דילוג לתוכן העיקרי

למה חשוב שהילדים שלכם ישתו יותר מים?
אחת ולתמיד: למה חשוב לשתות מים כשקר בחוץ? כך תשתו יותר מים: 5 טריקים שאתם חייבים לנסות! שתיית מים בהריון: כל מה שאת צריכה לדעת! מומחית מסבירה: כך מבטיחים את איכות המים של מכשירי תמי4 בקבוקי מים רב-פעמיים לילדים לעידוד שתיית מים 4 מתכונים למשקאות חמים שעושים חשק לשתות יותר בחורף איך תגרמו לילדים לשתות יותר מים? מומחי שטראוס מים ממליצים זה מדעי: שתיית מים משפרת את היעילות שלכם בעבודה מים כחול-לבן: דברים שלא ידעתם על ברי המים תמי4 למה חשוב שהילדים שלכם ישתו יותר מים? למה חשוב לשתות מים בקיץ? לא תאמינו: זה מה שאנחנו מסננים לכם מהמים שתיית מים במהלך אימון גופני – הטיפים שלכם אל תהיו יבשים: 6 סימני אזהרה לפני התייבשות 6 שיאי המים הגדולים של כל הזמנים כל מה שאתם חייבים לדעת על המים שאתם שותים על סודה, מים מוגזים ומה שביניהם אחד מי יודע: למה מומלץ לשתות מים במיוחד בחג הפסח? מבאר לבר: האבולוציה של מי השתייה 4 סיבות להכניס תמי4 הביתה איך הישראלים אוהבים את המים שלהם? הצצה: מקורות המים הכי יפים בישראל הניסוי המשפחתי שאתם חייבים לראות 5 טריקים לגרום לילדים לשתות יותר מים 5 עובדות מעניינות שלא ידעתם על מים 6 דברים שלא ידעתם שיש לכם במים יש לכם ילדים? כך תדאגו למים שהם שותים כמה מים יש לנו באיברים השונים בגוף למה שתייה מרובה של מים צריכה להיות ההחלטה שלכם לשנה החדשה? משחק שתיית המים שמשגע את העולם מה הקשר בין זיהום אוויר למים שאנחנו שותים? למה מים כל כך מרגיעים אותנו? מה קורה עם המים שלכם לפני שהם מגיעים לברז? כמה מים שותות החיות? 5 טיפים שיעזרו לכם לשתות יותר מים במשרד מחשבון המים שיעזור לכם לעבור את הקיץ בשלום 11 עובדות שלא הכרתם על מים בקבוקי מים רב פעמיים: לשתות יותר מים בנוחות ולשמור על איכות הסביבה איך נדע כמה כוסות מים מומלץ לשתות במהלך היום? למה יש אנשים שלא אוהבים לשתות מים מהברז? מה הקשר בין נורת UV לקורונה? מה עשוי להסתתר בכוס המים שלכם? הכירו את ההתייבשות השקטה איכות המים שאתם שותים חשובה לכם? הכירו את טכנולוגיית טיהור המים המתקדמת בעולם מבחן טעם המים: גרסת האינסטלטורים סדרת ברי המים החדשים tami4edge קטנים יותר, חכמים יותר ועוזרים לכם לפתח הרגלי שתיית מים נכונים ובריאים יותר מים איכותיים וטעימים הם מרכיב חובה בבישול, הכירו את סדרת ברי המים החדשים tami4edge שהופכים לחלק אינטגרלי מהמטבח הישראלי איכות המים שהמשפחה שלכם שותה חשובה לכם? הכירו את tami4maze - מטהר המים המתקדם בעולם הסודה חוזרת לאופנה: איזה מכשיר סודה מתאים לכם?
מים
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 20/12/2016

למה חשוב שהילדים שלכם ישתו יותר מים?

מים מהווים בין 60%-70% ממשקל גופם של ילדים. קראתם נכון, רוב משקל הילד מורכב ממים! נתון זה הוא אחת ההוכחות לחשיבותם המכרעת של המים לבריאותם. אז מה בעצם תפקיד המים בגוף וכמה צריך לשתות?

לא נחדש לכם כשנספר שמים הם אחד האלמנטים החשובים עבור הגוף שלנו. אבל האם אתם יודעים בדיוק עד כמה הם חשובים? להלן התשובות:

 1. המים מאפשרים פעולות מטבוליות שונות בגוף.
 2. מסלקים מהגוף פסולת ורעלים.
 3. חיוניים לתפקוד הלב וכלי הדם.
 4. תורמים לוויסות טמפרטורת הגוף.
 5. מקנים לחות באברי הגוף השונים (למשל עיניים) ועוד.
 6. נמצא קשר בין עייפות, הפרעות קשב וריכוז, כאבי ראש, עצבנות ועוד ובין חוסר שתייה בילדים. שתיית מים בכמות המומלצת תעזור לילדכם לשמור על ריכוז גבוה ויכולת למידה מוגברת.

למה חשוב שהילדים שלכם ישתו יותר מים?

גם אתם רוצים שכל המשפחה תשתה יותר מים? לחצו כאן וקבלו הצעה משתלמת!

 

בנוסף לכך, מדי יום ילדים זקוקים למים על מנת לאפשר את קיום כל תהליכי הגוף, וגם כדי להחזיר את מה שמופרש מהגוף באמצעות הזיעה, הנשימה, מערכת השתן ומערכת העיכול. הם חייבים להחזיר את אותה כמות הנוזלים מדי יום, אחרת נוצר מחסור שעלול להוביל להתייבשות. פה אנחנו, ההורים, נכנסים לתמונה עם התפקיד החשוב והוא לוודא שהילדים שלנו שותים מספיק מים! איך?

בעזרת המדריך הקצר שהכנו עבורכם:

 1. נספק לילדים מקור מים זמין ונוח לשימוש.
 2. נעקוב אחר התדירות בה הילד ניגש לשתות מים.
 3. נבדוק את מפלס המים בבקבוק השתייה שלקח לבית הספר.
 4. נשים לב לתפקוד הילד, לערנות, לקשב וריכוז. נאתר סימני עצבנות וחוסר סבלנות.
 5. נבחן האם עור פניו יבש ומגורה, האם שפתיו יבשות ומתקלפות, האם לחייו אדומות מהרגיל, נבדוק אם יש לו עצירות, נסתכל מידי פעם על צבע השתן ונבדוק אם נודף ממנו ריח חריף.

למה חשוב שהילדים שלכם ישתו יותר מים?

אז איך נדע מה היא כמות המים המומלצת לילד שלנו? לשאלה זו אין תשובה אחת. כמות השתייה המומלצת לילדים מורכבת ממספר גורמים כמו גיל, מין, מזג אוויר, דרגת הפעילות הגופנית שלהם, מצב בריאותי, סוג הביגוד שלובשים ועוד.

על מנת בכל זאת לתת כיוון לכמות השתייה היומית, מומלץ לאמץ את המלצות השתייה שנקבעו ע"י IOM - המכון לרפואה בארה”ב. המלצותיו מבוססות על ממוצע צריכת מים כפי שהוכח במחקרי סקר בקרב ילדים בגילאים שונים. ההמלצות מהוות בסיס התחלתי, אולם כאמור יש להתחשב בגורמים לעיל.

למה חשוב שהילדים שלכם ישתו יותר מים?

 

ויש לנו חדשות טובות: לפי מחקר שערכנו בשיתוף עם צרכני שטראוס מים, מעל 80% מההורים הישראלים מקפידים שילדיהם ישתו כמות מינימלית של מים ביום ו-98% מהמבוגרים חושבים ויודעים כי שתייה מרובה של מים חשובה לבריאות. בנוסף, נמצא כי משפחות מעידות שמאז שיש להן את בר המים תמי4 בבית מכל המשפחה והילדים בפרט שותים יותר מים.

למה חשוב שהילדים שלכם ישתו יותר מים?

אז עכשיו שאתם יודעים איך עושים את זה, כמה מומלץ לילד לשתות ביום ורואים כי הרוב כבר מבין את חשיבות שתיית המים – הגיע הזמן ליישם!

 

גם אתם רוצים שכל המשפחה תשתה יותר מים? לחצו כאן וקבלו הצעה משתלמת!

לרכישה

whatsapp icon