דילוג לתוכן העיקרי

למה מים כל כך מרגיעים אותנו?
אחת ולתמיד: למה חשוב לשתות מים כשקר בחוץ? כך תשתו יותר מים: 5 טריקים שאתם חייבים לנסות! שתיית מים בהריון: כל מה שאת צריכה לדעת! מומחית מסבירה: כך מבטיחים את איכות המים של מכשירי תמי4 בקבוקי מים רב-פעמיים לילדים לעידוד שתיית מים 4 מתכונים למשקאות חמים שעושים חשק לשתות יותר בחורף איך תגרמו לילדים לשתות יותר מים? מומחי שטראוס מים ממליצים זה מדעי: שתיית מים משפרת את היעילות שלכם בעבודה מים כחול-לבן: דברים שלא ידעתם על ברי המים תמי4 למה חשוב שהילדים שלכם ישתו יותר מים? למה חשוב לשתות מים בקיץ? לא תאמינו: זה מה שאנחנו מסננים לכם מהמים שתיית מים במהלך אימון גופני – הטיפים שלכם אל תהיו יבשים: 6 סימני אזהרה לפני התייבשות 6 שיאי המים הגדולים של כל הזמנים כל מה שאתם חייבים לדעת על המים שאתם שותים על סודה, מים מוגזים ומה שביניהם אחד מי יודע: למה מומלץ לשתות מים במיוחד בחג הפסח? מבאר לבר: האבולוציה של מי השתייה 4 סיבות להכניס תמי4 הביתה איך הישראלים אוהבים את המים שלהם? הצצה: מקורות המים הכי יפים בישראל הניסוי המשפחתי שאתם חייבים לראות 5 טריקים לגרום לילדים לשתות יותר מים 5 עובדות מעניינות שלא ידעתם על מים 6 דברים שלא ידעתם שיש לכם במים יש לכם ילדים? כך תדאגו למים שהם שותים כמה מים יש לנו באיברים השונים בגוף למה שתייה מרובה של מים צריכה להיות ההחלטה שלכם לשנה החדשה? משחק שתיית המים שמשגע את העולם מה הקשר בין זיהום אוויר למים שאנחנו שותים? למה מים כל כך מרגיעים אותנו? מה קורה עם המים שלכם לפני שהם מגיעים לברז? כמה מים שותות החיות? 5 טיפים שיעזרו לכם לשתות יותר מים במשרד מחשבון המים שיעזור לכם לעבור את הקיץ בשלום 11 עובדות שלא הכרתם על מים בקבוקי מים רב פעמיים: לשתות יותר מים בנוחות ולשמור על איכות הסביבה איך נדע כמה כוסות מים מומלץ לשתות במהלך היום? למה יש אנשים שלא אוהבים לשתות מים מהברז? מה הקשר בין נורת UV לקורונה? מה עשוי להסתתר בכוס המים שלכם? הכירו את ההתייבשות השקטה איכות המים שאתם שותים חשובה לכם? הכירו את טכנולוגיית טיהור המים המתקדמת בעולם מבחן טעם המים: גרסת האינסטלטורים סדרת ברי המים החדשים tami4edge קטנים יותר, חכמים יותר ועוזרים לכם לפתח הרגלי שתיית מים נכונים ובריאים יותר מים איכותיים וטעימים הם מרכיב חובה בבישול, הכירו את סדרת ברי המים החדשים tami4edge שהופכים לחלק אינטגרלי מהמטבח הישראלי
מים
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 06/08/2019

למה מים כל כך מרגיעים אותנו?

:חוץ מלשמור על גופינו הפיזי בריא, נראה כי למים יש כוח עצום ומרגיע על נפשינו שרובנו כלל לא מודעים לו. רוצים בוסט של מצב רוח מרענן או דווקא לזכות בתחושה זכה של שלווה? שתו כוס מים. הנה כל הסיבות

מעבר לעובדה שאנחנו לא יכולים לשרוד בלעדיהם מבחינה פיזית, למים מיוחסים גם יתרונות רבים בכל הקשור לנפש ולמצב הרוח שלנו. למעשה, למים יש כוח מרגיע. המקלחת שאנחנו עושים כל יום גורמת לנו להתרגל ולא לשים לב לכך, אבל אם ייצא לכם פעם לעבור ביום חם ומתיש ליד מזרקת מים המתיזה טיפות מים אנחנו בטוחים שתציף אתכם מיד תחושה נעימה ומרגיעה.

הקשר בין מים ומצב רוח

הסיבות לכך שהמים מעלים בנו מצב רוח טוב, תחושה מרעננת ונחמה, מגוונות ורבות הן. עוד משחר האנושות בני האדם בחרו להתמקם ליד מקורות מים מתוקים לשתייה והשקייה, לצד אזורי דיג ובסמוך למקומות בהם יש גישה לנתיבי תחבורה ימיים. בנוסף, יש משהו מיוחד במים מעצם הקיום שלהם: הם חומר שמשנה צורה וצבע, הם שקופים, ניתנים לאידוי ומתחברים לנו לתחושה של אופק, המשכיות ואינסופיות. לאור העובדה כי שתיית מים אקוטית למען בריאותינו, נוצרת התחושה כי המים הם חלק בלתי נפרד מהחיים, כזו שמשאירה אותנו חיים וחיוניים.

למה מים כל כך מרגיעים אותנו?

לשטוף מעצמכם את הרע ולהציף את הטוב

תכונה נוספת של המים היא היכולת שלהם לשטוף מעלינו תחושות רעות, מחשבות טורדניות, טעם לא טוב ואפילו מועקה או חרדה. המרקם, הטעם והצבע הנקיים והטבעיים מעבירים בנו תחושה של משהו טהור ועדין, ומצליחים לאזן אותנו וכך גם להרגיע. לא סתם, כאשר אדם מרגיש לחוץ, עייף או חרד מומלץ לו לשתות כוס מים מרעננים שיכולים לסייע בפוקוס, ריכוז והתאוששות הן גופנית והן נפשית.

 

לא רק תחושה של בריא, באמת בריא!

ההחלטה להקפיד לשתות כמות מספקת של מים תרגיע אתכם ותספק לכם תחושה של אורח חיים בריא, משום שזה באמת המצב: מחקרים רבים כבר הוכיחו את החשיבות של שתיית מים מספקת כדי לשמור על איברים חיוניים של הגוף, מערכת חיסונית תקינה, פעילות מטאבולית, מראה עור זוהר ואפילו זיכרון וריכוז. במילים אחרות, שתיית מים היא צעד קטן בהרגלי היומיום וצעד עצום לתחושה הטובה הכללית שלכם ושל הילדים. עם ברי המים תמי4 אתם והילדים תוכלו להגדיל בקלות את כמות המים שאתם שותים, וליהנות מהמים צלולים, נקיים וטעימים.

לרכישה