דילוג לתוכן העיקרי

משחק שתיית המים שמשגע את העולם
מבאר לבר: האבולוציה של מי השתייה זה מדעי: שתיית מים משפרת את היעילות שלכם בעבודה 5 טיפים שיעזרו לכם לשתות יותר מים במשרד כמה מים שותות החיות? מה קורה עם המים שלכם לפני שהם מגיעים לברז? למה מים כל כך מרגיעים אותנו? מחשבון המים שיעזור לכם לעבור את הקיץ בשלום מה הקשר בין זיהום אוויר למים שאנחנו שותים? משחק שתיית המים שמשגע את העולם למה שתייה מרובה של מים צריכה להיות ההחלטה שלכם לשנה החדשה? כמה מים יש לנו באיברים השונים בגוף יש לכם ילדים? כך תדאגו למים שהם שותים 6 דברים שלא ידעתם שיש לכם במים 5 עובדות מעניינות שלא ידעתם על מים 5 טריקים לגרום לילדים לשתות יותר מים הניסוי המשפחתי שאתם חייבים לראות הצצה: מקורות המים הכי יפים בישראל איך הישראלים אוהבים את המים שלהם? 4 סיבות להכניס תמי4 הביתה אחד מי יודע: למה מומלץ לשתות מים במיוחד בחג הפסח? מים מוגזים VS סודה: לא אותו המשקה! כל מה שאתם חייבים לדעת על המים שאתם שותים 6 שיאי המים הגדולים של כל הזמנים אל תהיו יבשים: 6 סימני אזהרה לפני התייבשות שתיית מים במהלך אימון גופני – הטיפים שלכם לא תאמינו: זה מה שאנחנו מסננים לכם מהמים למה חשוב לשתות מים בקיץ? למה חשוב שהילדים שלכם ישתו יותר מים? מים כחול-לבן: דברים שלא ידעתם על ברי המים תמי4 איך תגרמו לילדים לשתות יותר מים? מומחי שטראוס מים ממליצים 4 מתכונים למשקאות חמים שעושים חשק לשתות יותר בחורף 5 בקבוקי מים מיוחדים שיגרמו לילדים שלכם לשתות יותר מים גם בבית הספר מומחית מסבירה: כך מבטיחים את איכות המים של מכשירי תמי4 שתיית מים בהריון: כל מה שאת צריכה לדעת! כך תשתו יותר מים: 5 טריקים שאתם חייבים לנסות! אחת ולתמיד: למה חשוב לשתות מים כשקר בחוץ?
מים
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 25/05/2017

משחק שתיית המים שמשגע את העולם

במקור, קוראים לו Beer Pong ומשחקים אותו עם בירה, אבל הורים בעלי רוח צעירה ורעננה הפכו אותו למשחק שתייה משפחתי על בסיס מים. הילדים ואתם לא שותים מספיק? צריכים טריגר כיפי לשתיית מים בחודשי הקיץ? שחקו את ה-Water Pong ותתרעננו, תרתי משמע!

משחק שתיית המים שנלמד אתכם בכתבה זו מגיע ממשחק - בירה ותיק שמקובל לשחק בקולג׳ים בארצות הברית. הגיוני מאוד שנתקלתם בו לא אחת בסרטי קומדיה אמריקאים, ולמעשה - מרוב שהפך פופולרי התפתחה סביבו תעשייה שלמה של אביזרים למשחק. המשחק מהנה, כיפי ואפילו ממכר - והיות ולא חוקי לשחק אותו עם בירה באוניברסיטאות, סטודנטים רבים החלו לשחק אותו עם מים! בקונסטלציה הזו - לא רק שהוא חוקי ומהנה הוא גם גורם לנו לשתות כמויות בריאות ומזינות של מים.

blog_0010_Layer-Comp-11

איך זה עובד? חוקי המשחק של ה - Water Pong

הווטר פונג מצריך מעט מאוד עזרים, והרבה מאוד מצב רוח טוב ותחרותיות. במהלך המשחק, מסתדרים 2-4 שחקנים סביב שולחן כשלכל אחד מהם יש 9 כוסות מים. כוסות המים מסודרות במשולש בדומה לסידור הבקבוקים בבאולינג, והמטרה של כל שחקן היא לקלוע כדור-קטן לתוך אחת הכוסות של השחקנים האחרים. המשתתף שקלעו לכוס שלו נדרש לשתות את תכולתה!

blog_0011_Layer-Comp-12

כמה זמן נמשך המשחק, ואיך מנצחים?

אורך המשחק תלוי באיכות הקליעות שלכם. ככל שתרבו לדייק, תגרמו לשחקנים האחרים לשתות מהר את תכולת הכוסות שלהם. המשחק נגמר כשאחד השחקנים שתה את כל המים שבכוסות שלו, והמנצח הוא זה שנותרו לו כמה שיותר כוסות מים מלאות.

blog_0012_Layer-Comp-13

ניסיתם? התאהבתם? שחקו את הווטר-פונג מים בסביבת בר המים תמי4 וודאו כי אתם שותים מים טבעיים, נקיים וטעימים לשתייה! בר המים תמי4 יאפשר לכם לשחק ללא הפסקה ובעיקר - לשתות הרבה מים בימי הקיץ המתקרבים ובאים.

לרכישה