דילוג לתוכן העיקרי

מתכננים טיול משפחתי בפסח? יש לנו 5 טיפים חשובים בשבילכם
5 פארקי המים הגדולים בעולם! 8 מקומות בארץ שחייבים לבקר בהם 6 ענפי ספורט המים שאתם חייבים להכיר קל ופשוט: טיפ למיחזור שכל לקוח של תמי4 צריך להכיר איך עוברים את חנוכה בשלום? כך תחדשו את הבית ב-5 שלבים 5 סיבות לשתות יותר מים בחורף יש לך בר מים? 7 דברים שחייבים לדעת יוצאים לטיול? הדברים שאתם חייבים לדעת כוס המים הראשונה בבוקר תשנה לכם את כל היום משפצים או בונים מטבח חדש בביתכם? קבלו 4 טיפים שכדאי לקחת בחשבון 5 טיפים שיעזרו לכם לחסוך במים מתכננים טיול משפחתי בפסח? יש לנו 5 טיפים חשובים בשבילכם 5 טיפים קטנים לשינוי גדול בחייכם ארבעה מסלולי מים מומלצים לתקופת החגים 7 טיפים שיעזרו לכם להתכונן לצום 5 המלצות לא שגרתיות ליום קיץ חם (ועוד אחת חשובה) מה כדאי- מחבת טפלון או מחבת קרמית? ואיך שומרים עליהן? השינוי נעשה יותר נוח 5 טיפים לקראת הקיץ כך תשדרגו את עיצוב המטבח שלכם עם ברי המים תמי4 לקרר את המטבח! טיפים לעיצוב המטבח בקיץ 7 טיפים למעבר דירה מוצלח מוזמנים לשאוב אינספיריישן: איך יצרנו את סדרת הסרטונים החדשה שלנו! קפוא ולוהט: 11 קוביות קרח בצורות מקוריות יום כדור הארץ: שומרים על הבאר ממנה אנחנו שותים על בצורת הן לא שמעו: חמש המדינות הכי מבורכות במים צפו: איזה אורח משולחן הסדר אתה? השתדרגתם לדירה חדשה, לא תשדרגו גם את המים שלכם? 5 דרכים להפוך את המטבח שלכם למטבח החלומות עסק קטן או בינוני? 4 טיפים שישדרגו את חווית הלקוח שאתם מציעים 5 טיפים שיהפכו את העסק שלכם לבית שני של העובדים והלקוחות לא רק לקיץ: המעיינות החמים שיעשו לכם חורף לוהט
טיפים
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 28/03/2017

מתכננים טיול משפחתי בפסח? יש לנו 5 טיפים חשובים בשבילכם

המסלול כבר מוכן, הרכב בהיכון ומזג האוויר משחק לטובתכם. מרגישים ששכחתם משהו? כן - טיפים והנחיות שיבטיחו לכם טיול כיפי ובטוח אם מדובר בילדים קטנים - תנו להם לקשט את הבקבוקים מבעוד מועד! רשימה להורה האחראי:

למה, בעצם, חשוב לשתות מים כשמטיילים?

בזמן טיול, הגוף שלנו מוציא הרבה אנרגיה וברוב המקרים גם חשוף לשמש. במצבים כאלה, חייבים להקפיד על שתייה נכונה ומאוזנת כדי למנוע מכות חום, התייבשויות, התעלפויות וסחרחורות. יחד עם זאת, צריך לדעת גם כיצד לשתות, כמה לשתות ובאיזה מינון. שתייה מוגזמת של מים בפרק זמן קצר יכולה להביא בדיוק לתוצאה ההפוכה.

 

אז, איך נכון לשתות בטיול?

חוק ברזל חשוב אחד הוא תמיד לשתות כשצמאים! אבל, שלא כמו בבית כשיש בר מים במקום נגיש - הילדים לא בהכרח יודעים לזהות צמא ולבטח לא זוכרים בעצמם לשתות במידה הרצויה. מהי המידה הרצויה? מעבר לכמה שלוקים פה ושם, חשוב להקפיד על שתייה של רבע בקבוק אחת לשעה. בדיוק פה נכנס התפקיד החשוב והאחראי שלכם כהורים - לפקח על השתייה של הילדים ולעודד אותה.

איך נכון לשתות בטיול?

טיפים לשתייה בטיול:

  1. חשוב שלכל אחד מבני המשפחה יהיה בקבוק אישי משלו שהוא נושא על גבו. ילדים יכולים לשאת מימייה בלבד גם אם הם אינם מטיילים עם תיק על הגב.
  2. בתחילת הטיול, ערכו ״הדרכת מים״ - הסבירו לילדים על החשיבות של השתייה ואילו בעיות היא מונעת. כשמסבירים לילדים כבר מגיל קטן הם לומדים לקחת אחריות ולשתות מים.
  3. אם מדובר בילדים קטנים - תנו להם לקשט את הבקבוקים מבעוד מועד! זהו גם רעיון לפעילות פנאי נחמדה במהלך חופשת פסח, וגם דרך לגרום לילדים להתחבר אל הבקבוק שלהם, לייחס לו חשיבות ולשתות ממנו הרבה.
  4. הכינו מראש ארסנל של משחקי שתייה למהלך המסלול. למשל: ״מיקי מיקי״ - בכל פעם שאומרים ״מיקי״ יש לשתות ללא הפסקה, עד שאומרים ״מאוס״.
  5. חלקו את הילדים לתורנויות שתייה  - כך, הם גם ירצו לשאת באחריות ולהרגיש גאווה שהם מזכירים לשאר המשפחה לשתות וגם לא יסרבו לשתות כשיגידו להם.

 

בטיולי פסח שותים מים ביחד - כל המשפחה!

לרכישה