דילוג לתוכן העיקרי

מבאר לבר: האבולוציה של מי השתייה
מבאר לבר: האבולוציה של מי השתייה זה מדעי: שתיית מים משפרת את היעילות שלכם בעבודה 5 טיפים שיעזרו לכם לשתות יותר מים במשרד כמה מים שותות החיות? מה קורה עם המים שלכם לפני שהם מגיעים לברז? למה מים כל כך מרגיעים אותנו? מחשבון המים שיעזור לכם לעבור את הקיץ בשלום מה הקשר בין זיהום אוויר למים שאנחנו שותים? משחק שתיית המים שמשגע את העולם למה שתייה מרובה של מים צריכה להיות ההחלטה שלכם לשנה החדשה? כמה מים יש לנו באיברים השונים בגוף יש לכם ילדים? כך תדאגו למים שהם שותים 6 דברים שלא ידעתם שיש לכם במים 5 עובדות מעניינות שלא ידעתם על מים 5 טריקים לגרום לילדים לשתות יותר מים הניסוי המשפחתי שאתם חייבים לראות הצצה: מקורות המים הכי יפים בישראל איך הישראלים אוהבים את המים שלהם? 4 סיבות להכניס תמי4 הביתה אחד מי יודע: למה מומלץ לשתות מים במיוחד בחג הפסח? מים מוגזים VS סודה: לא אותו המשקה! כל מה שאתם חייבים לדעת על המים שאתם שותים 6 שיאי המים הגדולים של כל הזמנים אל תהיו יבשים: 6 סימני אזהרה לפני התייבשות שתיית מים במהלך אימון גופני – הטיפים שלכם לא תאמינו: זה מה שאנחנו מסננים לכם מהמים למה חשוב לשתות מים בקיץ? למה חשוב שהילדים שלכם ישתו יותר מים? מים כחול-לבן: דברים שלא ידעתם על ברי המים תמי4 איך תגרמו לילדים לשתות יותר מים? מומחי שטראוס מים ממליצים 4 מתכונים למשקאות חמים שעושים חשק לשתות יותר בחורף 5 בקבוקי מים מיוחדים שיגרמו לילדים שלכם לשתות יותר מים גם בבית הספר מומחית מסבירה: כך מבטיחים את איכות המים של מכשירי תמי4 שתיית מים בהריון: כל מה שאת צריכה לדעת! כך תשתו יותר מים: 5 טריקים שאתם חייבים לנסות! אחת ולתמיד: למה חשוב לשתות מים כשקר בחוץ?
מים
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 01/02/2017

מבאר לבר: האבולוציה של מי השתייה

תהפוכות רבות עברו על מי השתייה שלנו. בימי קדם הקושי העיקרי היה בכלל להשיג מים ולכן לא הייתה קיימת כל מודעות לטיב המים ואיכותם, אך כיום, כשהמודעות לנושא בשיאה, המשימה העיקרית היא למצוא את הדרך הטובה והמודרנית ביותר לשתות את המים הכי איכותיים שיש

מים הם נוזל החיים, פשוטו כמשמעו, בזכותם אנחנו חיים. כמה המים חשובים? ובכן, בני אדם יכולים לשרוד ללא מזון מעל לחודש ימים, אך ללא מים הם לא ישרדו יותר משבוע. המים הם חומר חיוני לקיומם של כל צורות החיים על כדור הארץ (וככל הנראה גם מחוצה לו), כל בעלי החיים והצמחים זקוקים לו על מנת לקיים מחזור חיים תקין. בשונה מבעלי החיים והצמחים, בני האדם לא יכולים לצרוך כל סוג מים סתם כך, אלא מי שתייה בלבד. כלומר, מים שנבדקו ונחשבים למספיק איכותיים כך שבני האדם יוכלו לשתות אותם ללא סיכון למחלות וזיהומים.

pic_for_blog02

 

המים, שנראים לאדם הפשוט היום כדבר מובן מאליו שקיים בכל בית וזורם בכל ברז, לא היו קלים להשגה בימי קדם. אז, נהוג היה לשאוב מים מהבאר או מנהרות ומאגרי מים נוספים כך שלשתות מים היה בעצם הימור יום יומי, כי לא הייתה כל דרך לבדוק האם המים מזוהמים או לא. בחלק גדול מהמקרים המים אכן היו מזוהמים. זה קרה ממחלות ונגיפים שהסתובבו באוויר או ממי שפכים שחדרו למאגר המים, ובשורה התחתונה, רבים מתו מזיהומים ומחלות בעקבות זאת.

pic_for_blog04

 

בחלוף השנים והתפתחות הטכנולוגיה, המצב השתפר במידה ניכרת, לפחות במדינות המפותחות. במקומות רבים, אפילו בימים אלו, אנשים צורכים את מי השתייה שלהם ישירות מהברז. ברור, מן הסתם, שמדובר בדרך טובה יותר מקודמותיה, אך לא לגמרי. במקרה כזה, ישנו דגש רב על המקור ממנו המים מגיעים לברזים והאם הם עוברים סינון מסוים. ברוב המקרים, במיוחד בארץ ישראל, מי ברז מאושרים לשתייה על ידי משרד הבריאות, אבל כמו שאומרים, על טעם וריח אין להתווכח.

pic_for_blog03

 

עם כמה שחשוב לשתות מים, חשוב יותר לשתות מים צלולים ואם אפשר, גם טעימים יותר. בדיוק בגלל הסיבות הללו, אנשים רבים בוחרים שלא לשתות מי ברז.

pic_for_blog01

כיום יש פתרון המאפשר לנו לשתות מים צלולים וזמינים בלחיצת כפתור ע"י שימוש בבר המים תמי4. מי השתייה עומדים בכל התקנים המחמירים ביותר, גם עבור ילדים וגם עבור מבוגרים. למרות שבאופן כללי איכותם של מי הברז בישראל טובה, עד שהם יוצאים מהברז, עלולים המים לצבור מרכיבים שונים שפוגמים בטעמם ואיכותם כמו חול, חלודה, אבנים קטנטנות וכלור. ברי המים מסירים מרכיבים אלו ממי הברז, תוך כדי שמירה על המרכיבים שחיוניים לבריאות האדם כמו כמו סידן, מגנזיום ואשלגן. בנוסף, ברי המים מטפלים בטיהור המיקרוביולוגי של חיידקים שעלולים להוות סיכון למי השתייה. רוצים לשמור על הבריאות שלכם? זו הדרך שאנו ממליצים עליה

לרכישה