז מטהר המים המתקדם בעולם הוא פטנט ייחודי של שטראוס מים ומבוסס על טכנולוגיית טיהור מים המתקדמת בעולם.

ראו איך מייז מטהר המים המתקדם בעולם משדרג לכם את המים:

מזהמים כימיים ממקור תעשייתי וחקלאי

שפכים ופסולת המכילים כימיקלים משימוש בתעשייה ובחקלאות כמו: חומרי הדברה, אסבסט ועוד...

מתכות

כבדות

 

עופרת

וכספית

מזהמים כימיים משימוש אישי

שאריות של תרופות, הורמונים וחומרי ניקוי המחלחלים למי השתייה

צלילות, טעם וריח המים

סינון חול, חלודה וחלקיקים קטנים, ספיחה של כלור, טעמי לוואי וריח מהמים. הפחתת אבנית

מפחית אבנית

 

מייז

 

מזהמים מיקרו-

ביולוגיים

מיקרו-

אוגניזמים

וחיידקים

החיים במים 

צפו בסרטון וגלו מה עלול להסתתר במי השתייה שלכם:

MAZE מטהר המים המתקדם בעולם

רוצים ללמוד עוד על מטהר המים?

מדוע החלטתם להשיק ולספק ללקוחות מטהר מים חדש?

כחברת מים אנו בשטראוס דואגים להיות בקדמת הטכנולוגיה בתחום סינון וטיהור המים מתוך מחויבות לספק ללקוחות שלנו את המים האיכותיים ביותר, לכן אחרי שנים של מחקר, פיתחנו את  מטהר מים חדש לברי המים תמי4 בהשקעה של מיליוני דולרים. 
מטהר המים החדש הוא פטנט ייחודי של שטראוס מים ומבוסס על טכנולוגיית טיהור מים המתקדמת בעולם ובאמצעותו אנו מבטיחים לכם  מים איכותיים יותר, צלולים יותר וטעימים יותר.

במה מטהר המים החדש טוב יותר מהמסנן הקיים לברי המים תמי4?

מייז מטהר המים החדש מטהר המים החדש שפתחנו הינו פיתוח ייחודי פורץ דרך בטכנולוגיה המתקדמת בעולם. אל המים העוברים דרך הצנרת הביתית של כולנו עלולים להתווסף חומרים ומזהמים לא רצויים שיכולים להשפיע על איכות וטעם המים שאנחנו שותים. לקוחות שטראוס מים יוכלו ליהנות מMAZE מטהר המים החדש מטהר המים החדש שמבטיח טיפול איכותי לכוס המים שלכם ומספק למים הגנה משופרת מפני: מתכות כבדות, מזהמים מיקרוביולוגיים, אסבסט, חומרי הדברה ועוד וגם משפר את צלילות, טעם וריח המים. מייז מטהר המים החדש מוציא ומטהר מן המים את מה שלא צריך להיות בהם ובמקביל שומר על הרכב המינרלים במים. לקוחות שטראוס מים בהסכם שירות יקבלו את מטהר המים החדש ויהנו ממים איכותיים, צלולים וטעימים יותר.

האם מטהר המים החדש יהיה במחיר גבוה יותר?

מתוך מחוייבות שלנו כחברת מים להעניק לכם את חווית השתיה הטובה ביותר, ולמרות ההשקעה הכספית הרבה הכרוכה בפיתוח ובייצור MAZE מטהר המים החדש, המבוסס על טכנולוגיית טיהור המים המתקדמת בעולם, מייז מטהר המים החדש יינתן ללקוחות שטראוס מים ללא תוספת תשלום.

האם כל לקוחות החברה יקבלו את מייז מטהר המים המתקדם בעולם מטהר המים החדש ומתי?

כחברת מים אנו בשטראוס מים דואגים להיות בקדמת הטכנולוגיה בתחום סינון וטיהור המים מתוך מחויבות לספק ללקוחות שלנו את המים האיכותיים ביותר. בחודשים האחרונים התחלנו בחלוקת MAZE מטהר המים החדש מטהר המים החדש לברי המים תמי4, ובמהלך החודשים הקרובים נשלים את החלוקה לכל לקוחות החברה (שברשותם בר מים ביתי) כך שכולם ייהנו ממנו. MAZE מטהר המים החדש מיועד לברי המים תמי4 Bubble PLUS, תמי4 Primo ותמי4 Family. 

האם יש בישראל בעיה של מתכות כבדות במי השתייה?

מי השתייה המגיעים אלינו לבתים, מפוקחים ע"י משרד הבריאות ובאחריותם לדאוג שהמים יעמדו בתקינה הנדרשת לאיכות מי השתייה כמפורט בהנחיות של משרד הבריאות. התקן הנוכחי עבור עופרת- ערך מקסימלי לעופרת במי שתייה- 10 מיקרוגרם לליטר. יחד עם זאת, עופרת הינו חומר שמוטב שלא יהיה במים בכלל, MAZE מטהר המים החדש מטהר המים החדש מבטיח זאת.

איכות המים בישראל טובה, מדוע נדרש לטפל במים?

אספקת מים ראויים לשתייה בישראל הינה באחריות משרד הבריאות ותאגידי המים המקומיים, והם אלה שאחראים על הובלתם ואיכותם עד לפתח הבניין/בית הלקוח - נקודת שעון המים בבניין או בבית. החל מנקודה זו איכות המים הינה באחריות הצרכן ומושפעת מאיכות הצנרת הביתית וממערכות המים הפרטיות. אל המים העוברים דרך הצנרת הביתית שלנו עלולים להתווסף חומרים לא רצויים ומזהמים שיכולים להשפיע על איכות וטעם המים שאנו שותים. מטהר המים החדש   MAZE מטהר המים החדש  מבטיח טיפול אופטימאלי במים בסמוך למזיגתם.

התקנים המחמירים בעולם בהם המייז מטהר המים החדש עומד:

כל המוצרים של שטראוס מים עוברים בדיקות מקיפות ואנו דואגים לקבל את התקנים המחמירים ביותר. גם MAZE מטהר המים החדש מטהר המים החדש נבדק בדיקות קפדניות על ידי מכון התקנים ועל סמך הבדיקות ניתן לנו תקן 1505, תקן מחמיר הנוגע למערכות שתייה ביתיות בתחום הסינון ,טיהור וטיפול במים.
כחברה שמנגישה מים למאות אלפי בתי אב בישראל לא נשווק מוצר שלא יעמוד בכל הדרישות והתקנים.
ניתן להכנס לכפתור "מידע נוסף" בתחתית העמוד ולקרוא עוד אודות התקנים.

האם תדירות החלפת מייז מטהר המים החדש מטהר המים החדש זהה לתדירות החלפת המסנן הנוכחי שלכם?

כן, תדירות החלפת MAZE מטהר המים החדש מטהר המים בברי המים של שטראוס מים נקבע על פי פרמטר של 2,000 ליטר או חצי שנה המוקדם מביניהם על פי ממוצע צריכה של משפחת בישראל, כולל מים קרים, חמים ולבישול.
עם  זאת, לאחר חצי שנה או 2,000 ליטר גם אם לא מוחלף מטהר המים לא קיימת סכנה בריאותית.
על ציר הזמן מטהר המים יעבוד פחות טוב מה שיבוא לידי ביטוי הן בטעמי לוואי והאטה בקצב הזרימה של המים מבר המים.

מדוע נדרשת הנורה בנוסף למטהר המים החדש?

מטהר המים MAZE מטהר המים החדש מהווה שלב נוסף לטיהור מיקרוביולוגי ויחד עם נורת ה- UV הם מעקרים את החיידקים, מטהרים את המים ומעניקים טיפול אופטימלי למים רגע לפני שהם מגיעים לכוס שלך.

בתהליך השטיפה הראשוני (שמבוצע עם התקנתו בבר המים) המים אינם צלולים לחלוטין – מה גורם לכך?

בתהליך השטיפה הראשוני של MAZE מטהר המים החדש מטהר המים החדש, המים היוצאים אינם צלולים ומסמנים תהליך שטיפה תקין. הסיבה לכך היא אופן הייצור הייחודי של מטהר המים המבטיח את איכות המים.
אין בשתיית מי השטיפה הראשונית כל חשש בריאותי. עם זאת, אנו ממליצים לשפוך אותם או להשקות בהם את הצמחים. עם סיום תהליך השטיפה המים איכותיים יותר, צלולים יותר וטעימים יותר.