דילוג לתוכן העיקרי

יום כדור הארץ: שומרים על הבאר ממנה אנחנו שותים
5 פארקי המים הגדולים בעולם! 8 מקומות בארץ שחייבים לבקר בהם 6 ענפי ספורט המים שאתם חייבים להכיר קל ופשוט: טיפ למיחזור שכל לקוח של תמי4 צריך להכיר איך עוברים את חנוכה בשלום? כך תחדשו את הבית ב-5 שלבים 5 סיבות לשתות יותר מים בחורף יש לך בר מים? 7 דברים שחייבים לדעת יוצאים לטיול? הדברים שאתם חייבים לדעת כוס המים הראשונה בבוקר תשנה לכם את כל היום משפצים או בונים מטבח חדש בביתכם? קבלו 4 טיפים שכדאי לקחת בחשבון 5 טיפים שיעזרו לכם לחסוך במים מתכננים טיול משפחתי בפסח? יש לנו 5 טיפים חשובים בשבילכם 5 טיפים קטנים לשינוי גדול בחייכם ארבעה מסלולי מים מומלצים לתקופת החגים 7 טיפים שיעזרו לכם להתכונן לצום 5 המלצות לא שגרתיות ליום קיץ חם (ועוד אחת חשובה) מה כדאי- מחבת טפלון או מחבת קרמית? ואיך שומרים עליהן? השינוי נעשה יותר נוח 5 טיפים לקראת הקיץ כך תשדרגו את עיצוב המטבח שלכם עם ברי המים תמי4 לקרר את המטבח! טיפים לעיצוב המטבח בקיץ 7 טיפים למעבר דירה מוצלח מוזמנים לשאוב אינספיריישן: איך יצרנו את סדרת הסרטונים החדשה שלנו! קפוא ולוהט: 11 קוביות קרח בצורות מקוריות יום כדור הארץ: שומרים על הבאר ממנה אנחנו שותים על בצורת הן לא שמעו: חמש המדינות הכי מבורכות במים צפו: איזה אורח משולחן הסדר אתה? השתדרגתם לדירה חדשה, לא תשדרגו גם את המים שלכם? 5 דרכים להפוך את המטבח שלכם למטבח החלומות עסק קטן או בינוני? 4 טיפים שישדרגו את חווית הלקוח שאתם מציעים 5 טיפים שיהפכו את העסק שלכם לבית שני של העובדים והלקוחות לא רק לקיץ: המעיינות החמים שיעשו לכם חורף לוהט
טיפים
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 19/04/2017

יום כדור הארץ: שומרים על הבאר ממנה אנחנו שותים

בכל שנה ב-22 באפריל מזכירים לנו שהכוח להשפיע על גורל כדור הארץ טמון בידיים שלנו. למען הדיוק - בהתנהלות היומיומית של כל אחד מאיתנו. משתמשים בבר מים? אתם יכולים לטפוח לעצמכם על השכם: אתם שומרים על הסביבה של כולנו

יום כדור הארץ נולד מהבעייתיות שזיהה גיילורד נלסון, סנטור אמריקאי, בחוסר האכפתיות של אנשים כלפי מצב הסביבה. בשנת 1970 הוא קיבל החלטה להקדיש יום אחד בשנה שבו יתעסקו בסביבה ובכדור הארץ והרעיון הופץ ואומץ בקרב מיליוני אנשים בכל העולם. מאז, יום כדור הארץ ידוע כאירוע מיוחד שבו כל תושבי העולם מתגייסים למען מטרה אחת: להביא לסביבת חיים בריאה ואיכותית יותר.

יום כדור הארץ: שומרים על הבאר ממנה אנחנו שותים

הכוח לשינוי נמצא בידיים שלנו

הרעיון החשוב מאחורי יום כדור הארץ, הוא כי שמירה על איכות הסביבה אינה מחייבת שנהיה אקטיביסטים בתנועה ירוקה, אלא נעוצה בהתנהלות היומיומית שלנו. הכוח להשפיע על מצבו של כדור הארץ ומשאבי הטבע שנשלטים על ידינו - מתחיל קודם כל במודעות. אם במודעות עסקינן, הרי לכם מספר יתרונות סביבתיים הקשורים לשימוש בבר מים:

בר המים תמי4 - מוצר ירוק וסביבתי

  • משפחה שמחזיקה בבר המים תמי4 חוסכת זיהום של 1000 בקבוקים בשנה: כולנו רוצים לשתות מים איכותיים ונקיים, וכשאנחנו משתמשים בבר מים בבית אנחנו מונעים מעצמנו קניית בקבוקי מים מינרלים אשר עשויים מפלסטיק. כידוע, פלסטיק הוא אחד הגורמים המזהמים ביותר שיש.
  • שימוש בבר המים תמי4 מחליש את כוחם של מפעלי משקאות מזהמים: כל מפעל באשר הוא מזהם בעצם פועלו את הסביבה. מפעלים אשר מייצרים בקבוקי שתייה מתוקה מזהמים את הסביבה הן בשלבי הייצור והן בשינוע הבקבוקים שנעשה תוך פליטת גזי חממה. אם כולם היו שותים רק מים מבר מים, היו פחות מפעלים והיה נמנע זיהום רב.
  • חיסכון במים: זה ידוע שבישראל אנחנו תמיד במצוקת מים, ולכן היכולת של בר המים תמי4 למזוג מים בדיוק בכמות הרצויה הוא חשוב וחסכוני.
  • בר המים תמי4 עומד בתקנים ירוקים בינלאומיים ובתקני איכות הסביבה העדכניים ביותר.

לסיכום, הסביבה שלנו יקרה וחשובה מכל - למעשה, היא גם הבסיס לכל החיים שלנו ואנחנו מחויבים לשמור עליה. מדינות רבות בעולם כבר הבינו את הנזק של בקבוקי מים מינרלים והחלו לאכוף את השימוש בהם. דעו, כי החזקתכם בבר המים תמי4 הוא אקט משמעותי בשמירה על כדור הארץ שלנו נקי וירוק.

 

לרכישה