מים איכותיים בלחיצה אחת

תווי תקן

ברי המים תמי4 עומדים בדרישות תקן 1505 לסינון וטיהור מי השתייה. תו זה דן בדרישות ובשיטות בדיקה למערכות לסינון וטיהור מי שתייה ומטרתו לעגן את כל נושא הסינון והטיהור במערכות שמטפלות במערכות מכאניות לשתיה. לשירותכם תו תקן 1505 וכן אישור מכון התקנים.

מים איכותיים

בדיקות ודגימות

המים של ברי המים תמי4 הם איכותיים, כנדרש תחת ההסמכה ל"תו התקן" מתבצעות באופן קבוע בדיקות מדגמיות של מים מבתי לקוחות בכל רחבי הארץ, הבדיקות מועברות לבדיקה במעבדה על מנת להבטיח את איכות סינון וטיהור המים.

סינון המים

ברי המים תמי 4 משפרים באופן מהותי טעמים וריחות לוואי של המים. מטהר המים MAZE ונורת הUV מבטיחים איכות מים גבוהה ביותר ומאפשרים לקבל מים טובים, איכותיים קרים חמים בנוחות מקסימאלית.


מערכות הסינון בברי תמי4 כוללות מטהר המים MAZE ונורת UV. מטהר המים מרחיק גופים זרים כמו לכלוך וחלודה, וסופח ריחות וטעמי לוואי. נורת הUV האולטרה סגולה מקטינה את העומס הבקטריאלי במים.

על מנת לשמור על איכותם הגבוהה כפי שמובטח, וכן על צלילותם וטעמם של המים, יש להקפיד על החלפת החלפים בזמן:  מטהר מים MAZE - אחת לחצי שנה או 2000 ליטר ונורה - אחת לשנה וכן לדאוג לניקיון בר המים וסביבתו.

כתבות נוספות
איכות הסביבה