דילוג לתוכן העיקרי

כל מה שאתם חייבים לדעת על המים שאתם שותים
אחת ולתמיד: למה חשוב לשתות מים כשקר בחוץ? כך תשתו יותר מים: 5 טריקים שאתם חייבים לנסות! שתיית מים בהריון: כל מה שאת צריכה לדעת! מומחית מסבירה: כך מבטיחים את איכות המים של מכשירי תמי4 בקבוקי מים רב-פעמיים לילדים לעידוד שתיית מים 4 מתכונים למשקאות חמים שעושים חשק לשתות יותר בחורף איך תגרמו לילדים לשתות יותר מים? מומחי שטראוס מים ממליצים זה מדעי: שתיית מים משפרת את היעילות שלכם בעבודה מים כחול-לבן: דברים שלא ידעתם על ברי המים תמי4 למה חשוב שהילדים שלכם ישתו יותר מים? למה חשוב לשתות מים בקיץ? לא תאמינו: זה מה שאנחנו מסננים לכם מהמים שתיית מים במהלך אימון גופני – הטיפים שלכם אל תהיו יבשים: 6 סימני אזהרה לפני התייבשות 6 שיאי המים הגדולים של כל הזמנים כל מה שאתם חייבים לדעת על המים שאתם שותים על סודה, מים מוגזים ומה שביניהם אחד מי יודע: למה מומלץ לשתות מים במיוחד בחג הפסח? מבאר לבר: האבולוציה של מי השתייה 4 סיבות להכניס תמי4 הביתה איך הישראלים אוהבים את המים שלהם? הצצה: מקורות המים הכי יפים בישראל הניסוי המשפחתי שאתם חייבים לראות 5 טריקים לגרום לילדים לשתות יותר מים 5 עובדות מעניינות שלא ידעתם על מים 6 דברים שלא ידעתם שיש לכם במים יש לכם ילדים? כך תדאגו למים שהם שותים כמה מים יש לנו באיברים השונים בגוף למה שתייה מרובה של מים צריכה להיות ההחלטה שלכם לשנה החדשה? משחק שתיית המים שמשגע את העולם מה הקשר בין זיהום אוויר למים שאנחנו שותים? למה מים כל כך מרגיעים אותנו? מה קורה עם המים שלכם לפני שהם מגיעים לברז? כמה מים שותות החיות? 5 טיפים שיעזרו לכם לשתות יותר מים במשרד מחשבון המים שיעזור לכם לעבור את הקיץ בשלום 11 עובדות שלא הכרתם על מים בקבוקי מים רב פעמיים: לשתות יותר מים בנוחות ולשמור על איכות הסביבה איך נדע כמה כוסות מים מומלץ לשתות במהלך היום? למה יש אנשים שלא אוהבים לשתות מים מהברז? מה הקשר בין נורת UV לקורונה? מה עשוי להסתתר בכוס המים שלכם? הכירו את ההתייבשות השקטה איכות המים שאתם שותים חשובה לכם? הכירו את טכנולוגיית טיהור המים המתקדמת בעולם מבחן טעם המים: גרסת האינסטלטורים סדרת ברי המים החדשים tami4edge קטנים יותר, חכמים יותר ועוזרים לכם לפתח הרגלי שתיית מים נכונים ובריאים יותר מים איכותיים וטעימים הם מרכיב חובה בבישול, הכירו את סדרת ברי המים החדשים tami4edge שהופכים לחלק אינטגרלי מהמטבח הישראלי איכות המים שהמשפחה שלכם שותה חשובה לכם? הכירו את tami4maze - מטהר המים המתקדם בעולם הסודה חוזרת לאופנה: איזה מכשיר סודה מתאים לכם?
מים
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 24/02/2016

כל מה שאתם חייבים לדעת על המים שאתם שותים

פעמים רבות אנו נתקלים בשאלות שונות לגבי איכות מי השתייה של תמי 4, ולעתים הציבור ניזון מחלקי מידע ושמועות מה שעלול ליצור בלבול בקשר לנושא שחשוב לכולנו בתור צרכנים, ובטח בתור הורים להכיר. על מנת לעשות סדר בבליל המידע, הכנו עבורכם מדריך קצר שמבהיר ומסביר מוש

חיידקי הספירה הכללית

כל מה שאתם חייבים לדעת על המים שאתם שותים

ספירה כללית נמצאת בכל סביבה שהיא, לרבות במזון כמו סלטים, מזון תינוקות, משקאות ועוד. חוות דעת מדעיות רבות, כולל של ארגון הבריאות העולמי ומומחים מובילים בישראל, מבהירות שאין קשר בין הספירה הכללית במי השתייה לבין סיכון בריאותי. כלומר, אם יש לכם בר מים בבית או בעבודה אפשר להיות רגועים - המים בטוחים לשתייה.

בארה"ב ובמדינות שונות באירופה כלל אין דרישה בתקנים המתייחסים למערכות לטיפול במים לנושא של ספירה הכללית, זאת מתוך הבנה שלעניין אין משמעות בריאותית. עם זאת, התקן הישראלי מחמיר יותר וקובע רף של ספירה כללית שעל בר המים לעמוד בו. התקן נועד להבטיח שמכשירי טיהור המים מבטיחים את איכות המים.

האם השתיה בטוחה לילדים?

כאמור, ברי המים עומדים בתקנים המחמירים ביותר במכוני תקינה בארץ ומכאן שהם בטוחים לשתייה גם לילדים. ארגון הבריאות העולמי וגופים בין-לאומיים נוספים קובעים כי ספירת החיידקים אינה מעידה דבר על איכות המים. בכירי המומחים בתחום עומדים על כך שאין כל סיכון בריאותי בהימצאותם של חיידקי הספירה הכללית במי שתייה. חיידקים מסוג זה נמצאים בכל מזון טרי ברמות גבוהות יותר, בהשוואה לכמות המותרת בתקן המתייחס למכשירים לטיפול וטיהור המים.

כל מה שאתם חייבים לדעת על המים שאתם שותים

האם מי ברז עדיפים על ברי מים?

באופן כללי איכותם של מי הברז בישראל טובה, אך המים המובלים במערכת ההולכה עלולים לצבור מרכיבים שונים כמו חול, חלודה, אבנים קטנטנות וכמובן כלור (המשמש לחיטוי המים הללו) שמשפיעים על הטעם והריח.

ברי המים מסירים מרכיבים אלו ממי הברז, אך עדיין שומרים על מרכיבים שחיוניים לבריאות האדם כמו כמו סידן, מגנזיום ואשלגן. בנוסף מטפלים המכשירים בטיהור המיקרוביולוגי של חיידקים שעלולים להוות סיכון למי השתייה.

לסיכום, המים המטוהרים שיוצאים ממכשירי תמי 4 עומדים בכל התקנים ובטוחים לשתייה. החיידקים השונים שקיימים במי השתייה הם דבר טבעי ולא מזיק לגופנו, ונמצאים בצורה נורמטיבית במשקאות ומזונות שונים. כשאתם משתמשים בתמי 4 אתם יכולים להיות רגועים, שכן התקנים השונים מבטיחים שהמכשירים מפיקים מים באיכות הגבוהה ביותר.

חשוב לדעת שהמים בטוחים לשתייה באופן מוחלט בכל אחת מהתצורות האפשריות – מים קרים, מים חמים וכמובן מוגזים.

לרכישה

whatsapp icon