דילוג לתוכן העיקרי

צפו: איזה אורח משולחן הסדר אתה?
5 פארקי המים הגדולים בעולם! 8 מקומות בארץ שחייבים לבקר בהם 6 ענפי ספורט המים שאתם חייבים להכיר קל ופשוט: טיפ למיחזור שכל לקוח של תמי4 צריך להכיר איך עוברים את חנוכה בשלום? כך תחדשו את הבית ב-5 שלבים 5 סיבות לשתות יותר מים בחורף יש לך בר מים? 7 דברים שחייבים לדעת יוצאים לטיול? הדברים שאתם חייבים לדעת כוס המים הראשונה בבוקר תשנה לכם את כל היום משפצים או בונים מטבח חדש בביתכם? קבלו 4 טיפים שכדאי לקחת בחשבון 5 טיפים שיעזרו לכם לחסוך במים מתכננים טיול משפחתי בפסח? יש לנו 5 טיפים חשובים בשבילכם 5 טיפים קטנים לשינוי גדול בחייכם ארבעה מסלולי מים מומלצים לתקופת החגים 7 טיפים שיעזרו לכם להתכונן לצום 5 המלצות לא שגרתיות ליום קיץ חם (ועוד אחת חשובה) מה כדאי- מחבת טפלון או מחבת קרמית? ואיך שומרים עליהן? השינוי נעשה יותר נוח 5 טיפים לקראת הקיץ כך תשדרגו את עיצוב המטבח שלכם עם ברי המים תמי4 לקרר את המטבח! טיפים לעיצוב המטבח בקיץ 7 טיפים למעבר דירה מוצלח מוזמנים לשאוב אינספיריישן: איך יצרנו את סדרת הסרטונים החדשה שלנו! קפוא ולוהט: 11 קוביות קרח בצורות מקוריות יום כדור הארץ: שומרים על הבאר ממנה אנחנו שותים על בצורת הן לא שמעו: חמש המדינות הכי מבורכות במים צפו: איזה אורח משולחן הסדר אתה? השתדרגתם לדירה חדשה, לא תשדרגו גם את המים שלכם? 5 דרכים להפוך את המטבח שלכם למטבח החלומות עסק קטן או בינוני? 4 טיפים שישדרגו את חווית הלקוח שאתם מציעים 5 טיפים שיהפכו את העסק שלכם לבית שני של העובדים והלקוחות לא רק לקיץ: המעיינות החמים שיעשו לכם חורף לוהט
טיפים
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 09/04/2017

צפו: איזה אורח משולחן הסדר אתה?

זה שמצחיק רק את עצמו? ההוא שמרגיש יותר מידי בבית או זאת שמגזימה בשירה? אספנו את כל האורחים שכולנו מכירים משולחן החג ויצרנו סרטון חגיגי במיוחד! מוזמנים לצפות ולקרוא על תהליך ההפקה!

 

זה שמצחיק רק את עצמו

למי מאיתנו אין את הדוד הזה שמספר בדיחות שרק הוא מבין ורק הוא צוחק מהן? לא רק שהבדיחות לא מצחיקות, הדוד המדובר גם מקפיד למחזר ולשחזר את אותן הבדיחות שנה אחר שנה סביב שולחן הסדר. החלטנו לשלב את הדמות המוכרת ולהציג "בדיחה" אופיינית לה, כי כולם צריכים לדעת למה אי אפשר לשלוח מיילים בפסח!

צפו: איזה אורח משולחן הסדר אתה?

המכורה לאינסטוש

תופעת הסלפי היא כבר מזמן לא תופעה, היא דרך חיים! לכולנו יש את האחיינית הזאת, או את בת הדודה שלא משחררת את האצבע מלחצן המצלמה במהלך כל ערב החג. "גפילטע-פייס" הוא ביטוי שאלתרנו במקום ואנחנו בטוחים שהוא ילווה אתכם אל ערב החג ואולי גם אחר כך :)

המכורה לאינסטוש

מכחיש החריף

"אה זה? זה בקטנה! אני לא מרגיש חריף בכלל!". כמה פעמים שמעתם את הגיבור הזה במהלך ארוחות חג? המון, אנחנו יודעים. כמה פעמים אותו הגיבור רץ לכוס המים הקרובה כדי ללגום כמות גדולה של מים ולנסות להעביר את תחושת החריף? בדיוק, שוב, התשובה היא המון.

מכחיש חריף

זה שמרגיש יותר מידי בבית

הוא יוציא כוסות מבלי לשאול, הוא ינשנש ממגירת החטיפים שלכם וכמובן לא יפנה אחריו את הכלים שלו – הכירו את האורח שמרגיש יותר מידי בבית. מה לעשות כשאתם נתקלים באורח כזה? אנחנו ממליצים להימנע בכל מחיר מהמשפט "תרגיש בבית", כל השאר כבר לא תלוי בכם! :)

זה שמרגיש יותר מידי בבית

הנסחפת בשירים

דמיינו את הדודה הזאת שמשוכנעת שהיא זמרת מפוספסת, שיכלה להיות לה קריירה עשירה אבל... מוכרת לכם? אז קבלו אותה בגרסה מוקצנת בסרטון שלנו. טיפ מאיתנו? זרמו איתה, מחאו לה כפיים ופרגנו לה על הגבוהים אליהם הצליחה להגיע. אחרת היא תתעקש לשיר עוד ועוד!

הנסחפת בשירים

הנרדם

טוב, הדמות הזאת מובנת מאילו ומוכרת לכולנו. ד"ש לדוד שמגיע לכל ארוחת חג עייף, אחרי יום עבודה ולא מחזיק עד הקטע של האוכל!

הנרדם

 

שיהיה לכולנו חג שמח!
ואל תשכחו- עם ברי המים תמי4 כל המשפחה שותה יותר מים.

לרכישה