דילוג לתוכן העיקרי

מה עשוי להסתתר בכוס המים שלכם?
אחת ולתמיד: למה חשוב לשתות מים כשקר בחוץ? כך תשתו יותר מים: 5 טריקים שאתם חייבים לנסות! שתיית מים בהריון: כל מה שאת צריכה לדעת! מומחית מסבירה: כך מבטיחים את איכות המים של מכשירי תמי4 בקבוקי מים רב-פעמיים לילדים לעידוד שתיית מים 4 מתכונים למשקאות חמים שעושים חשק לשתות יותר בחורף איך תגרמו לילדים לשתות יותר מים? מומחי שטראוס מים ממליצים זה מדעי: שתיית מים משפרת את היעילות שלכם בעבודה מים כחול-לבן: דברים שלא ידעתם על ברי המים תמי4 למה חשוב שהילדים שלכם ישתו יותר מים? למה חשוב לשתות מים בקיץ? לא תאמינו: זה מה שאנחנו מסננים לכם מהמים שתיית מים במהלך אימון גופני – הטיפים שלכם אל תהיו יבשים: 6 סימני אזהרה לפני התייבשות 6 שיאי המים הגדולים של כל הזמנים כל מה שאתם חייבים לדעת על המים שאתם שותים על סודה, מים מוגזים ומה שביניהם אחד מי יודע: למה מומלץ לשתות מים במיוחד בחג הפסח? מבאר לבר: האבולוציה של מי השתייה 4 סיבות להכניס תמי4 הביתה איך הישראלים אוהבים את המים שלהם? הצצה: מקורות המים הכי יפים בישראל הניסוי המשפחתי שאתם חייבים לראות 5 טריקים לגרום לילדים לשתות יותר מים 5 עובדות מעניינות שלא ידעתם על מים 6 דברים שלא ידעתם שיש לכם במים יש לכם ילדים? כך תדאגו למים שהם שותים כמה מים יש לנו באיברים השונים בגוף למה שתייה מרובה של מים צריכה להיות ההחלטה שלכם לשנה החדשה? משחק שתיית המים שמשגע את העולם מה הקשר בין זיהום אוויר למים שאנחנו שותים? למה מים כל כך מרגיעים אותנו? מה קורה עם המים שלכם לפני שהם מגיעים לברז? כמה מים שותות החיות? 5 טיפים שיעזרו לכם לשתות יותר מים במשרד מחשבון המים שיעזור לכם לעבור את הקיץ בשלום 11 עובדות שלא הכרתם על מים בקבוקי מים רב פעמיים: לשתות יותר מים בנוחות ולשמור על איכות הסביבה איך נדע כמה כוסות מים מומלץ לשתות במהלך היום? למה יש אנשים שלא אוהבים לשתות מים מהברז? מה הקשר בין נורת UV לקורונה? מה עשוי להסתתר בכוס המים שלכם? הכירו את ההתייבשות השקטה איכות המים שאתם שותים חשובה לכם? הכירו את טכנולוגיית טיהור המים המתקדמת בעולם מבחן טעם המים: גרסת האינסטלטורים סדרת ברי המים החדשים tami4edge קטנים יותר, חכמים יותר ועוזרים לכם לפתח הרגלי שתיית מים נכונים ובריאים יותר מים איכותיים וטעימים הם מרכיב חובה בבישול, הכירו את סדרת ברי המים החדשים tami4edge שהופכים לחלק אינטגרלי מהמטבח הישראלי
מים
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 18/11/2020

מה עשוי להסתתר בכוס המים שלכם?

כולנו יודעים שמחסור בשתיית מים יכול להיות מסוכן לגופנו, אבל האם עצרתם לחשוב מה באמת מסתתר בתוך כוס המים מהברז לפני ששתיתם ממנה?

מים מהברז עלולים להכיל הרבה יותר מאשר רק מים – חול, חלקיקים, חיידקים, מתכות, עופרת, מלחים, מינרלים ועוד. חלקם מועילים לנו אבל מה לגבי אלה שלא?


המים בישראל טובים לשתייה, ועומדים בתקנים בינלאומיים בנוגע לאיכות המים. המים נבדקים בדיקות תקופתיות לאורך מסלול המים, אולם מרגע הגעתם לביתנו, הדרך הקצרה אך המשמעותית שהמים עוברים בצנרת הביתית היא באחריותנו. לא אחת הצנרת הביתית, עלולה לגרוע מאיכות המים הנכנסת אליה.


לפעמים הצינורות חלודים, לפעמים הם פגומים, לפעמים הבטון סביבם מתפורר – הסיבה פחות משנה ומה שקובע זו בעיקר התוצאה שגורמת לכך שאיכות המים עלולה להיפגע.


לשתות מים איכותיים יותר

כדי לפתור את הבעיה הזו ולהקל על החשש מפני שתיית מים לא מטוהרים נדרש פתרון המאפשר את טיהור המים ממש לפני מזיגתם לכוס. טיפול מתאים כזה הוא בעיקר בשתייה דרך מסנני המים הביתיים, המותקנים בברי מים מסוננים.


לשם כך פיתחו בתמי4 את tami4maze, מטהר המים המתקדם בעולם, שמטפל במזהמים, משפר את טעם המים, וגם שומר על המינרלים הטובים במים.


tami4maze  מטהר ומסנן את כל מה שלא צריך להיות במי השתייה: זיהומים מיקרוביולוגיים, מתכות כבדות, זיהומים ממקור חקלאי, זיהומים כתוצאה משימוש ביתי. מעבר לכך הוא שומר על הרכב מינרלים חיוביים ורצויים שצריכים להיות במים שלנו ובכך להועיל לגופינו.


יתרון נוסף במערכת טיהור המים המתקדמת של תמי4 היא נורת ה-UV, המשלימה את תהליך טיהור המים.
הנורה נמצאת בתוך מיכל המים הקרים בבר המים, ותפקידה לעקר את החיידקים ואף עוזרת במניעת התרבות של החיידקים.
במיכל המים החמים אין נורת uv כיוון שפעולת ההרתחה מבצעת בעצמה טיהור של מים.

 

עמידה בתקנים מחמירים

בדומה לפיתוחים אחרים של תמי4, גם מערכת טיהור המים הזו עומד בכל התקנים המחמירים ביותר.
מכון התקנים הישראלי בדק וקבע כי יש לעמוד בתקן 1505, או בפרסומיו: “מערכות לטיפול במי שתייה לשימוש ביתי: סינון וטיהור” – זהו תקן הדן בדרישות ושיטות בדיקה למערכות לסינון מים. התקן הינו רשמי כלומר, חובה על פי חוק לייבא לייצר ולשווק רק מערכות המותאמות לדרישות התקן.
מטהר המים tami4maze, עומד בכל התקנים הישראלים והוא מטהר המים המתקדם בעולם.

 

ד"ר לי יערי אורתופד, מומחה לפציעות ספורט
ד"ר אילנית מלר מומחית בכירורגיה כללית וגריאטרית 

לרכישה