דילוג לתוכן העיקרי

4 סיבות להכניס תמי4 הביתה
מבאר לבר: האבולוציה של מי השתייה זה מדעי: שתיית מים משפרת את היעילות שלכם בעבודה 5 טיפים שיעזרו לכם לשתות יותר מים במשרד כמה מים שותות החיות? מה קורה עם המים שלכם לפני שהם מגיעים לברז? למה מים כל כך מרגיעים אותנו? מחשבון המים שיעזור לכם לעבור את הקיץ בשלום מה הקשר בין זיהום אוויר למים שאנחנו שותים? משחק שתיית המים שמשגע את העולם למה שתייה מרובה של מים צריכה להיות ההחלטה שלכם לשנה החדשה? כמה מים יש לנו באיברים השונים בגוף יש לכם ילדים? כך תדאגו למים שהם שותים 6 דברים שלא ידעתם שיש לכם במים 5 עובדות מעניינות שלא ידעתם על מים 5 טריקים לגרום לילדים לשתות יותר מים הניסוי המשפחתי שאתם חייבים לראות הצצה: מקורות המים הכי יפים בישראל איך הישראלים אוהבים את המים שלהם? 4 סיבות להכניס תמי4 הביתה אחד מי יודע: למה מומלץ לשתות מים במיוחד בחג הפסח? מים מוגזים VS סודה: לא אותו המשקה! כל מה שאתם חייבים לדעת על המים שאתם שותים 6 שיאי המים הגדולים של כל הזמנים אל תהיו יבשים: 6 סימני אזהרה לפני התייבשות שתיית מים במהלך אימון גופני – הטיפים שלכם לא תאמינו: זה מה שאנחנו מסננים לכם מהמים למה חשוב לשתות מים בקיץ? למה חשוב שהילדים שלכם ישתו יותר מים? מים כחול-לבן: דברים שלא ידעתם על ברי המים תמי4 איך תגרמו לילדים לשתות יותר מים? מומחי שטראוס מים ממליצים 4 מתכונים למשקאות חמים שעושים חשק לשתות יותר בחורף 5 בקבוקי מים מיוחדים שיגרמו לילדים שלכם לשתות יותר מים גם בבית הספר מומחית מסבירה: כך מבטיחים את איכות המים של מכשירי תמי4 שתיית מים בהריון: כל מה שאת צריכה לדעת! כך תשתו יותר מים: 5 טריקים שאתם חייבים לנסות! אחת ולתמיד: למה חשוב לשתות מים כשקר בחוץ?
מים
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 02/01/2018

4 סיבות להכניס תמי4 הביתה

יש דברים שלא מתפשרים עליהם בחיים, בעיקר כשזה נוגע לדברים כמו בריאות שלכם ושל ילדיכם, עיצוב המרחב האישי שלכם והנוחות היום יומית. למה להכניס בר מים הביתה? הנה כל הסיבות הטובות..

להצעה משתלמת לאחד מברי המים תמי 4 לחצו כאן

1. הילדים: הנה שתי עובדות שאין עליהן עוררין, ילדים זה שמחה ומים זה בריאות. כמה פעמים ניסיתם לשכנע את הילדים שלכם לשתות מים ומצאתם את עצמכם עם כוס מלאה ביד מנסים להדביק את הקצב שלהם כשהם רצים מצד לצד בבית (ולכו תשיגו ילד משחק כשאתם מחזיקים כוס מים מלאה ביד). עם תמי4 הילדים שותים יותר וגם החברים שלהם. בדרך למשחק או ממנו נוח להם יותר פשוט להם הם לא צריכים לפתוח ולסגור מקרר.

2. הנוחות: נוחות היא משתנה קריטי בצריכה שלנו בכל תחום. קחו את חברת אפל לדוגמה, שהפכה את נוחות השימוש וההגשה למרכז עולמה, ואת עולם הטכנולוגיה כולו שחרט על דגלו את חווית המשתמש וחווית השימוש לתורה שסביבה מתפתחים מוצרים ושירותים חדשים. נוח יותר הוא שימושי יותר, ושימושי יותר משמעותו שימוש קל יותר, טוב יותר ותכוף יותר. בר מים איננו טלפון נייד או טאבלט, אבל גם כאן נוחות השימוש מעודדת צריכת מים וכמה שיותר מים כבר אמרנו יותר טוב. באמצעות שליטה על מידת החום, הכמות ואפילו ביכולת להכין כוס סודה במהירות ובקלות, בר המים תמי4 של שטראוס מים נותן פתרון נוח ושימושי לכל הצרכים שלכם.

3. עם עליית קרנה של התזונה הבריאה יותר ויותר אנשים מצמצמים את צריכתם של המשקאות המוגזים והממותקים מטעמי בריאות ותזונה נכונה. אבל מה עושים כשיש אורחים? לרוב כשמארחים אנו מתפתים לחזור לבקבוקי הליטר וחצי הממותקים בהעדר פתרון אחרון להגיש לשולחן. עם תמי4 וקנקן מעוצב תוכלו לפתור את הבעיה הזאת בקלות, בריאות ובחיסכון משמעותי לכיס.

4. אתם: אחרונים חביבים הם אתם - אם ואב המשפחה. למרות שנראה לפעמים שהצרכים שלכם נשארים מאחור, חשוב מאוד לא להזניח את עצמכם. באופן הבסיסי ביותר - בין אם בבוקר במטבח, בסוף היום או סתם בטיול בין המקרר לטלויזיה, בר מים תמי4 של שטראוס מים יכול לספק את הצרכים שלכם באופן הנוח הפשוט והאיכותי ביותר, כי מה כבר רצינו? רק כוס מים.

להצעה משתלמת לאחד מברי המים תמי 4 לחצו כאן

לרכישה