דילוג לתוכן העיקרי

4 סיבות להכניס תמי4 הביתה
אחת ולתמיד: למה חשוב לשתות מים כשקר בחוץ? כך תשתו יותר מים: 5 טריקים שאתם חייבים לנסות! שתיית מים בהריון: כל מה שאת צריכה לדעת! מומחית מסבירה: כך מבטיחים את איכות המים של מכשירי תמי4 בקבוקי מים רב-פעמיים לילדים לעידוד שתיית מים 4 מתכונים למשקאות חמים שעושים חשק לשתות יותר בחורף איך תגרמו לילדים לשתות יותר מים? מומחי שטראוס מים ממליצים זה מדעי: שתיית מים משפרת את היעילות שלכם בעבודה מים כחול-לבן: דברים שלא ידעתם על ברי המים תמי4 למה חשוב שהילדים שלכם ישתו יותר מים? למה חשוב לשתות מים בקיץ? לא תאמינו: זה מה שאנחנו מסננים לכם מהמים שתיית מים במהלך אימון גופני – הטיפים שלכם אל תהיו יבשים: 6 סימני אזהרה לפני התייבשות 6 שיאי המים הגדולים של כל הזמנים כל מה שאתם חייבים לדעת על המים שאתם שותים על סודה, מים מוגזים ומה שביניהם אחד מי יודע: למה מומלץ לשתות מים במיוחד בחג הפסח? מבאר לבר: האבולוציה של מי השתייה 4 סיבות להכניס תמי4 הביתה איך הישראלים אוהבים את המים שלהם? הצצה: מקורות המים הכי יפים בישראל הניסוי המשפחתי שאתם חייבים לראות 5 טריקים לגרום לילדים לשתות יותר מים 5 עובדות מעניינות שלא ידעתם על מים 6 דברים שלא ידעתם שיש לכם במים יש לכם ילדים? כך תדאגו למים שהם שותים כמה מים יש לנו באיברים השונים בגוף למה שתייה מרובה של מים צריכה להיות ההחלטה שלכם לשנה החדשה? משחק שתיית המים שמשגע את העולם מה הקשר בין זיהום אוויר למים שאנחנו שותים? למה מים כל כך מרגיעים אותנו? מה קורה עם המים שלכם לפני שהם מגיעים לברז? כמה מים שותות החיות? 5 טיפים שיעזרו לכם לשתות יותר מים במשרד מחשבון המים שיעזור לכם לעבור את הקיץ בשלום 11 עובדות שלא הכרתם על מים בקבוקי מים רב פעמיים: לשתות יותר מים בנוחות ולשמור על איכות הסביבה איך נדע כמה כוסות מים מומלץ לשתות במהלך היום? למה יש אנשים שלא אוהבים לשתות מים מהברז? מה הקשר בין נורת UV לקורונה? מה עשוי להסתתר בכוס המים שלכם? הכירו את ההתייבשות השקטה איכות המים שאתם שותים חשובה לכם? הכירו את טכנולוגיית טיהור המים המתקדמת בעולם מבחן טעם המים: גרסת האינסטלטורים סדרת ברי המים החדשים tami4edge קטנים יותר, חכמים יותר ועוזרים לכם לפתח הרגלי שתיית מים נכונים ובריאים יותר מים איכותיים וטעימים הם מרכיב חובה בבישול, הכירו את סדרת ברי המים החדשים tami4edge שהופכים לחלק אינטגרלי מהמטבח הישראלי
מים
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 02/01/2018

4 סיבות להכניס תמי4 הביתה

יש דברים שלא מתפשרים עליהם בחיים, בעיקר כשזה נוגע לדברים כמו בריאות שלכם ושל ילדיכם, עיצוב המרחב האישי שלכם והנוחות היום יומית. למה להכניס בר מים הביתה? הנה כל הסיבות הטובות..

להצעה משתלמת לאחד מברי המים תמי 4 לחצו כאן

4 סיבות להכניס תמי4 הביתה

1. הילדים: הנה שתי עובדות שאין עליהן עוררין, ילדים זה שמחה ומים זה בריאות. כמה פעמים ניסיתם לשכנע את הילדים שלכם לשתות מים ומצאתם את עצמכם עם כוס מלאה ביד מנסים להדביק את הקצב שלהם כשהם רצים מצד לצד בבית (ולכו תשיגו ילד משחק כשאתם מחזיקים כוס מים מלאה ביד). עם תמי4 הילדים שותים יותר וגם החברים שלהם. בדרך למשחק או ממנו נוח להם יותר פשוט להם הם לא צריכים לפתוח ולסגור מקרר.

4 סיבות להכניס תמי4 הביתה

2. הנוחות: נוחות היא משתנה קריטי בצריכה שלנו בכל תחום. קחו את חברת אפל לדוגמה, שהפכה את נוחות השימוש וההגשה למרכז עולמה, ואת עולם הטכנולוגיה כולו שחרט על דגלו את חווית המשתמש וחווית השימוש לתורה שסביבה מתפתחים מוצרים ושירותים חדשים. נוח יותר הוא שימושי יותר, ושימושי יותר משמעותו שימוש קל יותר, טוב יותר ותכוף יותר. בר מים איננו טלפון נייד או טאבלט, אבל גם כאן נוחות השימוש מעודדת צריכת מים וכמה שיותר מים כבר אמרנו יותר טוב. באמצעות שליטה על מידת החום, הכמות ואפילו ביכולת להכין כוס סודה במהירות ובקלות, בר המים תמי4 של שטראוס מים נותן פתרון נוח ושימושי לכל הצרכים שלכם.

4 סיבות להכניס תמי4 הביתה

3. עם עליית קרנה של התזונה הבריאה יותר ויותר אנשים מצמצמים את צריכתם של המשקאות המוגזים והממותקים מטעמי בריאות ותזונה נכונה. אבל מה עושים כשיש אורחים? לרוב כשמארחים אנו מתפתים לחזור לבקבוקי הליטר וחצי הממותקים בהעדר פתרון אחרון להגיש לשולחן. עם תמי4 וקנקן מעוצב תוכלו לפתור את הבעיה הזאת בקלות, בריאות ובחיסכון משמעותי לכיס.

4 סיבות להכניס תמי4 הביתה

4. אתם: אחרונים חביבים הם אתם - אם ואב המשפחה. למרות שנראה לפעמים שהצרכים שלכם נשארים מאחור, חשוב מאוד לא להזניח את עצמכם. באופן הבסיסי ביותר - בין אם בבוקר במטבח, בסוף היום או סתם בטיול בין המקרר לטלויזיה, בר מים תמי4 של שטראוס מים יכול לספק את הצרכים שלכם באופן הנוח הפשוט והאיכותי ביותר, כי מה כבר רצינו? רק כוס מים.

להצעה משתלמת לאחד מברי המים תמי 4 לחצו כאן

לרכישה