דילוג לתוכן העיקרי

משחק שתיית המים שמשגע את העולם
אחת ולתמיד: למה חשוב לשתות מים כשקר בחוץ? כך תשתו יותר מים: 5 טריקים שאתם חייבים לנסות! שתיית מים בהריון: כל מה שאת צריכה לדעת! מומחית מסבירה: כך מבטיחים את איכות המים של מכשירי תמי4 בקבוקי מים רב-פעמיים לילדים לעידוד שתיית מים 4 מתכונים למשקאות חמים שעושים חשק לשתות יותר בחורף איך תגרמו לילדים לשתות יותר מים? מומחי שטראוס מים ממליצים זה מדעי: שתיית מים משפרת את היעילות שלכם בעבודה מים כחול-לבן: דברים שלא ידעתם על ברי המים תמי4 למה חשוב שהילדים שלכם ישתו יותר מים? למה חשוב לשתות מים בקיץ? לא תאמינו: זה מה שאנחנו מסננים לכם מהמים שתיית מים במהלך אימון גופני – הטיפים שלכם אל תהיו יבשים: 6 סימני אזהרה לפני התייבשות 6 שיאי המים הגדולים של כל הזמנים כל מה שאתם חייבים לדעת על המים שאתם שותים על סודה, מים מוגזים ומה שביניהם אחד מי יודע: למה מומלץ לשתות מים במיוחד בחג הפסח? מבאר לבר: האבולוציה של מי השתייה 4 סיבות להכניס תמי4 הביתה איך הישראלים אוהבים את המים שלהם? הצצה: מקורות המים הכי יפים בישראל הניסוי המשפחתי שאתם חייבים לראות 5 טריקים לגרום לילדים לשתות יותר מים 5 עובדות מעניינות שלא ידעתם על מים 6 דברים שלא ידעתם שיש לכם במים יש לכם ילדים? כך תדאגו למים שהם שותים כמה מים יש לנו באיברים השונים בגוף למה שתייה מרובה של מים צריכה להיות ההחלטה שלכם לשנה החדשה? משחק שתיית המים שמשגע את העולם מה הקשר בין זיהום אוויר למים שאנחנו שותים? למה מים כל כך מרגיעים אותנו? מה קורה עם המים שלכם לפני שהם מגיעים לברז? כמה מים שותות החיות? 5 טיפים שיעזרו לכם לשתות יותר מים במשרד מחשבון המים שיעזור לכם לעבור את הקיץ בשלום 11 עובדות שלא הכרתם על מים בקבוקי מים רב פעמיים: לשתות יותר מים בנוחות ולשמור על איכות הסביבה איך נדע כמה כוסות מים מומלץ לשתות במהלך היום? למה יש אנשים שלא אוהבים לשתות מים מהברז? מה הקשר בין נורת UV לקורונה? מה עשוי להסתתר בכוס המים שלכם? הכירו את ההתייבשות השקטה איכות המים שאתם שותים חשובה לכם? הכירו את טכנולוגיית טיהור המים המתקדמת בעולם מבחן טעם המים: גרסת האינסטלטורים סדרת ברי המים החדשים tami4edge קטנים יותר, חכמים יותר ועוזרים לכם לפתח הרגלי שתיית מים נכונים ובריאים יותר מים איכותיים וטעימים הם מרכיב חובה בבישול, הכירו את סדרת ברי המים החדשים tami4edge שהופכים לחלק אינטגרלי מהמטבח הישראלי
מים
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 25/05/2017

משחק שתיית המים שמשגע את העולם

במקור, קוראים לו Beer Pong ומשחקים אותו עם בירה, אבל הורים בעלי רוח צעירה ורעננה הפכו אותו למשחק שתייה משפחתי על בסיס מים. הילדים ואתם לא שותים מספיק? צריכים טריגר כיפי לשתיית מים בחודשי הקיץ? שחקו את ה-Water Pong ותתרעננו, תרתי משמע!

משחק שתיית המים שנלמד אתכם בכתבה זו מגיע ממשחק - בירה ותיק שמקובל לשחק בקולג׳ים בארצות הברית. הגיוני מאוד שנתקלתם בו לא אחת בסרטי קומדיה אמריקאים, ולמעשה - מרוב שהפך פופולרי התפתחה סביבו תעשייה שלמה של אביזרים למשחק. המשחק מהנה, כיפי ואפילו ממכר - והיות ולא חוקי לשחק אותו עם בירה באוניברסיטאות, סטודנטים רבים החלו לשחק אותו עם מים! בקונסטלציה הזו - לא רק שהוא חוקי ומהנה הוא גם גורם לנו לשתות כמויות בריאות ומזינות של מים.

משחק שתיית המים שמשגע את העולם

איך זה עובד? חוקי המשחק של ה - Water Pong

הווטר פונג מצריך מעט מאוד עזרים, והרבה מאוד מצב רוח טוב ותחרותיות. במהלך המשחק, מסתדרים 2-4 שחקנים סביב שולחן כשלכל אחד מהם יש 9 כוסות מים. כוסות המים מסודרות במשולש בדומה לסידור הבקבוקים בבאולינג, והמטרה של כל שחקן היא לקלוע כדור-קטן לתוך אחת הכוסות של השחקנים האחרים. המשתתף שקלעו לכוס שלו נדרש לשתות את תכולתה!

משחק שתיית המים שמשגע את העולם

כמה זמן נמשך המשחק, ואיך מנצחים?

אורך המשחק תלוי באיכות הקליעות שלכם. ככל שתרבו לדייק, תגרמו לשחקנים האחרים לשתות מהר את תכולת הכוסות שלהם. המשחק נגמר כשאחד השחקנים שתה את כל המים שבכוסות שלו, והמנצח הוא זה שנותרו לו כמה שיותר כוסות מים מלאות.

משחק שתיית המים שמשגע את העולם

ניסיתם? התאהבתם? שחקו את הווטר-פונג מים בסביבת בר המים תמי4 וודאו כי אתם שותים מים טבעיים, נקיים וטעימים לשתייה! בר המים תמי4 יאפשר לכם לשחק ללא הפסקה ובעיקר - לשתות הרבה מים בימי הקיץ המתקרבים ובאים.

לרכישה