דילוג לתוכן העיקרי

לא תאמינו: זה מה שאנחנו מסננים לכם מהמים
אחת ולתמיד: למה חשוב לשתות מים כשקר בחוץ? כך תשתו יותר מים: 5 טריקים שאתם חייבים לנסות! שתיית מים בהריון: כל מה שאת צריכה לדעת! מומחית מסבירה: כך מבטיחים את איכות המים של מכשירי תמי4 בקבוקי מים רב-פעמיים לילדים לעידוד שתיית מים 4 מתכונים למשקאות חמים שעושים חשק לשתות יותר בחורף איך תגרמו לילדים לשתות יותר מים? מומחי שטראוס מים ממליצים זה מדעי: שתיית מים משפרת את היעילות שלכם בעבודה מים כחול-לבן: דברים שלא ידעתם על ברי המים תמי4 למה חשוב שהילדים שלכם ישתו יותר מים? למה חשוב לשתות מים בקיץ? לא תאמינו: זה מה שאנחנו מסננים לכם מהמים שתיית מים במהלך אימון גופני – הטיפים שלכם אל תהיו יבשים: 6 סימני אזהרה לפני התייבשות 6 שיאי המים הגדולים של כל הזמנים כל מה שאתם חייבים לדעת על המים שאתם שותים על סודה, מים מוגזים ומה שביניהם אחד מי יודע: למה מומלץ לשתות מים במיוחד בחג הפסח? מבאר לבר: האבולוציה של מי השתייה 4 סיבות להכניס תמי4 הביתה איך הישראלים אוהבים את המים שלהם? הצצה: מקורות המים הכי יפים בישראל הניסוי המשפחתי שאתם חייבים לראות 5 טריקים לגרום לילדים לשתות יותר מים 5 עובדות מעניינות שלא ידעתם על מים 6 דברים שלא ידעתם שיש לכם במים יש לכם ילדים? כך תדאגו למים שהם שותים כמה מים יש לנו באיברים השונים בגוף למה שתייה מרובה של מים צריכה להיות ההחלטה שלכם לשנה החדשה? משחק שתיית המים שמשגע את העולם מה הקשר בין זיהום אוויר למים שאנחנו שותים? למה מים כל כך מרגיעים אותנו? מה קורה עם המים שלכם לפני שהם מגיעים לברז? כמה מים שותות החיות? 5 טיפים שיעזרו לכם לשתות יותר מים במשרד מחשבון המים שיעזור לכם לעבור את הקיץ בשלום 11 עובדות שלא הכרתם על מים בקבוקי מים רב פעמיים: לשתות יותר מים בנוחות ולשמור על איכות הסביבה איך נדע כמה כוסות מים מומלץ לשתות במהלך היום? למה יש אנשים שלא אוהבים לשתות מים מהברז? מה הקשר בין נורת UV לקורונה? מה עשוי להסתתר בכוס המים שלכם? הכירו את ההתייבשות השקטה איכות המים שאתם שותים חשובה לכם? הכירו את טכנולוגיית טיהור המים המתקדמת בעולם מבחן טעם המים: גרסת האינסטלטורים סדרת ברי המים החדשים tami4edge קטנים יותר, חכמים יותר ועוזרים לכם לפתח הרגלי שתיית מים נכונים ובריאים יותר מים איכותיים וטעימים הם מרכיב חובה בבישול, הכירו את סדרת ברי המים החדשים tami4edge שהופכים לחלק אינטגרלי מהמטבח הישראלי
מים
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 21/03/2016

לא תאמינו: זה מה שאנחנו מסננים לכם מהמים

מטרת תהליכי הטיהור של המים, המצרך הכי חיוני של חיינו, היא לשפר את איכותם וטעמם. טכנולוגיית טיהור המים המתקדמת בעולם בברי המים תמי4 מטהרת את המים מחול, חלודה וחיידקים בעלי השפעה בריאותית, בעוד שכל המינרלים החיוניים נשארים במים ומגיעים אל הכוס שלכם.

ברי המים של תמי4 מספקים לכם מים שהם לא רק טעימים יותר, אלא כמובן גם בריאים יותר לשתייה. המים עוברים תהליך של סינון, המתבצע באמצעות שתי שכבות סינון ופחם פעיל לטיפול אסתטי במים. בתהליך הזה מוסרים מן המים חלקיקים שונים כמו חול וחלודה שנמצאים בכל צנרת, וכלור – כדי שהמים שמגיעים אל הכוס שלכם יהיו הטעימים ביותר.

כמו כן, במכשירים מתבצע תהליך של טיהור מיקרוביולוגי של חיידקים העלולים להוות סכנה בריאותית, באמצעות נורת UV. קרינת ה-UV פוגעת בחומר התורשתי של החיידקים ומונעת את התרבותם.

 

חצי הכוס המלאה עם תמי4

 

כשאתם שומעים על חיידקים, זה עלול להיות מפחיד, אבל חשוב לציין כאן נקודה חשובה: לא כל החיידקים הם בעלי השפעה בריאותית שלילית. בכל סביבה תמיד ישנם סוגי חיידקים שונים, המוגדרים כעומס חיידקים כללי או כספירה כללית, ואין להם שום השפעה בריאותית.

לעומתם, ישנם גם חיידקים בעלי השפעה בריאותית שלילית, שהימצאותם עלולה להביא לתחלואת מעיים. תהליכי סינון וטיהור המים מתייחסים לאותם חיידקים, שמהווים סיכון בריאותי לציבור. במידה שהם נמצאים במים שנכנסים לתוך בר המים שלכם, הטיהור מפחית את שיעורם.

אם כך, במסגרת תהליכי הסינון והטיהור, במים של תמי4 מתבצעת הסרה של:

 • חיידקים

  בעלי סיכון בריאותי שעלולים להביא לתחלואה, למשל במעיים

 • חלקיקים, חול וחלודה

  שנוצרים בכל צנרת מים

 • כלור

  שמוסף למים כדי לספק להם הגנה מיקרוביולוגית, אך פוגע בטעם

 • טעם וריח לוואי

  – תהליך שמשפר את החוויה והופך את המים לטעימים יותר

במקביל, חשוב לציין כי תהליכי הסינון והטיהור הקפדניים שלנו משאירים במים את כל המינרלים החיוניים:

 • מגנזיום

  – מינרל טבעי הקריטי לבריאות האדם

 • סידן (קלציום)

  – מסייע לבריאות העצמות והשיניים ומפחית את רמות לחץ הדם

לא תאמינו: זה מה שאנחנו מסננים לכם מהמים

אנחנו משתמשים בטכנולוגיית טיהור המים המתקדמת בעולם בזכות השילוב של מטהר המים maze ונורת ה-UV. 
tami4maze  מטהר ומסנן את כל מה שלא צריך להיות במי השתייה: זיהומים מיקרוביולוגיים, מתכות כבדות, זיהומים ממקור חקלאי, זיהומים כתוצאה משימוש ביתי. מעבר לכך הוא שומר על הרכב מינרלים חיוביים ורצויים שצריכים להיות במים שלנו ובכך להועיל לגופינו. נורת ה- UV משלימה את תהליך טיהור המים. הנורה נמצאת בתוך מיכל המים הקרים בבר המים, ותפקידה לעקר את החיידקים ואף עוזרת במניעת התרבות של החיידקים.


ברי המים תמי4 עומדים בכל התקנים המחמירים ביותר למערכות סינון וטיהור מי שתייה, עומדים בתו תקן הישראלי 1505 לסינון וטיהור מי שתייה ותו בטיחות 5452 לבטיחות המוצרים למי שתייה.
במטרה לבדוק את הביצועים של ברי המים תמי4, אנחנו מבצעים בכל שנה בדיקות מדגמיות של איכות המים בבתי הלקוחות. בנוסף, לכל אורך השנה אנחנו משקיעים מאמצים רבים בפיתוח מוצרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, כדי שהמים תמיד יהיו גם איכותיים וגם טעימים.
 

לרכישה