דילוג לתוכן העיקרי

כל מה שאתם חייבים לדעת על המים שאתם שותים
מבאר לבר: האבולוציה של מי השתייה זה מדעי: שתיית מים משפרת את היעילות שלכם בעבודה 5 טיפים שיעזרו לכם לשתות יותר מים במשרד כמה מים שותות החיות? מה קורה עם המים שלכם לפני שהם מגיעים לברז? למה מים כל כך מרגיעים אותנו? מחשבון המים שיעזור לכם לעבור את הקיץ בשלום מה הקשר בין זיהום אוויר למים שאנחנו שותים? משחק שתיית המים שמשגע את העולם למה שתייה מרובה של מים צריכה להיות ההחלטה שלכם לשנה החדשה? כמה מים יש לנו באיברים השונים בגוף יש לכם ילדים? כך תדאגו למים שהם שותים 6 דברים שלא ידעתם שיש לכם במים 5 עובדות מעניינות שלא ידעתם על מים 5 טריקים לגרום לילדים לשתות יותר מים הניסוי המשפחתי שאתם חייבים לראות הצצה: מקורות המים הכי יפים בישראל איך הישראלים אוהבים את המים שלהם? 4 סיבות להכניס תמי4 הביתה אחד מי יודע: למה מומלץ לשתות מים במיוחד בחג הפסח? מים מוגזים VS סודה: לא אותו המשקה! כל מה שאתם חייבים לדעת על המים שאתם שותים 6 שיאי המים הגדולים של כל הזמנים אל תהיו יבשים: 6 סימני אזהרה לפני התייבשות שתיית מים במהלך אימון גופני – הטיפים שלכם לא תאמינו: זה מה שאנחנו מסננים לכם מהמים למה חשוב לשתות מים בקיץ? למה חשוב שהילדים שלכם ישתו יותר מים? מים כחול-לבן: דברים שלא ידעתם על ברי המים תמי4 איך תגרמו לילדים לשתות יותר מים? מומחי שטראוס מים ממליצים 4 מתכונים למשקאות חמים שעושים חשק לשתות יותר בחורף 5 בקבוקי מים מיוחדים שיגרמו לילדים שלכם לשתות יותר מים גם בבית הספר מומחית מסבירה: כך מבטיחים את איכות המים של מכשירי תמי4 שתיית מים בהריון: כל מה שאת צריכה לדעת! כך תשתו יותר מים: 5 טריקים שאתם חייבים לנסות! אחת ולתמיד: למה חשוב לשתות מים כשקר בחוץ?
מים
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 24/02/2016

כל מה שאתם חייבים לדעת על המים שאתם שותים

פעמים רבות אנו נתקלים בשאלות שונות לגבי איכות מי השתייה של תמי 4, ולעתים הציבור ניזון מחלקי מידע ושמועות מה שעלול ליצור בלבול בקשר לנושא שחשוב לכולנו בתור צרכנים, ובטח בתור הורים להכיר. על מנת לעשות סדר בבליל המידע, הכנו עבורכם מדריך קצר שמבהיר ומסביר מוש

חיידקי הספירה הכללית

מים איכותיים

ספירה כללית נמצאת בכל סביבה שהיא, לרבות במזון כמו סלטים, מזון תינוקות, משקאות ועוד. חוות דעת מדעיות רבות, כולל של ארגון הבריאות העולמי ומומחים מובילים בישראל, מבהירות שאין קשר בין הספירה הכללית במי השתייה לבין סיכון בריאותי. כלומר, אם יש לכם בר מים בבית או בעבודה אפשר להיות רגועים - המים בטוחים לשתייה.

בארה"ב ובמדינות שונות באירופה כלל אין דרישה בתקנים המתייחסים למערכות לטיפול במים לנושא של ספירה הכללית, זאת מתוך הבנה שלעניין אין משמעות בריאותית. עם זאת, התקן הישראלי מחמיר יותר וקובע רף של ספירה כללית שעל בר המים לעמוד בו. התקן נועד להבטיח שמכשירי טיהור המים מבטיחים את איכות המים.

האם השתיה בטוחה לילדים?

כאמור, ברי המים עומדים בתקנים המחמירים ביותר במכוני תקינה בארץ ומכאן שהם בטוחים לשתייה גם לילדים. ארגון הבריאות העולמי וגופים בין-לאומיים נוספים קובעים כי ספירת החיידקים אינה מעידה דבר על איכות המים. בכירי המומחים בתחום עומדים על כך שאין כל סיכון בריאותי בהימצאותם של חיידקי הספירה הכללית במי שתייה. חיידקים מסוג זה נמצאים בכל מזון טרי ברמות גבוהות יותר, בהשוואה לכמות המותרת בתקן המתייחס למכשירים לטיפול וטיהור המים.

מים בריאים לילדים

האם מי ברז עדיפים על ברי מים?

באופן כללי איכותם של מי הברז בישראל טובה, אך המים המובלים במערכת ההולכה עלולים לצבור מרכיבים שונים כמו חול, חלודה, אבנים קטנטנות וכמובן כלור (המשמש לחיטוי המים הללו) שמשפיעים על הטעם והריח.

ברי המים מסירים מרכיבים אלו ממי הברז, אך עדיין שומרים על מרכיבים שחיוניים לבריאות האדם כמו כמו סידן, מגנזיום ואשלגן. בנוסף מטפלים המכשירים בטיהור המיקרוביולוגי של חיידקים שעלולים להוות סיכון למי השתייה.

לסיכום, המים המטוהרים שיוצאים ממכשירי תמי 4 עומדים בכל התקנים ובטוחים לשתייה. החיידקים השונים שקיימים במי השתייה הם דבר טבעי ולא מזיק לגופנו, ונמצאים בצורה נורמטיבית במשקאות ומזונות שונים. כשאתם משתמשים בתמי 4 אתם יכולים להיות רגועים, שכן התקנים השונים מבטיחים שהמכשירים מפיקים מים באיכות הגבוהה ביותר.

חשוב לדעת שהמים בטוחים לשתייה באופן מוחלט בכל אחת מהתצורות האפשריות – מים קרים, מים חמים וכמובן מוגזים.

לרכישה