דילוג לתוכן העיקרי

קל ופשוט: טיפ למיחזור שכל לקוח של תמי4 צריך להכיר
7 טיפים למעבר דירה מוצלח לקרר את המטבח! טיפים לעיצוב המטבח בקיץ כך תשדרגו את עיצוב המטבח שלכם עם ברי המים תמי4 5 טיפים לקראת הקיץ השינוי נעשה יותר נוח מה כדאי- מחבת טפלון או מחבת קרמית? ואיך שומרים עליהן? 5 המלצות לא שגרתיות ליום קיץ חם (ועוד אחת חשובה) 7 טיפים שיעזרו לכם להתכונן לצום ארבעה מסלולי מים מומלצים לתקופת החגים 5 טיפים קטנים לשינוי גדול בחייכם מתכננים טיול משפחתי בפסח? יש לנו 5 טיפים חשובים בשבילכם 5 טיפים שיעזרו לכם לחסוך במים משפצים או בונים מטבח חדש בביתכם? קבלו 4 טיפים שכדאי לקחת בחשבון כוס המים הראשונה בבוקר תשנה לכם את כל היום יוצאים לטיול? הדברים שאתם חייבים לדעת יש לך בר מים? 7 דברים שחייבים לדעת 5 סיבות לשתות יותר מים בחורף כך תחדשו את הבית ב-5 שלבים איך עוברים את חנוכה בשלום? קל ופשוט: טיפ למיחזור שכל לקוח של תמי4 צריך להכיר 6 ענפי ספורט המים שאתם חייבים להכיר 8 מקומות בארץ שחייבים לבקר בהם 5 פארקי המים הגדולים בעולם! לא רק לקיץ: המעיינות החמים שיעשו לכם חורף לוהט 5 טיפים שיהפכו את העסק שלכם לבית שני של העובדים והלקוחות עסק קטן או בינוני? 4 טיפים שישדרגו את חווית הלקוח שאתם מציעים 5 דרכים להפוך את המטבח שלכם למטבח החלומות השתדרגתם לדירה חדשה, לא תשדרגו גם את המים שלכם? צפו: איזה אורח משולחן הסדר אתה? על בצורת הן לא שמעו: חמש המדינות הכי מבורכות במים יום כדור הארץ: שומרים על הבאר ממנה אנחנו שותים קפוא ולוהט: 11 קוביות קרח בצורות מקוריות מוזמנים לשאוב אינספיריישן: איך יצרנו את סדרת הסרטונים החדשה שלנו! הטריק שישפר לכם את האימון מים מוגזים עם טוויסט: 5 מתכונים למשקאות מים מוגזים שאתם פשוט חייבים לנסות
טיפים
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 15/11/2015

קל ופשוט: טיפ למיחזור שכל לקוח של תמי4 צריך להכיר

שטראוס מים ותאגיד המחזור מ.א.י הקימו תשתית למחזור סננים ונורות במאות נקודות הפזורות ברשתות השיווק הגדולות ברחבי הארץ ואתם מוזמנים להשתתף ולמחזר!

חדש: מעתה ניתן למחזר את הסנן והנורה של  שטראוס מים

שטראוס מים ותאגיד המחזור מ.א.י הקימו תשתית למחזור סננים ונורות במאות נקודות הפזורות ברשתות השיווק הגדולות ברחבי הארץ ואתם מוזמנים להשתתף ולמחזר!
בימים אלה הושלמו ההכנות התשתיות  ואתם מוזמנים להתחיל למחזר את ערכות החלפים הכוללות סננים ונורות הנמצאים בברי המים תמי4 של חברת שטראוס מים. למעלה מחצי מיליון בתי אב, הנמנים עם לקוחות החברה, נדרשים אחת לחצי שנה להחליף סנן ונורה על מנת לשמור על בטיחות המים.
כעת, הודות לתשתית ושיתוף הפעולה עם תאגיד מ.א.י ערכות אלה יהיו ניתנות למחזור בצורה פשוטה ויעילה.

אז איפה ממחזרים?

טיפ למיחזור שכל לקוח של תמי4 צריך להכיר

לקוחות שיחליפו סנן ונורה יוכלו להגיע עם הערכה הישנה לעמדות של תאגיד מ.א.י ברשתות השיווק השונות (מגה, שופרסל וחנויות הנוחות של דלק) ולהניח אותם שם בתוך מכלים מיוחדים, מוצרים אלה יאספו למחזור יחד עם פסולת אלקטרונית נוספת ויעזרו לשמור על עולם ירוק יותר.

מיזם זה מצטרף לשיתוף הפעולה של שטראוס מים וחברת נייר חדרה במסגרתו עברה החברה להשתמש בנייר ממוחזר ואף מפיקה את חשבוניות החברה מנייר זה לחצי מיליון בתי אב.

על פי נתוני קבוצת נייר חדרה, אדם העובד במשרד משתמש בממוצע בכ – 10,000 דפים בשנה ושימוש באחד טון נייר של ממוחזר מציל כ – 17 עצים בגובה של כ-15 מטר. לפי הערכות בשטראוס מים ונייר חדרה בעקבות שיתוף הפעולה ביניהם ינצלו, בשלב הראשון, 75 עצים בגובה 15 מטר. מדובר בפיילוט ובמידה ויצליח יורחב לכל קבוצת שטראוס.

יניב שיראזי, מנכ”ל שטראוס מים ישראל אמר: “אנו שמחים להיות שותפים למהלכים המצמצמים את דריסת הרגל האקולוגית שלנו כחברה ונותנים כלים ללקוחות שלנו למחזר ולקחת חלק במהפכה הירוקה. חלק מהאחריות שלנו כחברה זה גם להחזיר לסביבה. מהלכים אלה מייצרים תועלת סביבתית מוכחת  ואנו משוכנעים שחברות נוספות יצטרפו למגמה בעתיד”.

מיחזור

עמדות המיחזור פרוסות בכל הארץ וניתן למסור את מוצרי החשמל וערכות החלפים למיחזור, בדקו היכן עמדת המיחזור הקרובה לביתכם:

לרכישה

whatsapp icon