דילוג לתוכן העיקרי

איך תגרמו לילדים לשתות יותר מים? מומחי שטראוס מים ממליצים
אחת ולתמיד: למה חשוב לשתות מים כשקר בחוץ? כך תשתו יותר מים: 5 טריקים שאתם חייבים לנסות! שתיית מים בהריון: כל מה שאת צריכה לדעת! מומחית מסבירה: כך מבטיחים את איכות המים של מכשירי תמי4 בקבוקי מים רב-פעמיים לילדים לעידוד שתיית מים 4 מתכונים למשקאות חמים שעושים חשק לשתות יותר בחורף איך תגרמו לילדים לשתות יותר מים? מומחי שטראוס מים ממליצים זה מדעי: שתיית מים משפרת את היעילות שלכם בעבודה מים כחול-לבן: דברים שלא ידעתם על ברי המים תמי4 למה חשוב שהילדים שלכם ישתו יותר מים? למה חשוב לשתות מים בקיץ? לא תאמינו: זה מה שאנחנו מסננים לכם מהמים שתיית מים במהלך אימון גופני – הטיפים שלכם אל תהיו יבשים: 6 סימני אזהרה לפני התייבשות 6 שיאי המים הגדולים של כל הזמנים כל מה שאתם חייבים לדעת על המים שאתם שותים על סודה, מים מוגזים ומה שביניהם אחד מי יודע: למה מומלץ לשתות מים במיוחד בחג הפסח? מבאר לבר: האבולוציה של מי השתייה 4 סיבות להכניס תמי4 הביתה איך הישראלים אוהבים את המים שלהם? הצצה: מקורות המים הכי יפים בישראל הניסוי המשפחתי שאתם חייבים לראות 5 טריקים לגרום לילדים לשתות יותר מים 5 עובדות מעניינות שלא ידעתם על מים 6 דברים שלא ידעתם שיש לכם במים יש לכם ילדים? כך תדאגו למים שהם שותים כמה מים יש לנו באיברים השונים בגוף למה שתייה מרובה של מים צריכה להיות ההחלטה שלכם לשנה החדשה? משחק שתיית המים שמשגע את העולם מה הקשר בין זיהום אוויר למים שאנחנו שותים? למה מים כל כך מרגיעים אותנו? מה קורה עם המים שלכם לפני שהם מגיעים לברז? כמה מים שותות החיות? 5 טיפים שיעזרו לכם לשתות יותר מים במשרד מחשבון המים שיעזור לכם לעבור את הקיץ בשלום 11 עובדות שלא הכרתם על מים בקבוקי מים רב פעמיים: לשתות יותר מים בנוחות ולשמור על איכות הסביבה איך נדע כמה כוסות מים מומלץ לשתות במהלך היום? למה יש אנשים שלא אוהבים לשתות מים מהברז? מה הקשר בין נורת UV לקורונה? מה עשוי להסתתר בכוס המים שלכם? הכירו את ההתייבשות השקטה איכות המים שאתם שותים חשובה לכם? הכירו את טכנולוגיית טיהור המים המתקדמת בעולם מבחן טעם המים: גרסת האינסטלטורים סדרת ברי המים החדשים tami4edge קטנים יותר, חכמים יותר ועוזרים לכם לפתח הרגלי שתיית מים נכונים ובריאים יותר מים איכותיים וטעימים הם מרכיב חובה בבישול, הכירו את סדרת ברי המים החדשים tami4edge שהופכים לחלק אינטגרלי מהמטבח הישראלי
מים
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 06/03/2015

איך תגרמו לילדים לשתות יותר מים? מומחי שטראוס מים ממליצים

הקטנטנים שלכם לא שותים מספיק? אין מה להיבהל ובטח שלא לעודד אותם לשתות משקאות ממותקים. אז מה כן עושים? ריכזנו עבורכם 6 טיפים שיעודדו את הקטנים שלכם לשתות יותר

1. לדבר עם הצמא

את הרגלי השתיה יש להתחיל להנחיל לקטנטנים כבר מהרגע שבו הם מתחילים לשתות מים. שתי המילים שצריכות להנחות אתכם הן הקשבה ודיבוב. עליכם ללמד את הילדים להקשיב לגופם ולהרגשת הצמא שמתעוררת באופן טבעי. אין זה מובן מאליו ולא כל הילדים יודעים להקשיב לצמא ולהגיב אליו בהתאם. עליכם מוטלת האחריות "לדובב" את תחושת הצמא, לנסות להגדיר אותה ביחד איתם ולהסביר את חשיבות השתיה בתור פעולה מרגיעה וחיובית.

2. שעון מים

לצד החשיבות שבהקשבה לגוף ולתחושת הצמא, עליכם להנחיל בקטנטנים הרגלים מוגדרים יותר. בחרו פעולות חיים שחוזרות על עצמן בלו"ז של הילדים והרגילו אותם לשתות בצמוד להן. לדוגמא, למדו אותם לפתוח ולסגור כל יום עם כוס מים. בנוסף, מומלץ מאוד להרגיל אותם לשתות אחרי פעילות גופנית, כמו משחקים שדורשים מאמץ פיזי מוגבר. סיכוי טוב שההרגלים אלו ילוו אותם למשך כל החיים.

3. דוגמא אישית

בחינוך כמו בחינוך, אין כמו דוגמא אישית. הקפידו לשתות מים ליד הקטנטנים ונסו למשוך את תשומת לבם באמצעים שונים. שותים מבר המים? קחו אותם איתכם שיראו את פעולת המזיגה. כמובן שלא צריך להגזים, אבל נסו לשתות ולהסביר שגם הגוף של הגדולים זקוק למים. אם אתם מרגישים שהמסר לא עובר, נסו להצחיק אותם ולשתות מהבקבוק או מהכוס שלהם. זכרו כי הנאה וחיקוי הם מרכיבים יעילים במלאכת העברת המסרים.

4. הילד שלכם כבר מספיק מתוק

לעתים הורים לילדים סרבנים פונים לפיתרון הקל ונותנים להם משקאות ממותקים. זכרו והסבירו גם לקטנים כי משקאות קלים ובוודאי משקאות שמכילים קפאין אינם מומלצים עבור ילדכם! הפיתרון הקל עבורכם עלול לעלות לילדים שלכם במחיר כבד של בעיות סוכר, משקל, שיניים ועוד. איך בכל זאת ניתן להפוך את המים לאטרקציה? נסו לגוון את השתייה עם מים מוגזים שיכניסו קצת עניין לשתייה. אפשר גם להוסיף למים המוגזים פלח לימון או תות כדי להעשיר את הטעם.

5. קר, חם מתחמם!

עבור הילדודס, כל שינוי קל בהרגלים של צריכת המים יכול להיות אטרקציה. זכרו זאת, והשתמשו בבר המים שלכם בדרך יצירתית. מלבד היכולת להוציא בלחיצת כפתור מים מוגזים, אפשר להלהיב את הילדים באמצעות משחקים עם הטמפרטורה של המים. מעבר למרכיב המשחקי, יש ילדים שיעדיפו לשתות את מים בטמפרטורה מסויימת. לדוגמא, אם הילד שלכם לא שותה הרבה ואתם רגילים להגיש לו מים קרים, נסו להגיש לו מים פושרים. התוצאות יכולות להיות מפתיעות. כמובן, יש להיזהר מפני מים חמים מדי!

6. הפכו את השתייה לחוויה

כדי להגביר את שיתוף הפעולה מצידם של הילדים, ניתן להפוך גם את שתיית המים לחוויה כיפיית וצבעונית. שימוש בקשי שתייה בצבעים שונים, או בחירת כוס שתייה מעוצבת ומקורית יכולים לעשות את כל ההבדל. ישנן מגוון כוסות שתייה בצורות של חיות או דמויות טלויזיה שיעזרו לכם לשכנע את הקטנטנים למלא אותן שוב ושוב ויהפכו את שתיית המים לחוייה בפני עצמה.

לרכישה