דילוג לתוכן העיקרי

איך תגרמו לילדים לשתות יותר מים? מומחי שטראוס מים ממליצים
מבאר לבר: האבולוציה של מי השתייה זה מדעי: שתיית מים משפרת את היעילות שלכם בעבודה 5 טיפים שיעזרו לכם לשתות יותר מים במשרד כמה מים שותות החיות? מה קורה עם המים שלכם לפני שהם מגיעים לברז? למה מים כל כך מרגיעים אותנו? מחשבון המים שיעזור לכם לעבור את הקיץ בשלום מה הקשר בין זיהום אוויר למים שאנחנו שותים? משחק שתיית המים שמשגע את העולם למה שתייה מרובה של מים צריכה להיות ההחלטה שלכם לשנה החדשה? כמה מים יש לנו באיברים השונים בגוף יש לכם ילדים? כך תדאגו למים שהם שותים 6 דברים שלא ידעתם שיש לכם במים 5 עובדות מעניינות שלא ידעתם על מים 5 טריקים לגרום לילדים לשתות יותר מים הניסוי המשפחתי שאתם חייבים לראות הצצה: מקורות המים הכי יפים בישראל איך הישראלים אוהבים את המים שלהם? 4 סיבות להכניס תמי4 הביתה אחד מי יודע: למה מומלץ לשתות מים במיוחד בחג הפסח? מים מוגזים VS סודה: לא אותו המשקה! כל מה שאתם חייבים לדעת על המים שאתם שותים 6 שיאי המים הגדולים של כל הזמנים אל תהיו יבשים: 6 סימני אזהרה לפני התייבשות שתיית מים במהלך אימון גופני – הטיפים שלכם לא תאמינו: זה מה שאנחנו מסננים לכם מהמים למה חשוב לשתות מים בקיץ? למה חשוב שהילדים שלכם ישתו יותר מים? מים כחול-לבן: דברים שלא ידעתם על ברי המים תמי4 איך תגרמו לילדים לשתות יותר מים? מומחי שטראוס מים ממליצים 4 מתכונים למשקאות חמים שעושים חשק לשתות יותר בחורף 5 בקבוקי מים מיוחדים שיגרמו לילדים שלכם לשתות יותר מים גם בבית הספר מומחית מסבירה: כך מבטיחים את איכות המים של מכשירי תמי4 שתיית מים בהריון: כל מה שאת צריכה לדעת! כך תשתו יותר מים: 5 טריקים שאתם חייבים לנסות! אחת ולתמיד: למה חשוב לשתות מים כשקר בחוץ?
מים
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 06/03/2015

איך תגרמו לילדים לשתות יותר מים? מומחי שטראוס מים ממליצים

הקטנטנים שלכם לא שותים מספיק? אין מה להיבהל ובטח שלא לעודד אותם לשתות משקאות ממותקים. אז מה כן עושים? ריכזנו עבורכם 6 טיפים שיעודדו את הקטנים שלכם לשתות יותר

1. לדבר עם הצמא

את הרגלי השתיה יש להתחיל להנחיל לקטנטנים כבר מהרגע שבו הם מתחילים לשתות מים. שתי המילים שצריכות להנחות אתכם הן הקשבה ודיבוב. עליכם ללמד את הילדים להקשיב לגופם ולהרגשת הצמא שמתעוררת באופן טבעי. אין זה מובן מאליו ולא כל הילדים יודעים להקשיב לצמא ולהגיב אליו בהתאם. עליכם מוטלת האחריות "לדובב" את תחושת הצמא, לנסות להגדיר אותה ביחד איתם ולהסביר את חשיבות השתיה בתור פעולה מרגיעה וחיובית.

2. שעון מים

לצד החשיבות שבהקשבה לגוף ולתחושת הצמא, עליכם להנחיל בקטנטנים הרגלים מוגדרים יותר. בחרו פעולות חיים שחוזרות על עצמן בלו"ז של הילדים והרגילו אותם לשתות בצמוד להן. לדוגמא, למדו אותם לפתוח ולסגור כל יום עם כוס מים. בנוסף, מומלץ מאוד להרגיל אותם לשתות אחרי פעילות גופנית, כמו משחקים שדורשים מאמץ פיזי מוגבר. סיכוי טוב שההרגלים אלו ילוו אותם למשך כל החיים.

3. דוגמא אישית

בחינוך כמו בחינוך, אין כמו דוגמא אישית. הקפידו לשתות מים ליד הקטנטנים ונסו למשוך את תשומת לבם באמצעים שונים. שותים מבר המים? קחו אותם איתכם שיראו את פעולת המזיגה. כמובן שלא צריך להגזים, אבל נסו לשתות ולהסביר שגם הגוף של הגדולים זקוק למים. אם אתם מרגישים שהמסר לא עובר, נסו להצחיק אותם ולשתות מהבקבוק או מהכוס שלהם. זכרו כי הנאה וחיקוי הם מרכיבים יעילים במלאכת העברת המסרים.

4. הילד שלכם כבר מספיק מתוק

לעתים הורים לילדים סרבנים פונים לפיתרון הקל ונותנים להם משקאות ממותקים. זכרו והסבירו גם לקטנים כי משקאות קלים ובוודאי משקאות שמכילים קפאין אינם מומלצים עבור ילדכם! הפיתרון הקל עבורכם עלול לעלות לילדים שלכם במחיר כבד של בעיות סוכר, משקל, שיניים ועוד. איך בכל זאת ניתן להפוך את המים לאטרקציה? נסו לגוון את השתייה עם מים מוגזים שיכניסו קצת עניין לשתייה. אפשר גם להוסיף למים המוגזים פלח לימון או תות כדי להעשיר את הטעם.

5. קר, חם מתחמם!

עבור הילדודס, כל שינוי קל בהרגלים של צריכת המים יכול להיות אטרקציה. זכרו זאת, והשתמשו בבר המים שלכם בדרך יצירתית. מלבד היכולת להוציא בלחיצת כפתור מים מוגזים, אפשר להלהיב את הילדים באמצעות משחקים עם הטמפרטורה של המים. מעבר למרכיב המשחקי, יש ילדים שיעדיפו לשתות את מים בטמפרטורה מסויימת. לדוגמא, אם הילד שלכם לא שותה הרבה ואתם רגילים להגיש לו מים קרים, נסו להגיש לו מים פושרים. התוצאות יכולות להיות מפתיעות. כמובן, יש להיזהר מפני מים חמים מדי!

6. הפכו את השתייה לחוויה

כדי להגביר את שיתוף הפעולה מצידם של הילדים, ניתן להפוך גם את שתיית המים לחוויה כיפיית וצבעונית. שימוש בקשי שתייה בצבעים שונים, או בחירת כוס שתייה מעוצבת ומקורית יכולים לעשות את כל ההבדל. ישנן מגוון כוסות שתייה בצורות של חיות או דמויות טלויזיה שיעזרו לכם לשכנע את הקטנטנים למלא אותן שוב ושוב ויהפכו את שתיית המים לחוייה בפני עצמה.

לרכישה