דילוג לתוכן העיקרי

איכות המים שאתם שותים חשובה לכם?
אחת ולתמיד: למה חשוב לשתות מים כשקר בחוץ? כך תשתו יותר מים: 5 טריקים שאתם חייבים לנסות! שתיית מים בהריון: כל מה שאת צריכה לדעת! מומחית מסבירה: כך מבטיחים את איכות המים של מכשירי תמי4 בקבוקי מים רב-פעמיים לילדים לעידוד שתיית מים 4 מתכונים למשקאות חמים שעושים חשק לשתות יותר בחורף איך תגרמו לילדים לשתות יותר מים? מומחי שטראוס מים ממליצים זה מדעי: שתיית מים משפרת את היעילות שלכם בעבודה מים כחול-לבן: דברים שלא ידעתם על ברי המים תמי4 למה חשוב שהילדים שלכם ישתו יותר מים? למה חשוב לשתות מים בקיץ? לא תאמינו: זה מה שאנחנו מסננים לכם מהמים שתיית מים במהלך אימון גופני – הטיפים שלכם אל תהיו יבשים: 6 סימני אזהרה לפני התייבשות 6 שיאי המים הגדולים של כל הזמנים כל מה שאתם חייבים לדעת על המים שאתם שותים על סודה, מים מוגזים ומה שביניהם אחד מי יודע: למה מומלץ לשתות מים במיוחד בחג הפסח? מבאר לבר: האבולוציה של מי השתייה 4 סיבות להכניס תמי4 הביתה איך הישראלים אוהבים את המים שלהם? הצצה: מקורות המים הכי יפים בישראל הניסוי המשפחתי שאתם חייבים לראות 5 טריקים לגרום לילדים לשתות יותר מים 5 עובדות מעניינות שלא ידעתם על מים 6 דברים שלא ידעתם שיש לכם במים יש לכם ילדים? כך תדאגו למים שהם שותים כמה מים יש לנו באיברים השונים בגוף למה שתייה מרובה של מים צריכה להיות ההחלטה שלכם לשנה החדשה? משחק שתיית המים שמשגע את העולם מה הקשר בין זיהום אוויר למים שאנחנו שותים? למה מים כל כך מרגיעים אותנו? מה קורה עם המים שלכם לפני שהם מגיעים לברז? כמה מים שותות החיות? 5 טיפים שיעזרו לכם לשתות יותר מים במשרד מחשבון המים שיעזור לכם לעבור את הקיץ בשלום 11 עובדות שלא הכרתם על מים בקבוקי מים רב פעמיים: לשתות יותר מים בנוחות ולשמור על איכות הסביבה איך נדע כמה כוסות מים מומלץ לשתות במהלך היום? למה יש אנשים שלא אוהבים לשתות מים מהברז? מה הקשר בין נורת UV לקורונה? מה עשוי להסתתר בכוס המים שלכם? הכירו את ההתייבשות השקטה איכות המים שאתם שותים חשובה לכם? הכירו את טכנולוגיית טיהור המים המתקדמת בעולם מבחן טעם המים: גרסת האינסטלטורים סדרת ברי המים החדשים tami4edge קטנים יותר, חכמים יותר ועוזרים לכם לפתח הרגלי שתיית מים נכונים ובריאים יותר מים איכותיים וטעימים הם מרכיב חובה בבישול, הכירו את סדרת ברי המים החדשים tami4edge שהופכים לחלק אינטגרלי מהמטבח הישראלי איכות המים שהמשפחה שלכם שותה חשובה לכם? הכירו את tami4maze - מטהר המים המתקדם בעולם הסודה חוזרת לאופנה: איזה מכשיר סודה מתאים לכם?
מים
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 14/04/2021

איכות המים שאתם שותים חשובה לכם? הכירו את טכנולוגיית טיהור המים המתקדמת בעולם

הטכנולוגיה שתחזיר לכם את הביטחון במים שאתם שותים!

המים בישראל טובים לשתייה ומפוקחים ע"י הרשויות, אבל האחריות והפיקוח של משרד הבריאות, תאגידי המים והרשויות המקומיות על המים שאנחנו שותים נגמרת בפתח הבית או הבניין שלנו. החל מנקודה זו, איכות המים היא באחריותנו ומושפעת מאיכות הצנרת הביתית שלנו. 
את תשתית המים הביתית נהוג גם לכנות "הקילומטר האחרון (Last Mile)" ושם עלולות להתרחש בעיות רבות. 
בחלק ניכר מהבתים בארץ הצנרת הותקנה לפני שנים רבות. צנרת ישנה כזו עלולה להפריש למים חול וחלקיקים שונים, חומרים לא רצויים כמו חלודה ועופרת, וכן חיידקים ומזהמים שונים.  כל אלה עלולים לעשות את דרכם אל מי הברז שלנו ועשויים להשפיע לא רק על איכות המים שלנו אלא גם על טעמם.

איכות המים שאתם שותים חשובה לכם?

טכנולוגיית טיהור המים פותרת את בעיית "הקילומטר האחרון

ברי המים תמי4 הם היחידים בהם קיימת טכנולוגיית טיהור המים המתקדמת בעולם, בזכות השילוב של מטהר המים tami4maze ונורת ה-UV. טכנולוגיית טיהור המים של תמי4 למעשה פותרת את בעיית "הקילומטר האחרון (Last Mile)". 

מטהר המים maze מבטיח גם כי המים שאנו שותים יהיו מטוהרים מזיהומים מיקרוביולוגיים, מתכות כבדות, זיהומים ממקור חקלאי וזיהומים כתוצאה משימוש ביתי. יחד עם זאת  הוא שומר על הרכב המינרלים הקיימים במים. מינרלים אלה כידוע, חיוניים ומועילים לגופינו וטוב שהם קיימים במים. 


מטהר המים tami4maze עומד בכל התקנים הישראלים ואף הינו מטהר המים היחיד בישראל ובעולם בעל חמש קטגוריית לטיפול במים על פי דירוג ה-NSF, הנחשב לדירוג המחמיר בעולם לטיפול במים.

מרכיב נוסף מטכנולוגיית טיהור המים הוא נורת ה-UV שנמצאת במכל המים הקרים בתמי4 ומשלימה את תהליך טיהור המים. הנורה פועלת לצד מטהר המים maze, מעקרת את החיידקים, מטהרת את המים ומעניקה טיפול אופטימלי למים רגע לפני שהם נמזגים. 
נורת ה-UV ומטהר המים tami4maze מבטיחים מים נקיים ממזהמים וחיידקים שעלולים להימצא במי הברז או הצנרת הביתית ומונעים את ההתרבות שלהם.
השילוב של tami4maze ונורת ה-UV מונע את כניסתם של שאריות, חלקיקים ומזהמים המשפיעים על צלילות, טעם וריח המים ומבטיח לכם ראש שקט ומים איכותיים וטעמים תמיד.

רוצים לשמור על ראש שקט בכל הנוגע למים שאתם והילדים שלכם שותים? התקדמו לתמי4 עם טכנולוגיית טיהור המים המתקדמת בעולם>>
 

לרכישה

whatsapp icon