דילוג לתוכן העיקרי

למה יש אנשים שלא אוהבים לשתות מים מהברז?
אחת ולתמיד: למה חשוב לשתות מים כשקר בחוץ? כך תשתו יותר מים: 5 טריקים שאתם חייבים לנסות! שתיית מים בהריון: כל מה שאת צריכה לדעת! מומחית מסבירה: כך מבטיחים את איכות המים של מכשירי תמי4 בקבוקי מים רב-פעמיים לילדים לעידוד שתיית מים 4 מתכונים למשקאות חמים שעושים חשק לשתות יותר בחורף איך תגרמו לילדים לשתות יותר מים? מומחי שטראוס מים ממליצים זה מדעי: שתיית מים משפרת את היעילות שלכם בעבודה מים כחול-לבן: דברים שלא ידעתם על ברי המים תמי4 למה חשוב שהילדים שלכם ישתו יותר מים? למה חשוב לשתות מים בקיץ? לא תאמינו: זה מה שאנחנו מסננים לכם מהמים שתיית מים במהלך אימון גופני – הטיפים שלכם אל תהיו יבשים: 6 סימני אזהרה לפני התייבשות 6 שיאי המים הגדולים של כל הזמנים כל מה שאתם חייבים לדעת על המים שאתם שותים על סודה, מים מוגזים ומה שביניהם אחד מי יודע: למה מומלץ לשתות מים במיוחד בחג הפסח? מבאר לבר: האבולוציה של מי השתייה 4 סיבות להכניס תמי4 הביתה איך הישראלים אוהבים את המים שלהם? הצצה: מקורות המים הכי יפים בישראל הניסוי המשפחתי שאתם חייבים לראות 5 טריקים לגרום לילדים לשתות יותר מים 5 עובדות מעניינות שלא ידעתם על מים 6 דברים שלא ידעתם שיש לכם במים יש לכם ילדים? כך תדאגו למים שהם שותים כמה מים יש לנו באיברים השונים בגוף למה שתייה מרובה של מים צריכה להיות ההחלטה שלכם לשנה החדשה? משחק שתיית המים שמשגע את העולם מה הקשר בין זיהום אוויר למים שאנחנו שותים? למה מים כל כך מרגיעים אותנו? מה קורה עם המים שלכם לפני שהם מגיעים לברז? כמה מים שותות החיות? 5 טיפים שיעזרו לכם לשתות יותר מים במשרד מחשבון המים שיעזור לכם לעבור את הקיץ בשלום 11 עובדות שלא הכרתם על מים בקבוקי מים רב פעמיים: לשתות יותר מים בנוחות ולשמור על איכות הסביבה איך נדע כמה כוסות מים מומלץ לשתות במהלך היום? למה יש אנשים שלא אוהבים לשתות מים מהברז? מה הקשר בין נורת UV לקורונה? מה עשוי להסתתר בכוס המים שלכם? הכירו את ההתייבשות השקטה איכות המים שאתם שותים חשובה לכם? הכירו את טכנולוגיית טיהור המים המתקדמת בעולם מבחן טעם המים: גרסת האינסטלטורים סדרת ברי המים החדשים tami4edge קטנים יותר, חכמים יותר ועוזרים לכם לפתח הרגלי שתיית מים נכונים ובריאים יותר מים איכותיים וטעימים הם מרכיב חובה בבישול, הכירו את סדרת ברי המים החדשים tami4edge שהופכים לחלק אינטגרלי מהמטבח הישראלי
מים
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 18/11/2020

למה יש אנשים שלא אוהבים לשתות מים מהברז?

ישראלים רבים מעדיפים לא לשתות מים מהברזים הביתיים שלהם בטענה שיש להם טעם משונה. אז האם הצדק אתם או שיש באמת בעיה באיכות המים בישראל?

נתחיל ונאמר שהמים בישראל טובים לשתיה ומפוקחים ע"י הרשויות. 
אבל זו רק חצי הכוס המלאה. יש לסיפור הזה של שתיית מים מברזים גם צד נוסף.


במדינת ישראל יש פיקוח על טיב המים עד פתח שעון המים בבניין ומכאן, האחריות על איכות המים עוברת לצרכן. איכות מי השתייה המוזרמים אל בתינו עשויה בכל זאת להיפגע בשלב שנקרא "הקילומטר האחרון" בו עוברים המים בצינורות הבניין ועד לברז שלנו. מדובר במושג חדש יחסית, המחייב אותנו לשים לב לעניין נוסף, אשר נמצא ממש מתחת לאף שלנו: הצנרת הביתית של כולנו.

 


הצנרת ש"מתחבאת" בין קירות ביתנו נקראת היום בפי אנשי המקצוע "המַייל האחרון" (Last mile) או "הקילומטר האחרון". זהו החלק שמקבל את תשומת הלב המועטה ביותר בכל הנוגע לאיכות מי השתייה שלנו. חשוב להבין שאיכות הצנרת - היא בעלת משקל רב בנוגע לאיכות המים עצמם. אם הצנרת ישנה, לא מתוחזקת או שאינה עומדת בתקנים הנדרשים, יש סיכוי שאל המים שלנו יחדרו מזיקים החל ממתכות כבדות, חול, משקעים שונים ועד למקרים חמורים של חומרי חיטוי ושל תרופות. כל אלו עשויים לאורך זמן לפגוע בבריאותנו. 


איך פותרים את בעיית הקילומטר האחרון?

מטהר המים tami4maze הוא פטנט ייחודי ופורץ דרך בתחום טכנולוגיית טיהור המים של תמי4, ומטרת פיתוחו הייתה אחת: להבטיח את הטיפול האיכותי ביותר למים שאנחנו שותים המתבצע בסמוך למזיגה. 

tami4maze מטהר ומסנן כל מה שלא צריך להיות במי השתייה: זיהומים מיקרוביולוגיים, מתכות כבדות, ומזהמים שונים. מעבר לכך הוא שומר על הרכב מינרלים חיוביים ורצויים שצריכים להיות במים שלנו ובכך להועיל לגופינו.


יתרון נוסף במערכת טיהור המים של תמי4 היא נורת הUV, המשלימה את תהליך טיהור המים יחד עם מטהר המים tami4maze. הנורה נמצאת בתוך מיכל המים הקרים בתמי4, ותפקידה לעקר חיידקים ואף עוזרת במניעת התרבות של חיידקים.


(במיכל המים החמים אין נורת uv כיוון שפעולת ההרתחה מבצעת בעצמה טיהור של מים).
התקדמו לתמי4 עם tami4maze, מטהר המים המתקדם בעולם, שמטפל במזהמים, משפר את טעם המים, וגם שומר על המינרלים הטובים במים. אז לחיים!

 

ד"ר לי יערי אורתופד, מומחה לפציעות ספורט
ד"ר אילנית מלר מומחית בכירורגיה כללית וגריאטרית 

לרכישה