דילוג לתוכן העיקרי

קל ופשוט: טיפ למיחזור שכל לקוח של תמי4 צריך להכיר
5 פארקי המים הגדולים בעולם! 8 מקומות בארץ שחייבים לבקר בהם 6 ענפי ספורט המים שאתם חייבים להכיר קל ופשוט: טיפ למיחזור שכל לקוח של תמי4 צריך להכיר איך עוברים את חנוכה בשלום? כך תחדשו את הבית ב-5 שלבים 5 סיבות לשתות יותר מים בחורף יש לך בר מים? 7 דברים שחייבים לדעת יוצאים לטיול? הדברים שאתם חייבים לדעת כוס המים הראשונה בבוקר תשנה לכם את כל היום משפצים או בונים מטבח חדש בביתכם? קבלו 4 טיפים שכדאי לקחת בחשבון 5 טיפים שיעזרו לכם לחסוך במים מתכננים טיול משפחתי בפסח? יש לנו 5 טיפים חשובים בשבילכם 5 טיפים קטנים לשינוי גדול בחייכם ארבעה מסלולי מים מומלצים לתקופת החגים 7 טיפים שיעזרו לכם להתכונן לצום 5 המלצות לא שגרתיות ליום קיץ חם (ועוד אחת חשובה) מה כדאי- מחבת טפלון או מחבת קרמית? ואיך שומרים עליהן? השינוי נעשה יותר נוח 5 טיפים לקראת הקיץ כך תשדרגו את עיצוב המטבח שלכם עם ברי המים תמי4 לקרר את המטבח! טיפים לעיצוב המטבח בקיץ 7 טיפים למעבר דירה מוצלח מוזמנים לשאוב אינספיריישן: איך יצרנו את סדרת הסרטונים החדשה שלנו! קפוא ולוהט: 11 קוביות קרח בצורות מקוריות יום כדור הארץ: שומרים על הבאר ממנה אנחנו שותים על בצורת הן לא שמעו: חמש המדינות הכי מבורכות במים צפו: איזה אורח משולחן הסדר אתה? השתדרגתם לדירה חדשה, לא תשדרגו גם את המים שלכם? 5 דרכים להפוך את המטבח שלכם למטבח החלומות עסק קטן או בינוני? 4 טיפים שישדרגו את חווית הלקוח שאתם מציעים 5 טיפים שיהפכו את העסק שלכם לבית שני של העובדים והלקוחות לא רק לקיץ: המעיינות החמים שיעשו לכם חורף לוהט
טיפים
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 15/11/2015

קל ופשוט: טיפ למיחזור שכל לקוח של תמי4 צריך להכיר

שטראוס מים ותאגיד המחזור מ.א.י הקימו תשתית למחזור סננים ונורות במאות נקודות הפזורות ברשתות השיווק הגדולות ברחבי הארץ ואתם מוזמנים להשתתף ולמחזר!

חדש: מעתה ניתן למחזר את הסנן והנורה של  שטראוס מים

שטראוס מים ותאגיד המחזור מ.א.י הקימו תשתית למחזור סננים ונורות במאות נקודות הפזורות ברשתות השיווק הגדולות ברחבי הארץ ואתם מוזמנים להשתתף ולמחזר!
בימים אלה הושלמו ההכנות התשתיות  ואתם מוזמנים להתחיל למחזר את ערכות החלפים הכוללות סננים ונורות הנמצאים בברי המים תמי4 של חברת שטראוס מים. למעלה מחצי מיליון בתי אב, הנמנים עם לקוחות החברה, נדרשים אחת לחצי שנה להחליף סנן ונורה על מנת לשמור על בטיחות המים.
כעת, הודות לתשתית ושיתוף הפעולה עם תאגיד מ.א.י ערכות אלה יהיו ניתנות למחזור בצורה פשוטה ויעילה.

אז איפה ממחזרים?

טיפ למיחזור שכל לקוח של תמי4 צריך להכיר

לקוחות שיחליפו סנן ונורה יוכלו להגיע עם הערכה הישנה לעמדות של תאגיד מ.א.י ברשתות השיווק השונות (מגה, שופרסל וחנויות הנוחות של דלק) ולהניח אותם שם בתוך מכלים מיוחדים, מוצרים אלה יאספו למחזור יחד עם פסולת אלקטרונית נוספת ויעזרו לשמור על עולם ירוק יותר.

מיזם זה מצטרף לשיתוף הפעולה של שטראוס מים וחברת נייר חדרה במסגרתו עברה החברה להשתמש בנייר ממוחזר ואף מפיקה את חשבוניות החברה מנייר זה לחצי מיליון בתי אב.

על פי נתוני קבוצת נייר חדרה, אדם העובד במשרד משתמש בממוצע בכ – 10,000 דפים בשנה ושימוש באחד טון נייר של ממוחזר מציל כ – 17 עצים בגובה של כ-15 מטר. לפי הערכות בשטראוס מים ונייר חדרה בעקבות שיתוף הפעולה ביניהם ינצלו, בשלב הראשון, 75 עצים בגובה 15 מטר. מדובר בפיילוט ובמידה ויצליח יורחב לכל קבוצת שטראוס.

יניב שיראזי, מנכ”ל שטראוס מים ישראל אמר: “אנו שמחים להיות שותפים למהלכים המצמצמים את דריסת הרגל האקולוגית שלנו כחברה ונותנים כלים ללקוחות שלנו למחזר ולקחת חלק במהפכה הירוקה. חלק מהאחריות שלנו כחברה זה גם להחזיר לסביבה. מהלכים אלה מייצרים תועלת סביבתית מוכחת  ואנו משוכנעים שחברות נוספות יצטרפו למגמה בעתיד”.

מיחזור

עמדות המיחזור פרוסות בכל הארץ וניתן למסור את מוצרי החשמל וערכות החלפים למיחזור, בדקו היכן עמדת המיחזור הקרובה לביתכם:

לרכישה