דילוג לתוכן העיקרי

צפו: איזה אורח משולחן הסדר אתה?
7 טיפים למעבר דירה מוצלח לקרר את המטבח! טיפים לעיצוב המטבח בקיץ כך תשדרגו את עיצוב המטבח שלכם עם ברי המים תמי4 5 טיפים לקראת הקיץ השינוי נעשה יותר נוח מה כדאי- מחבת טפלון או מחבת קרמית? ואיך שומרים עליהן? 5 המלצות לא שגרתיות ליום קיץ חם (ועוד אחת חשובה) 7 טיפים שיעזרו לכם להתכונן לצום ארבעה מסלולי מים מומלצים לתקופת החגים 5 טיפים קטנים לשינוי גדול בחייכם מתכננים טיול משפחתי בפסח? יש לנו 5 טיפים חשובים בשבילכם 5 טיפים שיעזרו לכם לחסוך במים משפצים או בונים מטבח חדש בביתכם? קבלו 4 טיפים שכדאי לקחת בחשבון כוס המים הראשונה בבוקר תשנה לכם את כל היום יוצאים לטיול? הדברים שאתם חייבים לדעת יש לך בר מים? 7 דברים שחייבים לדעת 5 סיבות לשתות יותר מים בחורף כך תחדשו את הבית ב-5 שלבים איך עוברים את חנוכה בשלום? קל ופשוט: טיפ למיחזור שכל לקוח של תמי4 צריך להכיר 6 ענפי ספורט המים שאתם חייבים להכיר 8 מקומות בארץ שחייבים לבקר בהם 5 פארקי המים הגדולים בעולם! לא רק לקיץ: המעיינות החמים שיעשו לכם חורף לוהט 5 טיפים שיהפכו את העסק שלכם לבית שני של העובדים והלקוחות עסק קטן או בינוני? 4 טיפים שישדרגו את חווית הלקוח שאתם מציעים 5 דרכים להפוך את המטבח שלכם למטבח החלומות השתדרגתם לדירה חדשה, לא תשדרגו גם את המים שלכם? צפו: איזה אורח משולחן הסדר אתה? על בצורת הן לא שמעו: חמש המדינות הכי מבורכות במים יום כדור הארץ: שומרים על הבאר ממנה אנחנו שותים קפוא ולוהט: 11 קוביות קרח בצורות מקוריות מוזמנים לשאוב אינספיריישן: איך יצרנו את סדרת הסרטונים החדשה שלנו! הטריק שישפר לכם את האימון מים מוגזים עם טוויסט: 5 מתכונים למשקאות מים מוגזים שאתם פשוט חייבים לנסות
טיפים
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 09/04/2017

צפו: איזה אורח משולחן הסדר אתה?

זה שמצחיק רק את עצמו? ההוא שמרגיש יותר מידי בבית או זאת שמגזימה בשירה? אספנו את כל האורחים שכולנו מכירים משולחן החג ויצרנו סרטון חגיגי במיוחד! מוזמנים לצפות ולקרוא על תהליך ההפקה!

 

זה שמצחיק רק את עצמו

למי מאיתנו אין את הדוד הזה שמספר בדיחות שרק הוא מבין ורק הוא צוחק מהן? לא רק שהבדיחות לא מצחיקות, הדוד המדובר גם מקפיד למחזר ולשחזר את אותן הבדיחות שנה אחר שנה סביב שולחן הסדר. החלטנו לשלב את הדמות המוכרת ולהציג "בדיחה" אופיינית לה, כי כולם צריכים לדעת למה אי אפשר לשלוח מיילים בפסח!

צפו: איזה אורח משולחן הסדר אתה?

המכורה לאינסטוש

תופעת הסלפי היא כבר מזמן לא תופעה, היא דרך חיים! לכולנו יש את האחיינית הזאת, או את בת הדודה שלא משחררת את האצבע מלחצן המצלמה במהלך כל ערב החג. "גפילטע-פייס" הוא ביטוי שאלתרנו במקום ואנחנו בטוחים שהוא ילווה אתכם אל ערב החג ואולי גם אחר כך :)

המכורה לאינסטוש

מכחיש החריף

"אה זה? זה בקטנה! אני לא מרגיש חריף בכלל!". כמה פעמים שמעתם את הגיבור הזה במהלך ארוחות חג? המון, אנחנו יודעים. כמה פעמים אותו הגיבור רץ לכוס המים הקרובה כדי ללגום כמות גדולה של מים ולנסות להעביר את תחושת החריף? בדיוק, שוב, התשובה היא המון.

מכחיש חריף

זה שמרגיש יותר מידי בבית

הוא יוציא כוסות מבלי לשאול, הוא ינשנש ממגירת החטיפים שלכם וכמובן לא יפנה אחריו את הכלים שלו – הכירו את האורח שמרגיש יותר מידי בבית. מה לעשות כשאתם נתקלים באורח כזה? אנחנו ממליצים להימנע בכל מחיר מהמשפט "תרגיש בבית", כל השאר כבר לא תלוי בכם! :)

זה שמרגיש יותר מידי בבית

הנסחפת בשירים

דמיינו את הדודה הזאת שמשוכנעת שהיא זמרת מפוספסת, שיכלה להיות לה קריירה עשירה אבל... מוכרת לכם? אז קבלו אותה בגרסה מוקצנת בסרטון שלנו. טיפ מאיתנו? זרמו איתה, מחאו לה כפיים ופרגנו לה על הגבוהים אליהם הצליחה להגיע. אחרת היא תתעקש לשיר עוד ועוד!

הנסחפת בשירים

הנרדם

טוב, הדמות הזאת מובנת מאילו ומוכרת לכולנו. ד"ש לדוד שמגיע לכל ארוחת חג עייף, אחרי יום עבודה ולא מחזיק עד הקטע של האוכל!

הנרדם

 

שיהיה לכולנו חג שמח!
ואל תשכחו- עם ברי המים תמי4 כל המשפחה שותה יותר מים.

לרכישה

whatsapp icon