דילוג לתוכן העיקרי

שתיית מים בהריון: כל מה שאת צריכה לדעת!
אחת ולתמיד: למה חשוב לשתות מים כשקר בחוץ? כך תשתו יותר מים: 5 טריקים שאתם חייבים לנסות! שתיית מים בהריון: כל מה שאת צריכה לדעת! מומחית מסבירה: כך מבטיחים את איכות המים של מכשירי תמי4 בקבוקי מים רב-פעמיים לילדים לעידוד שתיית מים 4 מתכונים למשקאות חמים שעושים חשק לשתות יותר בחורף איך תגרמו לילדים לשתות יותר מים? מומחי שטראוס מים ממליצים זה מדעי: שתיית מים משפרת את היעילות שלכם בעבודה מים כחול-לבן: דברים שלא ידעתם על ברי המים תמי4 למה חשוב שהילדים שלכם ישתו יותר מים? למה חשוב לשתות מים בקיץ? לא תאמינו: זה מה שאנחנו מסננים לכם מהמים שתיית מים במהלך אימון גופני – הטיפים שלכם אל תהיו יבשים: 6 סימני אזהרה לפני התייבשות 6 שיאי המים הגדולים של כל הזמנים כל מה שאתם חייבים לדעת על המים שאתם שותים על סודה, מים מוגזים ומה שביניהם אחד מי יודע: למה מומלץ לשתות מים במיוחד בחג הפסח? מבאר לבר: האבולוציה של מי השתייה 4 סיבות להכניס תמי4 הביתה איך הישראלים אוהבים את המים שלהם? הצצה: מקורות המים הכי יפים בישראל הניסוי המשפחתי שאתם חייבים לראות 5 טריקים לגרום לילדים לשתות יותר מים 5 עובדות מעניינות שלא ידעתם על מים 6 דברים שלא ידעתם שיש לכם במים יש לכם ילדים? כך תדאגו למים שהם שותים כמה מים יש לנו באיברים השונים בגוף למה שתייה מרובה של מים צריכה להיות ההחלטה שלכם לשנה החדשה? משחק שתיית המים שמשגע את העולם מה הקשר בין זיהום אוויר למים שאנחנו שותים? למה מים כל כך מרגיעים אותנו? מה קורה עם המים שלכם לפני שהם מגיעים לברז? כמה מים שותות החיות? 5 טיפים שיעזרו לכם לשתות יותר מים במשרד מחשבון המים שיעזור לכם לעבור את הקיץ בשלום 11 עובדות שלא הכרתם על מים בקבוקי מים רב פעמיים: לשתות יותר מים בנוחות ולשמור על איכות הסביבה איך נדע כמה כוסות מים מומלץ לשתות במהלך היום? למה יש אנשים שלא אוהבים לשתות מים מהברז? מה הקשר בין נורת UV לקורונה? מה עשוי להסתתר בכוס המים שלכם? הכירו את ההתייבשות השקטה איכות המים שאתם שותים חשובה לכם? הכירו את טכנולוגיית טיהור המים המתקדמת בעולם מבחן טעם המים: גרסת האינסטלטורים סדרת ברי המים החדשים tami4edge קטנים יותר, חכמים יותר ועוזרים לכם לפתח הרגלי שתיית מים נכונים ובריאים יותר מים איכותיים וטעימים הם מרכיב חובה בבישול, הכירו את סדרת ברי המים החדשים tami4edge שהופכים לחלק אינטגרלי מהמטבח הישראלי איכות המים שהמשפחה שלכם שותה חשובה לכם? הכירו את tami4maze - מטהר המים המתקדם בעולם הסודה חוזרת לאופנה: איזה מכשיר סודה מתאים לכם?
מים
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 14/11/2016

שתיית מים בהריון: כל מה שאת צריכה לדעת!

בתקופת ההריון, במיוחד בשלבים המתקדמים יותר, ישנה חשיבות רבה לשתיית מים. ריכזנו עבורכן את הסיבות העיקריות וההסברים החשובים לכך

מחקרים מהעולם ממליצים לאישה בהריון לשתות למעלה מ-2 ליטרים של מים ביום (כ-12 כוסות מים) מה הקשר בין הריון למים ושתיית מים? ובכן, ישנם מספר גורמים המשפיעים על הנושא.

 

1. מאמץ

עם הבטן מגיע גם מאמץ פיזי גדול יותר. קשה יותר ללכת, קשה יותר לקום ולשבת, קשה יותר לנהל את שגרת היום יום שאנחנו מכירים מלפני ההריון. ככל שהגוף מתאמץ יותר, כך הוא שורף יותר ויותר נוזלים ולכן הצורך בשתיית מים עולה.

שתיית מים בהריון: כל מה שאת צריכה לדעת!

 

2. העובר

המשוואה הגיונית סך הכל – ככל שהעובר גדל בבטן כך גדל גם הצורך שלו למים. מכיוון שהעובר והאימא מחוברים בחבל הטבור, האם אחראית לספק את כמות המים הנדרשת לתינוק על ידי שתיית מים.

 

3. מי השפיר

במהלך ההריון נפח מי השפיר ונפח הדם של האם עולים. יש לתמוך בהתפתחות זו בעזרת שתית מים מרובה על מנת לשמור על הריון תקין וכמובן, לשמור על העובר שלך.

שתיית מים בהריון: כל מה שאת צריכה לדעת!

 

4. נוזלים ברקמות

בדומה למי השפיר והדם, גם כמות הנוזלים ברקמות האישה עולה ועולה. גם במקרה זה יש לשים דגש רב על שתיית מים.

 

5. הקאות

ידוע כי נשים בהריון, במיוחד אלו הנמצאות בשליש הראשון להריון, נוטות לסבול מהקאות. כתוצאה מההקאות הגוף עלול להתייבש עקב איבוד נוזלים רבים וכמובן, יש צורך חשוב להחזיר את אותם הנוזלים לגוף.

 

נושא שתיית המים הוא נושא חשוב תמיד, אך על פי כמה וכמה בתקופת ההריון. אין סוף מחקרים הוכיחו את הקשר בין שתייה מספקת של מים לבין תפקוד יום יומי בריא ונכון, כמובן ובמיוחד בתקופת ההריון. את לא רק אוכלת בשביל שניים עכשיו, אלא גם שותה בשביל אותה כמות אנשים!

שתיית מים בהריון: כל מה שאת צריכה לדעת!

לרכישה

whatsapp icon