דילוג לתוכן העיקרי

מחשבון המים שיעזור לכם לעבור את הקיץ בשלום
אחת ולתמיד: למה חשוב לשתות מים כשקר בחוץ? כך תשתו יותר מים: 5 טריקים שאתם חייבים לנסות! שתיית מים בהריון: כל מה שאת צריכה לדעת! מומחית מסבירה: כך מבטיחים את איכות המים של מכשירי תמי4 בקבוקי מים רב-פעמיים לילדים לעידוד שתיית מים 4 מתכונים למשקאות חמים שעושים חשק לשתות יותר בחורף איך תגרמו לילדים לשתות יותר מים? מומחי שטראוס מים ממליצים זה מדעי: שתיית מים משפרת את היעילות שלכם בעבודה מים כחול-לבן: דברים שלא ידעתם על ברי המים תמי4 למה חשוב שהילדים שלכם ישתו יותר מים? למה חשוב לשתות מים בקיץ? לא תאמינו: זה מה שאנחנו מסננים לכם מהמים שתיית מים במהלך אימון גופני – הטיפים שלכם אל תהיו יבשים: 6 סימני אזהרה לפני התייבשות 6 שיאי המים הגדולים של כל הזמנים כל מה שאתם חייבים לדעת על המים שאתם שותים על סודה, מים מוגזים ומה שביניהם אחד מי יודע: למה מומלץ לשתות מים במיוחד בחג הפסח? מבאר לבר: האבולוציה של מי השתייה 4 סיבות להכניס תמי4 הביתה איך הישראלים אוהבים את המים שלהם? הצצה: מקורות המים הכי יפים בישראל הניסוי המשפחתי שאתם חייבים לראות 5 טריקים לגרום לילדים לשתות יותר מים 5 עובדות מעניינות שלא ידעתם על מים 6 דברים שלא ידעתם שיש לכם במים יש לכם ילדים? כך תדאגו למים שהם שותים כמה מים יש לנו באיברים השונים בגוף למה שתייה מרובה של מים צריכה להיות ההחלטה שלכם לשנה החדשה? משחק שתיית המים שמשגע את העולם מה הקשר בין זיהום אוויר למים שאנחנו שותים? למה מים כל כך מרגיעים אותנו? מה קורה עם המים שלכם לפני שהם מגיעים לברז? כמה מים שותות החיות? 5 טיפים שיעזרו לכם לשתות יותר מים במשרד מחשבון המים שיעזור לכם לעבור את הקיץ בשלום 11 עובדות שלא הכרתם על מים בקבוקי מים רב פעמיים: לשתות יותר מים בנוחות ולשמור על איכות הסביבה איך נדע כמה כוסות מים מומלץ לשתות במהלך היום? למה יש אנשים שלא אוהבים לשתות מים מהברז? מה הקשר בין נורת UV לקורונה? מה עשוי להסתתר בכוס המים שלכם? הכירו את ההתייבשות השקטה איכות המים שאתם שותים חשובה לכם? הכירו את טכנולוגיית טיהור המים המתקדמת בעולם מבחן טעם המים: גרסת האינסטלטורים סדרת ברי המים החדשים tami4edge קטנים יותר, חכמים יותר ועוזרים לכם לפתח הרגלי שתיית מים נכונים ובריאים יותר מים איכותיים וטעימים הם מרכיב חובה בבישול, הכירו את סדרת ברי המים החדשים tami4edge שהופכים לחלק אינטגרלי מהמטבח הישראלי
מים
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 31/07/2019

מחשבון המים שיעזור לכם לעבור את הקיץ בשלום

ישראל היא מדינה חמה ועל מנת להימנע מהגעה למצב של התייבשות יש להקפיד לשתות כמות מים נאותה מדי יום; מחשבון המים החדש של שטראוס מים יגלה לכם בדיוק כמה כוסות מים כדאי לכם ולילדיכם לשתות ביום כדי לעבור את הקיץ בשלום

קיץ, וחם. אפילו לוהט. מדינת ישראל משופעת בתקופות חמות וארוכות הכרוכות באיבוד נוזלים מוגבר מהגוף, ולא אחת אנו שומעים על מקרים של התייבשות בקרב ילדים ומבוגרים כאחד. כידוע התייבשות ללא טיפול הולם יכולה להכניס את האדם למצב של סכנת חיים ולכן חלה חובה לזהות אותה לפני שהיא מתרחשת. הטיפול הכי טוב אם תרצו הוא הטיפול מונע – שתיית מים סדירה ועקבית לאורך כל שעות היום.

מחשבון המים שיעזור לכם לעבור את הקיץ בשלום

אבל כמה מים לשתות?
רותי לטר, דיאטנית קלינית ומידענית רפואית MSc, מסבירה כי למרות המורכבות בהערכת הכמות המדויקת אותה כדאי לשתות מדי יום קיימות המלצות שמטרתן לתת אומדן לגבי כמות שתייה מספקת. "על פי הוועדה למזון ותזונה של האקדמיה הלאומית האמריקאית למדעים, כמות המים היומית המומלצת לגברים בוגרים ללא אימון גופני היא 3.7 ליטר – שווה ערך ל-15 כוסות מים ביום ולנשים בוגרות ללא אימון גופני מעט פחות מכך, 2.7 ליטר – שווה ערך ל-11 כוסות מים ביום".

רוצים לגלות כמה כוסות מים כדאי לכם לשתות ביום? לחצו כאן

אז כמה כוסות מים כדאי ומומלץ לשתות מדי יום? "התשובה המדויקת מורכבת", מסבירה לטר, "ומשתנה בהתאם לגיל, לשלב בחיים בו אנו נמצאים ובהתאם לגורמים חיצוניים כמו הפעילויות שלנו ותנאי הסביבה. באופן כללי ככל שמזיעים יותר
כך קיים איבוד גדול יותר של מים מהגוף ויש צורך בכמות שתייה רבה יותר. דוגמה טובה לכך היא מצבים כמו פעילות גופנית מוגברת, מזג אוויר חם ולח, מזג אוויר חם ויבש, הימצאות בתנאי גובה, לבישת ביגוד חם מדי ומצבי חולי שונים".

מה באשר לילדים, עד כמה שתיית מים חשובה אצלם?
"תינוקות וילדים נמצאים בשלב של גדילה והתפתחות מואצים כאשר כל התהליכים המתרחשים בגוף, הם בסביבת מים. בהשוואה למבוגרים ילדים חשופים לאיבודי מים גדולים יותר עקב כך שהם פעילים, במיוחד במרחב החיצוני החשוף למזג אויר חם מאוד או קר מאוד. יחד עם זאת ילדים ממעטים בצריכת מים והם נוטים לא להסתמך על עצמם אלא על הורים או סמכות אחרת שתספק לה את המשקה. נוכח העובדה שילדים מפתחים הרגלים בתקופת הילדות, שישרתו אותם כל החיים חשוב לחשוף אותם לטעם המים כבר מגיל צעיר, ועוד לפני שייחשפו לשתייה ממותקת שאינה בריאה עבורם. אגב במחקרים נמצא קשר בין עייפות, הפרעות קשב וריכוז, כאבי ראש, עצבנות ועוד לבין אי שתייה מספקת בקרב ילדים."

מחשבון המים שיעזור לכם לעבור את הקיץ בשלום

על מנת לעקוב אחר צריכת המים של הילדים ממליצה לטר לבדוק את מפלס המים בבקבוק השתייה שלקח הילד לגן או לבית הספר ולכן לבחון את תפקודו וערנותו ולהסתכל על עור הפנים והשפתיים באם הם סמוקים ויבשים מדי, ומדי פעם אף לבדוק את צבע השתן. "כל אחד מהסימפטומים הללו יכול לרמז על שתייה לא מספקת ויש לעודד את הילדים לשתות מים בצורה סדירה", היא מסכמת.

רוצים מידע מדויק באשר לצריכת המים היומית המומלצת? בדיוק לשם פיתחה שטראוס מים משווקת ברי המים תמי4 מחשבון מים שעוזר לכם לחשב את הכמות היומית המדויקת. כל שעליכם לעשות הוא לענות במחשבון על שלוש שאלות פשוטות : מהו מינכם, מהו גילכם ומהו היקף הפעילות הגופנית מדי יום, ולגלות את התשובה. כן, כל כך פשוט.

סקרנים לדעת האם אתם שותים מספיק מים או שאולי אתם בכלל על סף התייבשות?

היכנסו למחשבון המים של שטראוס מים וגלו כבר עכשיו האם אתם וילדיכם שותים מספיק מים בקיץ הישראלי החם

פורסם לראשונה ב ynet

לרכישה