דילוג לתוכן העיקרי

למה מים כל כך מרגיעים אותנו?
מבאר לבר: האבולוציה של מי השתייה זה מדעי: שתיית מים משפרת את היעילות שלכם בעבודה 5 טיפים שיעזרו לכם לשתות יותר מים במשרד כמה מים שותות החיות? מה קורה עם המים שלכם לפני שהם מגיעים לברז? למה מים כל כך מרגיעים אותנו? מחשבון המים שיעזור לכם לעבור את הקיץ בשלום מה הקשר בין זיהום אוויר למים שאנחנו שותים? משחק שתיית המים שמשגע את העולם למה שתייה מרובה של מים צריכה להיות ההחלטה שלכם לשנה החדשה? כמה מים יש לנו באיברים השונים בגוף יש לכם ילדים? כך תדאגו למים שהם שותים 6 דברים שלא ידעתם שיש לכם במים 5 עובדות מעניינות שלא ידעתם על מים 5 טריקים לגרום לילדים לשתות יותר מים הניסוי המשפחתי שאתם חייבים לראות הצצה: מקורות המים הכי יפים בישראל איך הישראלים אוהבים את המים שלהם? 4 סיבות להכניס תמי4 הביתה אחד מי יודע: למה מומלץ לשתות מים במיוחד בחג הפסח? מים מוגזים VS סודה: לא אותו המשקה! כל מה שאתם חייבים לדעת על המים שאתם שותים 6 שיאי המים הגדולים של כל הזמנים אל תהיו יבשים: 6 סימני אזהרה לפני התייבשות שתיית מים במהלך אימון גופני – הטיפים שלכם לא תאמינו: זה מה שאנחנו מסננים לכם מהמים למה חשוב לשתות מים בקיץ? למה חשוב שהילדים שלכם ישתו יותר מים? מים כחול-לבן: דברים שלא ידעתם על ברי המים תמי4 איך תגרמו לילדים לשתות יותר מים? מומחי שטראוס מים ממליצים 4 מתכונים למשקאות חמים שעושים חשק לשתות יותר בחורף 5 בקבוקי מים מיוחדים שיגרמו לילדים שלכם לשתות יותר מים גם בבית הספר מומחית מסבירה: כך מבטיחים את איכות המים של מכשירי תמי4 שתיית מים בהריון: כל מה שאת צריכה לדעת! כך תשתו יותר מים: 5 טריקים שאתם חייבים לנסות! אחת ולתמיד: למה חשוב לשתות מים כשקר בחוץ?
מים
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 06/08/2019

למה מים כל כך מרגיעים אותנו?

:חוץ מלשמור על גופינו הפיזי בריא, נראה כי למים יש כוח עצום ומרגיע על נפשינו שרובנו כלל לא מודעים לו. רוצים בוסט של מצב רוח מרענן או דווקא לזכות בתחושה זכה של שלווה? שתו כוס מים. הנה כל הסיבות

מעבר לעובדה שאנחנו לא יכולים לשרוד בלעדיהם מבחינה פיזית, למים מיוחסים גם יתרונות רבים בכל הקשור לנפש ולמצב הרוח שלנו. למעשה, למים יש כוח מרגיע. המקלחת שאנחנו עושים כל יום גורמת לנו להתרגל ולא לשים לב לכך, אבל אם ייצא לכם פעם לעבור ביום חם ומתיש ליד מזרקת מים המתיזה טיפות מים אנחנו בטוחים שתציף אתכם מיד תחושה נעימה ומרגיעה.

הקשר בין מים ומצב רוח

הסיבות לכך שהמים מעלים בנו מצב רוח טוב, תחושה מרעננת ונחמה, מגוונות ורבות הן. עוד משחר האנושות בני האדם בחרו להתמקם ליד מקורות מים מתוקים לשתייה והשקייה, לצד אזורי דיג ובסמוך למקומות בהם יש גישה לנתיבי תחבורה ימיים. בנוסף, יש משהו מיוחד במים מעצם הקיום שלהם: הם חומר שמשנה צורה וצבע, הם שקופים, ניתנים לאידוי ומתחברים לנו לתחושה של אופק, המשכיות ואינסופיות. לאור העובדה כי שתיית מים אקוטית למען בריאותינו, נוצרת התחושה כי המים הם חלק בלתי נפרד מהחיים, כזו שמשאירה אותנו חיים וחיוניים.

מים מרגיעים

לשטוף מעצמכם את הרע ולהציף את הטוב

תכונה נוספת של המים היא היכולת שלהם לשטוף מעלינו תחושות רעות, מחשבות טורדניות, טעם לא טוב ואפילו מועקה או חרדה. המרקם, הטעם והצבע הנקיים והטבעיים מעבירים בנו תחושה של משהו טהור ועדין, ומצליחים לאזן אותנו וכך גם להרגיע. לא סתם, כאשר אדם מרגיש לחוץ, עייף או חרד מומלץ לו לשתות כוס מים מרעננים שיכולים לסייע בפוקוס, ריכוז והתאוששות הן גופנית והן נפשית.

 

לא רק תחושה של בריא, באמת בריא!

ההחלטה להקפיד לשתות כמות מספקת של מים תרגיע אתכם ותספק לכם תחושה של אורח חיים בריא, משום שזה באמת המצב: מחקרים רבים כבר הוכיחו את החשיבות של שתיית מים מספקת כדי לשמור על איברים חיוניים של הגוף, מערכת חיסונית תקינה, פעילות מטאבולית, מראה עור זוהר ואפילו זיכרון וריכוז. במילים אחרות, שתיית מים היא צעד קטן בהרגלי היומיום וצעד עצום לתחושה הטובה הכללית שלכם ושל הילדים. עם ברי המים תמי4 אתם והילדים תוכלו להגדיל בקלות את כמות המים שאתם שותים, וליהנות מהמים צלולים, נקיים וטעימים.

לרכישה