דילוג לתוכן העיקרי

יש לכם ילדים? כך תדאגו למים שהם שותים
מבאר לבר: האבולוציה של מי השתייה זה מדעי: שתיית מים משפרת את היעילות שלכם בעבודה 5 טיפים שיעזרו לכם לשתות יותר מים במשרד כמה מים שותות החיות? מה קורה עם המים שלכם לפני שהם מגיעים לברז? למה מים כל כך מרגיעים אותנו? מחשבון המים שיעזור לכם לעבור את הקיץ בשלום מה הקשר בין זיהום אוויר למים שאנחנו שותים? משחק שתיית המים שמשגע את העולם למה שתייה מרובה של מים צריכה להיות ההחלטה שלכם לשנה החדשה? כמה מים יש לנו באיברים השונים בגוף יש לכם ילדים? כך תדאגו למים שהם שותים 6 דברים שלא ידעתם שיש לכם במים 5 עובדות מעניינות שלא ידעתם על מים 5 טריקים לגרום לילדים לשתות יותר מים הניסוי המשפחתי שאתם חייבים לראות הצצה: מקורות המים הכי יפים בישראל איך הישראלים אוהבים את המים שלהם? 4 סיבות להכניס תמי4 הביתה אחד מי יודע: למה מומלץ לשתות מים במיוחד בחג הפסח? מים מוגזים VS סודה: לא אותו המשקה! כל מה שאתם חייבים לדעת על המים שאתם שותים 6 שיאי המים הגדולים של כל הזמנים אל תהיו יבשים: 6 סימני אזהרה לפני התייבשות שתיית מים במהלך אימון גופני – הטיפים שלכם לא תאמינו: זה מה שאנחנו מסננים לכם מהמים למה חשוב לשתות מים בקיץ? למה חשוב שהילדים שלכם ישתו יותר מים? מים כחול-לבן: דברים שלא ידעתם על ברי המים תמי4 איך תגרמו לילדים לשתות יותר מים? מומחי שטראוס מים ממליצים 4 מתכונים למשקאות חמים שעושים חשק לשתות יותר בחורף 5 בקבוקי מים מיוחדים שיגרמו לילדים שלכם לשתות יותר מים גם בבית הספר מומחית מסבירה: כך מבטיחים את איכות המים של מכשירי תמי4 שתיית מים בהריון: כל מה שאת צריכה לדעת! כך תשתו יותר מים: 5 טריקים שאתם חייבים לנסות! אחת ולתמיד: למה חשוב לשתות מים כשקר בחוץ?
מים
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 01/07/2019

יש לכם ילדים? כך תדאגו למים שהם שותים

ידוע כי למים חשיבות רבה עבור בריאותינו ובפרט עבור בריאות ילדינו והתפתחותם התקינה. כך תבטיחו לילדיכם מים איכותיים ונקיים ממזהמים

למים מיוחסת חשיבות רבה כשזה מגיע לפעולות המבטיחות את בריאות גופינו: סילוק רעלים, הובלת חומרי מזון וחמצן, הגברת פעילות מטבולית, ויסות טמפרטורה ועוד. אולם, מעבר לאחריותנו האישית להשקות את גופינו, עלינו כהורים מוטלת אחריות נוספת: לגרום גם לילדינו לשתות כמות מספקת של מים.

חשיבות שתיית מים אצל ילדים

הורים רבים מעודדים את ילדיהם לשתות מים, ובצדק. אנו, כהורים, חייבים לזכור כי למים מיוחסות השפעות ארוכות וקצרות טווח חשובות במיוחד עבור ילדים, למשל: בניית רקמות ותאים, מניעת השמנה ושמירה על משקל גוף תקין, שמירה על לחץ דם תקין, הפחתת עששת והגברת כושר הריכוז.

חשיבות שתיית מים בקרב ילדים

לא סתם מים: ילדים צריכים מים איכותיים, נקיים וטובים

לצערנו, לא תמיד המים שהילדים שלנו שותים הם איכותיים וטובים כמו שאנחנו מצפים ורוצים שיהיו. אחת הדוגמאות האקטואליות לכך היא העופרת שהתגלתה בצנרות המים של בתי ספר, מקום בו הילדים שוהים נתח זמן כביר מהיום. חשוב לציין כי עופרת בריכוזים גבוהים עשויה לחלחל לדם ולהביא לבעיות ריכוז ולמידה, ירידה במנת המשכל, בעיות גדילה, בעיות שמיעה, אנמיה והיפראקטיביות.

מאז החוק ההיסטורי בארה"ב שאישר מושל ניו יורק, לפיו יש לחייב את בתי הספר במדינה לבדוק את איכות מי השתייה, החלו מדינות אחרות לקדם גם הן חקיקה המגינה על הילדים מפני חשיפה לעופרת במים. בישראל לעומת זאת, האחריות לאספקת המים האיכותיים לילדינו השוהים בבית הספר עודנה מוטלת עלינו, ההורים.

ואולם, סוגיית איכות המים ששותים ילדינו אינה נעוצה בבתי הספר בלבד. למעשה, חשוב לדעת כי למרות שמי השתייה בישראל טובים, גם אצלנו בבתים עלולים להיות מזהמים כאלה ואחרים הפוגעים באיכות המים. הסיבה לכך היא כי התשתית הביתית - מרגע שהמים מגיעים לפתח הבניין ועד שהם יוצאים מהברז - אינה מופקדת בידי המדינה. ולמעשה, דווקא במקטע זה, ב"מטרים האחרונים" שעושים המים בדרך אל ביתנו, עשויים להימצא חומרים מזהמים כמו שיירי מתכות וחלודה, חיידקים למיניהם ועוד אשר מאיימים על איכות המים.

מים איכותיים לילדים

כיצד תוכלו לספק לילדיכם מים איכותיים ובריאים?

כדי להבטיח לנו ולילדינו מים איכותיים, נקיים ממזהמים וגם טעימים לשתייה אנו נדרשים לנקוט בצעדים ממשיים. אחת הדרכים היעילות לעשות כן היא להחזיק בבר מים תמי4, המהווה עבור הילדים נקודת שתייה זמינה עם מים מתוקים שכיף ונעים לשתות. בנוסף, בר מים משפחתי בבית מאפשר להורים לשלוח את ילדיהם לבית הספר כשהם מצוידים בבקבוקים אישיים עם מים נקיים ובריאים. כיום, עם השקתו על מטהר המים החדשני, ™MAZE, מובטחת למים שאתם והילדים שותים הגנה אופטימלית

מפני מתכות כבדות כמו עופרת וכספית, חול, חלודה, כלור, ומזהמים כימיים ומיקרוביולוגיים. וסיכום, אם יש לכם בבית ברי מים תמי4, אתם יכולים להיות בטוחים שהילדים שלכם שותים מים איכותיים, צלולים וטעימים! או במילים אחרות, כנראה שיש לכם כבר דאגה אחת פחות.

לרכישה