דילוג לתוכן העיקרי

מומחית מסבירה: כך מבטיחים את איכות המים של מכשירי תמי4
מבאר לבר: האבולוציה של מי השתייה זה מדעי: שתיית מים משפרת את היעילות שלכם בעבודה 5 טיפים שיעזרו לכם לשתות יותר מים במשרד כמה מים שותות החיות? מה קורה עם המים שלכם לפני שהם מגיעים לברז? למה מים כל כך מרגיעים אותנו? מחשבון המים שיעזור לכם לעבור את הקיץ בשלום מה הקשר בין זיהום אוויר למים שאנחנו שותים? משחק שתיית המים שמשגע את העולם למה שתייה מרובה של מים צריכה להיות ההחלטה שלכם לשנה החדשה? כמה מים יש לנו באיברים השונים בגוף יש לכם ילדים? כך תדאגו למים שהם שותים 6 דברים שלא ידעתם שיש לכם במים 5 עובדות מעניינות שלא ידעתם על מים 5 טריקים לגרום לילדים לשתות יותר מים הניסוי המשפחתי שאתם חייבים לראות הצצה: מקורות המים הכי יפים בישראל איך הישראלים אוהבים את המים שלהם? 4 סיבות להכניס תמי4 הביתה אחד מי יודע: למה מומלץ לשתות מים במיוחד בחג הפסח? מים מוגזים VS סודה: לא אותו המשקה! כל מה שאתם חייבים לדעת על המים שאתם שותים 6 שיאי המים הגדולים של כל הזמנים אל תהיו יבשים: 6 סימני אזהרה לפני התייבשות שתיית מים במהלך אימון גופני – הטיפים שלכם לא תאמינו: זה מה שאנחנו מסננים לכם מהמים למה חשוב לשתות מים בקיץ? למה חשוב שהילדים שלכם ישתו יותר מים? מים כחול-לבן: דברים שלא ידעתם על ברי המים תמי4 איך תגרמו לילדים לשתות יותר מים? מומחי שטראוס מים ממליצים 4 מתכונים למשקאות חמים שעושים חשק לשתות יותר בחורף 5 בקבוקי מים מיוחדים שיגרמו לילדים שלכם לשתות יותר מים גם בבית הספר מומחית מסבירה: כך מבטיחים את איכות המים של מכשירי תמי4 שתיית מים בהריון: כל מה שאת צריכה לדעת! כך תשתו יותר מים: 5 טריקים שאתם חייבים לנסות! אחת ולתמיד: למה חשוב לשתות מים כשקר בחוץ?
מים
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 03/03/2016

מומחית מסבירה: כך מבטיחים את איכות המים של מכשירי תמי4

בדיקות קפדניות לפני יציאת ברי המים אל השוק וביקורים בבתי הצרכנים. ד"ר עירית וייזר, מנהלת המכון למיקרוביולוגיה שמלווה את "שטראוס מים" כבר 17 שנה, מסבירה את כל מה שאתם צריכים לדעת על איכות המים שאתם שותים. השורה התחתונה: המים טובים וראויים לשתייה.

 

מומחית מסבירה על איכות המים של תמי4

רבים שואלים איך "שטראוס מים", דואגת כבר שנים לאיכות המים של ברי המים שנמצאים אצל רבבות בבית ובמשרד. כבר 18 שנה שהחברה מלווה באופן צמוד על ידי המכון למיקרוביולוגיה של מזון ומוצרי צריכה שבנשר, בניהולה של ד"ר עירית וייזר.

 

מדובר במעבדה המוכרת על ידי משרד הבריאות ומוסמכת על ידי הרשות הלאומית להסמכת מעבדות, שתפקידה לבצע בדיקות מיקרוביאליות לכל ברי המים של החברה, ולוודא שהם עומדים בתקן המחמיר של משרד הבריאות למערכות סינון וטיהור של מי שתייה.

"אנחנו מבצעים בדיקות בכל מכשיר חדש שיוצא לשוק כדי לוודא שהוא מתאים לדרישות התקן 1505 של משרד הבריאות. תקן מחמיר מאוד ביחס לנהוג בארצות הברית ובאירופה", מסבירה ד"ר וייזר, העומדת בראש המעבדה.

 

העבודה בתחום ביקורת האיכות של המים מתבצעת לא רק בין כותלי המכון בנשר. אותו תקן 1505 של משרד הבריאות שכבר הזכרנו, דורש לבדוק את ברי המים גם במעבדה וגם בבתי הצרכנים. "אנחנו מגיעים לבתי הצרכנים באופן יזום ממש לפני החלפת הסנן ומנורת ה-UV. שם אנחנו בודקים את המכשירים ואת תפקודם, ומוודאים שאיכות המים נשמרת לאורך זמן", מוסיפה ד"ר וייזר.

מכון מיקרוביולוגיה

"הכי חשוב שהמים לא יכילו גורמים שעלולים לסכן את בריאות הציבור"

המים הנקיים והטעימים של תמי4 שכולם אוהבים לשתות

אז מה בעצם מסתתר מאחורי אותו מונח "איכות המים"? מהו הדבר שהכי חשוב לוודא, כדי להבטיח שהמים שאנחנו צורכים יהיו ראויים לשתייה? התשובה קצרה וברורה. "המדד החשוב ביותר לאיכות המים הוא שהם לא יכילו גורמי סיכון", מסבירה ד"ר וייזר. "למשל חיידקים אינדיקטוריים צואתיים, שעלולים לסכן את בריאת הציבור".

 

אחד המונחים שעולים בשיח על איכות המים הוא "ספירת חיידקים כללית", עליו אנחנו שומעים לעתים בתקשורת. מדובר בחיידקים שאפשר למצוא בכל סביבה בחיינו, לרבות מוצרי מזון ושתייה בהם ירקות, מזון תינוקות, וכמובן גם מים. ארגון הבריאות העולמי ערך מחקרים רבים על מים, וקבע חד משמעית כי הספירה הכללית אינה מהווה גורם מסכן במי השתייה.

 

בתקנים המתייחסים למי שתייה בארה"ב ובמדינות שונות באירופה, כלל אין התייחסות לנושא הספירה הכללית, מתוך הבנה שאין לכך השפעה על בריאות הציבור. בתקן הישראלי המחמיר יותר, שאותו כבר הזכרנו, נקבע רף מקסימאלי של לספירת חיידקים כללית שעל ברי המים השונים לעמוד בו. ב"שטראוס מים" עומדים בתקן הזה.

כדי להדגים את הנושא, ד"ר וייזר משתמשת במזון התינוקות ומסבירה כי "התקן המותר למזון תינוקות, שזו אוכלוסייה בעלת רמת סיכון גבוהה עומד על 5,000 חיידקים לגרם". במדידות של רמת החיידקים במים לא מתגלים בדרך כלל יותר מכמה מאות חיידקים, כך שמדובר במספרים שבהחלט עומדים בתקן הישראלי המחמיר.

עכשיו, אחרי כל מה שסיפרנו לכם, אתם כבר יכולים לקבוע בעצמכם, כי ב"שטראוס מים" עושים הכל כדי להבטיח את איכות המים של המכשירים. אבל אם בכל זאת נותר בכם ספק קטן, ניתן למומחית שלנו לסכם.

"אנחנו מלווים את 'שטראוס מים' מזה 17 שנה, ובודקים כל מכשיר ומכשיר שיוצא לשוק", מזכירה ד"ר עירית וייזר מהמכון למיקרוביולוגיה. "אני יכולה לומר בבירור, שכל המכשירים של 'תמי 4' שנבדקו על ידנו מתאימים לדרישות התקן של משרד הבריאות, ואין לי ספק שהמים ראויים לשתייה".

לרכישה