דילוג לתוכן העיקרי

אחת ולתמיד: למה חשוב לשתות מים כשקר בחוץ?
אחת ולתמיד: למה חשוב לשתות מים כשקר בחוץ? כך תשתו יותר מים: 5 טריקים שאתם חייבים לנסות! שתיית מים בהריון: כל מה שאת צריכה לדעת! מומחית מסבירה: כך מבטיחים את איכות המים של מכשירי תמי4 בקבוקי מים רב-פעמיים לילדים לעידוד שתיית מים 4 מתכונים למשקאות חמים שעושים חשק לשתות יותר בחורף איך תגרמו לילדים לשתות יותר מים? מומחי שטראוס מים ממליצים זה מדעי: שתיית מים משפרת את היעילות שלכם בעבודה מים כחול-לבן: דברים שלא ידעתם על ברי המים תמי4 למה חשוב שהילדים שלכם ישתו יותר מים? למה חשוב לשתות מים בקיץ? לא תאמינו: זה מה שאנחנו מסננים לכם מהמים שתיית מים במהלך אימון גופני – הטיפים שלכם אל תהיו יבשים: 6 סימני אזהרה לפני התייבשות 6 שיאי המים הגדולים של כל הזמנים כל מה שאתם חייבים לדעת על המים שאתם שותים מים מוגזים VS סודה: לא אותו המשקה! אחד מי יודע: למה מומלץ לשתות מים במיוחד בחג הפסח? מבאר לבר: האבולוציה של מי השתייה 4 סיבות להכניס תמי4 הביתה איך הישראלים אוהבים את המים שלהם? הצצה: מקורות המים הכי יפים בישראל הניסוי המשפחתי שאתם חייבים לראות 5 טריקים לגרום לילדים לשתות יותר מים 5 עובדות מעניינות שלא ידעתם על מים 6 דברים שלא ידעתם שיש לכם במים יש לכם ילדים? כך תדאגו למים שהם שותים כמה מים יש לנו באיברים השונים בגוף למה שתייה מרובה של מים צריכה להיות ההחלטה שלכם לשנה החדשה? משחק שתיית המים שמשגע את העולם מה הקשר בין זיהום אוויר למים שאנחנו שותים? למה מים כל כך מרגיעים אותנו? מה קורה עם המים שלכם לפני שהם מגיעים לברז? כמה מים שותות החיות? 5 טיפים שיעזרו לכם לשתות יותר מים במשרד מחשבון המים שיעזור לכם לעבור את הקיץ בשלום 11 עובדות שלא הכרתם על מים בקבוקי מים רב פעמיים: לשתות יותר מים בנוחות ולשמור על איכות הסביבה איך נדע כמה כוסות מים מומלץ לשתות במהלך היום? למה יש אנשים שלא אוהבים לשתות מים מהברז? מה הקשר בין נורת UV לקורונה? מה עשוי להסתתר בכוס המים שלכם? הכירו את ההתייבשות השקטה
מים
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 14/11/2016

אחת ולתמיד: למה חשוב לשתות מים כשקר בחוץ?

רובנו חושבים שכשהטמפרטורה יורדת ומזג האוויר חורפי, אפשר להוריד בכמויות המים אותן אנו שותים כל יום – זו טעות. להלן כל הסיבות מדוע דווקא עכשיו, בחורף, חשוב להקפיד על שתיית מים מרובה

בניגוד למחשבה כי עם הגעת החורף ניתן להפחית בכמות המים אותה אנו צורכים כל יום, חשוב להדגיש כי זו טעות ובדומה לקיץ, גם בחורף אנו מזיעים אולם הסימנים הפיזיים אליהם אנו רגילים, אלו שמאותתים לנו לשתות ועכשיו קצת נעלמים. אנחנו לא מקבלים את אותם האיתותים מהגוף, אולם שוב, אין זה אומר שהגוף לא זקוק למים.

אחת ולתמיד: למה חשוב לשתות מים כשקר בחוץ?

 

1. חימום

בחורף אנו מחממים את הסביבה שלנו. אם זה הבית או המשרד, אנו דואגים להפעיל מכשיר חימום כזה או אחר, מה שגורם להתייבשות הגוף במהירות. יש להקפיד לשתות כמות מספקת של מים, גם אם אתם נרגעים מול סדרה טובה בבית או בעוד יום שגרתי במשרד.

אחת ולתמיד: למה חשוב לשתות מים כשקר בחוץ?

 

2. מחלות

זה אותו הסיפור בכל חורף, אנחנו מצטננים, מתקררים וסובלים מוירוסים כאלו ואחרים. לחלק מאותן המחלות יש אלמנט של פגיעה בדרכי הנשימה ואין להן טיפול תרופתי חד משמעי, פרט למנוחה ושתיית מים מרובה. כמו כן, במקרה ואדם נמצא בעיצומו של טיפול אנטיביוטי, גם כן מומלץ לשתות כמות גדולה של מים, כיוון שאנטיביוטיקה מייבשת את הגוף.

אחת ולתמיד: למה חשוב לשתות מים כשקר בחוץ?

 

3. אוכל

אז עברנו לשעון חורף (גם בבר המים), ובנוסף החשיכה מגיעה מוקדם יותר. קיימת ירידה בהורמון סרטונין בחורף (כיוון שמגיע מאור השמש), ההורמון שגורם לתחושת שובע, וקיימת עלייה בהורמון מלטונין שגורם לנו להרגיש מנומנמים, אך בעיקר לא שבעים, ולכן אוכלים יותר בחורף. הגוף זקוק למים עבור תהליך עיכול בריא ולכן שוב, יש לשים לב כי אנו שותים מספיק, יחד עם הארוחות והנשנושים שלנו.

אחת ולתמיד: למה חשוב לשתות מים כשקר בחוץ?

 

4. ספורט

עצם העובדה כי לא חם בחוץ כשאנחנו רצים, למשל, לא אומרת שהגוף לא זקוק לנוזלים. בכל פעילות ספורטיבית הגוף מאבד נוזלים ומשתמש באנרגיה רבה, לכן זכרו לשתות את אותה כמות מים שאתם שותים בקיץ כשאתם מתאמנים.

אחת ולתמיד: למה חשוב לשתות מים כשקר בחוץ?

לסיכום, החורף מביא עימו לא מעט שינויים. מלבד הטמפרטורה והמשקעים, גם ההרגלים שלנו משתנים. ישנה חשיבות גבוהה להתאים את הרגלי שתיית המים לעונה הקרירה. טיפ יעיל הוא להניח מקור מים נגיש קרוב אליכם, כמו בר המים של תמי4.

לרכישה

whatsapp icon