דילוג לתוכן העיקרי

אחת ולתמיד: למה חשוב לשתות מים כשקר בחוץ?
מבאר לבר: האבולוציה של מי השתייה זה מדעי: שתיית מים משפרת את היעילות שלכם בעבודה 5 טיפים שיעזרו לכם לשתות יותר מים במשרד כמה מים שותות החיות? מה קורה עם המים שלכם לפני שהם מגיעים לברז? למה מים כל כך מרגיעים אותנו? מחשבון המים שיעזור לכם לעבור את הקיץ בשלום מה הקשר בין זיהום אוויר למים שאנחנו שותים? משחק שתיית המים שמשגע את העולם למה שתייה מרובה של מים צריכה להיות ההחלטה שלכם לשנה החדשה? כמה מים יש לנו באיברים השונים בגוף יש לכם ילדים? כך תדאגו למים שהם שותים 6 דברים שלא ידעתם שיש לכם במים 5 עובדות מעניינות שלא ידעתם על מים 5 טריקים לגרום לילדים לשתות יותר מים הניסוי המשפחתי שאתם חייבים לראות הצצה: מקורות המים הכי יפים בישראל איך הישראלים אוהבים את המים שלהם? 4 סיבות להכניס תמי4 הביתה אחד מי יודע: למה מומלץ לשתות מים במיוחד בחג הפסח? מים מוגזים VS סודה: לא אותו המשקה! כל מה שאתם חייבים לדעת על המים שאתם שותים 6 שיאי המים הגדולים של כל הזמנים אל תהיו יבשים: 6 סימני אזהרה לפני התייבשות שתיית מים במהלך אימון גופני – הטיפים שלכם לא תאמינו: זה מה שאנחנו מסננים לכם מהמים למה חשוב לשתות מים בקיץ? למה חשוב שהילדים שלכם ישתו יותר מים? מים כחול-לבן: דברים שלא ידעתם על ברי המים תמי4 איך תגרמו לילדים לשתות יותר מים? מומחי שטראוס מים ממליצים 4 מתכונים למשקאות חמים שעושים חשק לשתות יותר בחורף 5 בקבוקי מים מיוחדים שיגרמו לילדים שלכם לשתות יותר מים גם בבית הספר מומחית מסבירה: כך מבטיחים את איכות המים של מכשירי תמי4 שתיית מים בהריון: כל מה שאת צריכה לדעת! כך תשתו יותר מים: 5 טריקים שאתם חייבים לנסות! אחת ולתמיד: למה חשוב לשתות מים כשקר בחוץ?
מים
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 14/11/2016

אחת ולתמיד: למה חשוב לשתות מים כשקר בחוץ?

רובנו חושבים שכשהטמפרטורה יורדת ומזג האוויר חורפי, אפשר להוריד בכמויות המים אותן אנו שותים כל יום – זו טעות. להלן כל הסיבות מדוע דווקא עכשיו, בחורף, חשוב להקפיד על שתיית מים מרובה

בניגוד למחשבה כי עם הגעת החורף ניתן להפחית בכמות המים אותה אנו צורכים כל יום, חשוב להדגיש כי זו טעות ובדומה לקיץ, גם בחורף אנו מזיעים אולם הסימנים הפיזיים אליהם אנו רגילים, אלו שמאותתים לנו לשתות ועכשיו קצת נעלמים. אנחנו לא מקבלים את אותם האיתותים מהגוף, אולם שוב, אין זה אומר שהגוף לא זקוק למים.

חשוב לשתות כשקר

 

1. חימום

בחורף אנו מחממים את הסביבה שלנו. אם זה הבית או המשרד, אנו דואגים להפעיל מכשיר חימום כזה או אחר, מה שגורם להתייבשות הגוף במהירות. יש להקפיד לשתות כמות מספקת של מים, גם אם אתם נרגעים מול סדרה טובה בבית או בעוד יום שגרתי במשרד.

מזגן מייבש

 

2. מחלות

זה אותו הסיפור בכל חורף, אנחנו מצטננים, מתקררים וסובלים מוירוסים כאלו ואחרים. לחלק מאותן המחלות יש אלמנט של פגיעה בדרכי הנשימה ואין להן טיפול תרופתי חד משמעי, פרט למנוחה ושתיית מים מרובה. כמו כן, במקרה ואדם נמצא בעיצומו של טיפול אנטיביוטי, גם כן מומלץ לשתות כמות גדולה של מים, כיוון שאנטיביוטיקה מייבשת את הגוף.

חולי

 

3. אוכל

אז עברנו לשעון חורף (גם בבר המים), ובנוסף החשיכה מגיעה מוקדם יותר. קיימת ירידה בהורמון סרטונין בחורף (כיוון שמגיע מאור השמש), ההורמון שגורם לתחושת שובע, וקיימת עלייה בהורמון מלטונין שגורם לנו להרגיש מנומנמים, אך בעיקר לא שבעים, ולכן אוכלים יותר בחורף. הגוף זקוק למים עבור תהליך עיכול בריא ולכן שוב, יש לשים לב כי אנו שותים מספיק, יחד עם הארוחות והנשנושים שלנו.

pic_for_blogshutterstock_331933184

 

4. ספורט

עצם העובדה כי לא חם בחוץ כשאנחנו רצים, למשל, לא אומרת שהגוף לא זקוק לנוזלים. בכל פעילות ספורטיבית הגוף מאבד נוזלים ומשתמש באנרגיה רבה, לכן זכרו לשתות את אותה כמות מים שאתם שותים בקיץ כשאתם מתאמנים.

פעילות גופנית כשקר

לסיכום, החורף מביא עימו לא מעט שינויים. מלבד הטמפרטורה והמשקעים, גם ההרגלים שלנו משתנים. ישנה חשיבות גבוהה להתאים את הרגלי שתיית המים לעונה הקרירה. טיפ יעיל הוא להניח מקור מים נגיש קרוב אליכם, כמו בר המים של תמי4.

לרכישה