השקת פעילות שטראוס מים באנגליה

שיתוף פעולה

בשנת 2012 הושקה בלונדון "וירג'ין שטראוס מים", בהשתתפות עופרה שטראוס, יו"ר קבוצת שטראוס וריצ'רד ברנסון, מייסד וירג'ין, לצד מנכ"לים ומנהלים בכירים מקבוצת וירג'ין ומקבוצת שטראוס.

במהלך האירוע שטראוס וברנסון חשפו את המוצרים החדשים שתחילה יושקו באנגליה ובהמשך במדינות נוספות תחת המיתוג המשותף:Virgin Pure– Improving life with Strauss Water .

"וירג'ין שטראוס מים" תציע מכשירי טיהור של מי שתיה לקהל הצרכנים באנגליה, שבדומה לצרכנים בישראל- מכשירי תמי 4 מעוצבים, המחוברים ישירות למערכת המים, מטהרים את המים ומספקים בלחיצת כפתור מים טהורים, טעימים, צוננים או רותחים.

 

ריצ'רד ברנסון, מייסד Virgin: "אני אוהב עסקים העוזרים לשפר את אורח החיים שלנו, והמכשירים של וירג'ין-שטראוס מים עושים בדיוק את זה, תוך שהם מעודדים אנשים לשתות יותר מים בדרך יעילה. מי שתיה טהורים ומצוננים בלחיצת כפתור פירושם שלא יהיה יותר צורך לסחוב בקבוקים, לחכות שקנקני הפילטר יסיימו לסנן, או להמתין שהקומקום ירתח כדי להכין כוס תה נהדרת."


עופרה שטראוס, יו"ר קבוצת שטראוס: "קבוצת שטראוס מחויבת לשיפור החיים של אנשים. לשותפות החדשה שלנו עם וירג'ין ישנה משמעות אסטרטגית יוצאת דופן, היות והידע, המומחיות והטכנולוגיה של שטראוס מים מתחברים היטב עם ההבנה המצוינת של וירג'ין במתן מענה לצורכי הצרכנים. חיבור זה יוביל להקמתה של חברה המתמחה במתן מי שתיה טהורים, בטוחים וטעימים לצרכנים באנגליה ובמדינות נוספות בהמשך הדרך".

 

גדי לסין, נשיא ומנכ"ל קבוצת שטראוס: "קבוצת שטראוס מממשת היום אבן דרך נוספת בהתפתחות הגלובלית שלה ובפיתוח מותג שטראוס כמותג גלובלי. אנו בוחרים להשקיע בתחום המים על רקע ההבנה שלנו שיש צורך עולמי בקטגוריה, והמוצרים שפיתחנו יוצרים ערך ותרומה לאיכות חיי אנשים במדינות שונות . שטראוס מים תהווה מנוע צמיחה מרכזי של הקבוצה בשנים הבאות ואני משוכנע ששיתוף הפעולה עם וירג'ין יסייע לנו להפוך את החברה למנוע צמיחה מרכזי בפורטפוליו העסקים של קבוצת שטראוס".

 

רמי רונן, מנכ"ל חברת שטראוס מים: "אני גאה בעובדה שחברת וירג'ין בחרה ליצור שותפות עם שטראוס מים על רקע המומחיות שלנו והעובדה שיש לנו יכולות מצוינות לספק לצרכנים מים טהורים וטעימים בנקודת הצריכה, מים קרים וחמים באיכות הגבוהה ביותר ובנוחות מרבית. שטראוס מים מקיימת בימים אלו שותפות מוצלחת לשיווק מוצריה בסין עם קבוצת HAIER  ומשקיעה בפיתוח הקטגוריה ובהרחבת מגוון פתרונות המוצרים שלה בשווקים שונים. החיבור עם וירג'ין יוביל אותנו להקמת חברת מים מובילה תוך מינוף המוניטין יוצא הדופן של וירג'ין בשירות ובאכפתיות שהיא מפגינה כלפי צרכניה, לצד הידע, הטכנולוגיה והחדשנות ששטראוס מים מביאה".

 

אודות וירג'ין-שטראוס מים

קבוצת VIRGIN העניקה לחברת וירג'ין-שטראוס מים רישיון שימוש במותג VIRGIN לצורך שיווק, מכירה ושירות של מוצרי שטראוס מים. החברה תרכוש את המוצרים ותקבל שירותים שונים משטראוס מים. המוצרים יימכרו במיתוג משותף של שתי החברות.

החברה תחל במכירת המוצרים באנגליה בשנת 2012, ובהמשך מתוכננת להרחיב את הפעילות לצרפת, אוסטרליה ודרום אפריקה.

מדובר בשותפות של שתי חברות בבעלות משפחתית המתמחות בעולמות של בריאות ואיכות חיים. השותפות תמנף יכולות משלימות של שתי החברות, כאשר שטראוס מים מביאה עימה לשותפות טכנולוגיה ייחודית ומוצרים בעלי פטנטים ייחודיים לטיפול במי שתייה לצד עוצמת המותג של וירג'ין והיותה מובילה עולמית ביכולות שיווקיות, הבנת הצרכן ומתן מענה לצרכים ולמגמות צומחות.

 

אודות קבוצת וירג'ין

קבוצת וירג'ין היא אחת מחברות ההשקעות הגדולות בעולם, ונחשבת לאחד המותגים הידועים והמוערכים בעולם. היא נוסדה ב-1970 ע"י סר ריצ'רד ברנסון, והצמיחה עסקים מצליחים מאד בסקטורים מגוונים כגון טלפוניה ניידת, תחבורה, שירותים פיננסיים, מדיה, פנאי, מוסיקה, בריאות ואיכות חיים.

וירג'ין יצרה יותר מ-400 חברות ממותגות ברחבי העולם, והיא מעסיקה 50,000 עובדים ב-35 מדינות. המחזור הגלובלי הממותג שלה בשנת 2011 היה מעל 13 מיליארד פאונד שטרלינג (כ-21 מיליארד דולר אמריקאי).

 

אודות קבוצת שטראוס

קבוצת שטראוס היא חברה בינלאומית למזון ומשקאות, שבסיס הבית שלה בישראל. החברה פועלת בחמש יחידות עסקיות: שטראוס ישראל (חברת המזון והמשקאות השניה בגודלה בישראל), שטראוס קפה, פפסיקו-שטראוס מטבלים וממרחים, רשת השוקולד ברים של מקס ברנר, ושטראוס מים.

החברה פועלת ב-18 מדינות ומעסיקה 14,000 עובדים. קבוצת שטראוס נסחרת במדד תל אביב, ומחזיקה בדרוג אשראי AA+. המחזור הנקי שלה בשנת 2011 היה 7.7 מיליארד ₪ (2.2 מיליארד דולר). שטראוס הקימה שותפויות אסטרטגיות עם חברות רב-לאומיות מובילות כגון פפסיקו, פריטו ליי, דנונה והאייר.

 

אודות שטראוס מים

שטראוס מים מקבוצת שטראוס היא חברה מובילה המספקת פתרונות מי שתיה איכותיים ובטוחים לשימוש. פעילות החברה מתמקדת בפיתוח, ייצור ושיווק של מערכות לטיהור, סינון, חימום וקירור מי שתייה. מוצרי החברה כוללים מגוון של פתרונות לבית ומחוץ לבית כדוגמת ברי מים המספקים מים איכותיים, רותחים וקרים.

מוצרי שטראוס מים נמכרים ביותר מ-10  מדינות, כולל סין, ישראל ואנגליה. צוות המדענים של שטראוס מים יוצר חדשנות טכנולוגית, בשיתוף מוסדות אקדמיים, המתרגמת לפתרונות פורצי-דרך בטיהור ובטיפול במים שהם איכותיים וידידותיים לסביבה.