דילוג לתוכן העיקרי

לא תאמינו: זה מה שאנחנו מסננים לכם מהמים
מבאר לבר: האבולוציה של מי השתייה זה מדעי: שתיית מים משפרת את היעילות שלכם בעבודה 5 טיפים שיעזרו לכם לשתות יותר מים במשרד כמה מים שותות החיות? מה קורה עם המים שלכם לפני שהם מגיעים לברז? למה מים כל כך מרגיעים אותנו? מחשבון המים שיעזור לכם לעבור את הקיץ בשלום מה הקשר בין זיהום אוויר למים שאנחנו שותים? משחק שתיית המים שמשגע את העולם למה שתייה מרובה של מים צריכה להיות ההחלטה שלכם לשנה החדשה? כמה מים יש לנו באיברים השונים בגוף יש לכם ילדים? כך תדאגו למים שהם שותים 6 דברים שלא ידעתם שיש לכם במים 5 עובדות מעניינות שלא ידעתם על מים 5 טריקים לגרום לילדים לשתות יותר מים הניסוי המשפחתי שאתם חייבים לראות הצצה: מקורות המים הכי יפים בישראל איך הישראלים אוהבים את המים שלהם? 4 סיבות להכניס תמי4 הביתה אחד מי יודע: למה מומלץ לשתות מים במיוחד בחג הפסח? מים מוגזים VS סודה: לא אותו המשקה! כל מה שאתם חייבים לדעת על המים שאתם שותים 6 שיאי המים הגדולים של כל הזמנים אל תהיו יבשים: 6 סימני אזהרה לפני התייבשות שתיית מים במהלך אימון גופני – הטיפים שלכם לא תאמינו: זה מה שאנחנו מסננים לכם מהמים למה חשוב לשתות מים בקיץ? למה חשוב שהילדים שלכם ישתו יותר מים? מים כחול-לבן: דברים שלא ידעתם על ברי המים תמי4 איך תגרמו לילדים לשתות יותר מים? מומחי שטראוס מים ממליצים 4 מתכונים למשקאות חמים שעושים חשק לשתות יותר בחורף 5 בקבוקי מים מיוחדים שיגרמו לילדים שלכם לשתות יותר מים גם בבית הספר מומחית מסבירה: כך מבטיחים את איכות המים של מכשירי תמי4 שתיית מים בהריון: כל מה שאת צריכה לדעת! כך תשתו יותר מים: 5 טריקים שאתם חייבים לנסות! אחת ולתמיד: למה חשוב לשתות מים כשקר בחוץ?
מים
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 21/03/2016

לא תאמינו: זה מה שאנחנו מסננים לכם מהמים

מטרת תהליכי הסינון והטיהור של המים, המצרך הכי חיוני של חיינו, היא לשפר את איכותם וטעמם. במסגרת הסינון והטיהור של ברי המים, מן המים מוסרים חול, חלודה וחיידקים בעלי השפעה בריאותית, בעוד שכל המינרלים החיוניים נשארים במים ומגיעים אל הכוס שלכם. אז איך זה עובד?

ברי המים של תמי4 מספקים לכם מים שהם לא רק טעימים יותר, אלא כמובן גם בריאים יותר לשתייה. המים עוברים תהליך של סינון, המתבצע באמצעות שתי שכבות סינון ופחם פעיל לטיפול אסתטי במים. בתהליך הזה מוסרים מן המים חלקיקים שונים כמו חול וחלודה שנמצאים בכל צנרת, וכלור – כדי שהמים שמגיעים אל הכוס שלכם יהיו הטעימים ביותר.

כמו כן, במכשירים מתבצע תהליך של טיהור מיקרוביולוגי של חיידקים העלולים להוות סכנה בריאותית, באמצעות מנורת UV. קרינת ה-UV פוגעת בחומר התורשתי של החיידקים ומונעת את התרבותם.

כל הדברים שתמי4 מסנן לכם

כשאתם שומעים על חיידקים, זה עלול להיות מפחיד, אבל חשוב לציין כאן נקודה חשובה: לא כל החיידקים הם בעלי השפעה בריאותית שלילית. בכל סביבה תמיד ישנם סוגי חיידקים שונים, המוגדרים כעומס חיידקים כללי או כספירה כללית, ואין להם שום השפעה בריאותית.

לעומתם, ישנם גם חיידקים בעלי השפעה בריאותית שלילית, שהימצאותם עלולה להביא לתחלואת מעיים. תהליכי סינון וטיהור המים מתייחסים לאותם חיידקים, שמהווים סיכון בריאותי לציבור. במידה שהם נמצאים במים שנכנסים לתוך בר המים שלכם, הטיהור מפחית את שיעורם.

אם כך, במסגרת תהליכי הסינון והטיהור, במים של תמי4 מתבצעת הסרה של:

 • חיידקים

  בעלי סיכון בריאותי שעלולים להביא לתחלואה, למשל במעיים

 • חלקיקים, חול וחלודה

  שנוצרים בכל צנרת מים

 • כלור

  שמוסף למים כדי לספק להם הגנה מיקרוביולוגית, אך פוגע בטעם

 • טעם וריח לוואי

  – תהליך שמשפר את החוויה והופך את המים לטעימים יותר

במקביל, חשוב לציין כי תהליכי הסינון והטיהור הקפדניים שלנו משאירים במים את כל המינרלים החיוניים:

 • מגנזיום

  – מינרל טבעי הקריטי לבריאות האדם

 • סידן (קלציום)

  – מסייע לבריאות העצמות והשיניים ומפחית את רמות לחץ הדם

אל תשכחו לשתות מים מהתמי4 שלכם

אנחנו משתמשים בטכנולוגיה חדשנית ובהנדסת אנוש חכמה, והמכשירים שלנו עומדים בכל התקנים המחמירים ביותר למערכות סינון וטיהור מי שתייה. המים של שטראוס מים עומדים בתו תקן הישראלי 1505 לסינון וטיהור מי שתייה ותו בטיחות 5452 לבטיחות המוצרים למי שתייה.

במטרה לבדוק את הביצועים של ברי המים תמי 4, אנחנו מבצעים בכל שנה בדיקות מדגמיות של איכות המים בבתי הלקוחות. בנוסף, לכל אורך השנה אנחנו משקיעים מאמצים רבים בפיתוח מוצרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, כדי שהמים תמיד יהיו גם איכותיים וגם טעימים.

לרכישה