דילוג לתוכן העיקרי

למה חשוב שהילדים שלכם ישתו יותר מים?
מבאר לבר: האבולוציה של מי השתייה זה מדעי: שתיית מים משפרת את היעילות שלכם בעבודה 5 טיפים שיעזרו לכם לשתות יותר מים במשרד כמה מים שותות החיות? מה קורה עם המים שלכם לפני שהם מגיעים לברז? למה מים כל כך מרגיעים אותנו? מחשבון המים שיעזור לכם לעבור את הקיץ בשלום מה הקשר בין זיהום אוויר למים שאנחנו שותים? משחק שתיית המים שמשגע את העולם למה שתייה מרובה של מים צריכה להיות ההחלטה שלכם לשנה החדשה? כמה מים יש לנו באיברים השונים בגוף יש לכם ילדים? כך תדאגו למים שהם שותים 6 דברים שלא ידעתם שיש לכם במים 5 עובדות מעניינות שלא ידעתם על מים 5 טריקים לגרום לילדים לשתות יותר מים הניסוי המשפחתי שאתם חייבים לראות הצצה: מקורות המים הכי יפים בישראל איך הישראלים אוהבים את המים שלהם? 4 סיבות להכניס תמי4 הביתה אחד מי יודע: למה מומלץ לשתות מים במיוחד בחג הפסח? מים מוגזים VS סודה: לא אותו המשקה! כל מה שאתם חייבים לדעת על המים שאתם שותים 6 שיאי המים הגדולים של כל הזמנים אל תהיו יבשים: 6 סימני אזהרה לפני התייבשות שתיית מים במהלך אימון גופני – הטיפים שלכם לא תאמינו: זה מה שאנחנו מסננים לכם מהמים למה חשוב לשתות מים בקיץ? למה חשוב שהילדים שלכם ישתו יותר מים? מים כחול-לבן: דברים שלא ידעתם על ברי המים תמי4 איך תגרמו לילדים לשתות יותר מים? מומחי שטראוס מים ממליצים 4 מתכונים למשקאות חמים שעושים חשק לשתות יותר בחורף 5 בקבוקי מים מיוחדים שיגרמו לילדים שלכם לשתות יותר מים גם בבית הספר מומחית מסבירה: כך מבטיחים את איכות המים של מכשירי תמי4 שתיית מים בהריון: כל מה שאת צריכה לדעת! כך תשתו יותר מים: 5 טריקים שאתם חייבים לנסות! אחת ולתמיד: למה חשוב לשתות מים כשקר בחוץ?
מים
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 20/12/2016

למה חשוב שהילדים שלכם ישתו יותר מים?

מים מהווים בין 60%-70% ממשקל גופם של ילדים. קראתם נכון, רוב משקל הילד מורכב ממים! נתון זה הוא אחת ההוכחות לחשיבותם המכרעת של המים לבריאותם. אז מה בעצם תפקיד המים בגוף וכמה צריך לשתות?

לא נחדש לכם כשנספר שמים הם אחד האלמנטים החשובים עבור הגוף שלנו. אבל האם אתם יודעים בדיוק עד כמה הם חשובים? להלן התשובות:

 1. המים מאפשרים פעולות מטבוליות שונות בגוף.
 2. מסלקים מהגוף פסולת ורעלים.
 3. חיוניים לתפקוד הלב וכלי הדם.
 4. תורמים לוויסות טמפרטורת הגוף.
 5. מקנים לחות באברי הגוף השונים (למשל עיניים) ועוד.
 6. נמצא קשר בין עייפות, הפרעות קשב וריכוז, כאבי ראש, עצבנות ועוד ובין חוסר שתייה בילדים. שתיית מים בכמות המומלצת תעזור לילדכם לשמור על ריכוז גבוה ויכולת למידה מוגברת.

 

לא רק אכילה, גם על שתיה בקרב ילדים צריך להפקיד

גם אתם רוצים שכל המשפחה תשתה יותר מים? לחצו כאן וקבלו הצעה משתלמת!

 

בנוסף לכך, מדי יום ילדים זקוקים למים על מנת לאפשר את קיום כל תהליכי הגוף, וגם כדי להחזיר את מה שמופרש מהגוף באמצעות הזיעה, הנשימה, מערכת השתן ומערכת העיכול. הם חייבים להחזיר את אותה כמות הנוזלים מדי יום, אחרת נוצר מחסור שעלול להוביל להתייבשות. פה אנחנו, ההורים, נכנסים לתמונה עם התפקיד החשוב והוא לוודא שהילדים שלנו שותים מספיק מים! איך?

בעזרת המדריך הקצר שהכנו עבורכם:

 1. נספק לילדים מקור מים זמין ונוח לשימוש.
 2. נעקוב אחר התדירות בה הילד ניגש לשתות מים.
 3. נבדוק את מפלס המים בבקבוק השתייה שלקח לבית הספר.
 4. נשים לב לתפקוד הילד, לערנות, לקשב וריכוז. נאתר סימני עצבנות וחוסר סבלנות.
 5. נבחן האם עור פניו יבש ומגורה, האם שפתיו יבשות ומתקלפות, האם לחייו אדומות מהרגיל, נבדוק אם יש לו עצירות, נסתכל מידי פעם על צבע השתן ונבדוק אם נודף ממנו ריח חריף.

 

בר המים תמי4- מנגיש את המים ותורם לשתיה מרובה

 

אז איך נדע מה היא כמות המים המומלצת לילד שלנו? לשאלה זו אין תשובה אחת. כמות השתייה המומלצת לילדים מורכבת ממספר גורמים כמו גיל, מין, מזג אוויר, דרגת הפעילות הגופנית שלהם, מצב בריאותי, סוג הביגוד שלובשים ועוד.

על מנת בכל זאת לתת כיוון לכמות השתייה היומית, מומלץ לאמץ את המלצות השתייה שנקבעו ע"י IOM - המכון לרפואה בארה”ב. המלצותיו מבוססות על ממוצע צריכת מים כפי שהוכח במחקרי סקר בקרב ילדים בגילאים שונים. ההמלצות מהוות בסיס התחלתי, אולם כאמור יש להתחשב בגורמים לעיל.

 

טבלת שתיים מים לילדים

 

ויש לנו חדשות טובות: לפי מחקר שערכנו בשיתוף עם צרכני שטראוס מים, מעל 80% מההורים הישראלים מקפידים שילדיהם ישתו כמות מינימלית של מים ביום ו-98% מהמבוגרים חושבים ויודעים כי שתייה מרובה של מים חשובה לבריאות. בנוסף, נמצא כי משפחות מעידות שמאז שיש להן את בר המים תמי4 בבית מכל המשפחה והילדים בפרט שותים יותר מים.

 

הקפידו על כך שהילדים שלכם שותים הרבה מים

 

אז עכשיו שאתם יודעים איך עושים את זה, כמה מומלץ לילד לשתות ביום ורואים כי הרוב כבר מבין את חשיבות שתיית המים – הגיע הזמן ליישם!

 

גם אתם רוצים שכל המשפחה תשתה יותר מים? לחצו כאן וקבלו הצעה משתלמת!

לרכישה