דילוג לתוכן העיקרי

יום כדור הארץ: שומרים על הבאר ממנה אנחנו שותים
7 טיפים למעבר דירה מוצלח לקרר את המטבח! טיפים לעיצוב המטבח בקיץ כך תשדרגו את עיצוב המטבח שלכם עם ברי המים תמי4 5 טיפים לקראת הקיץ השינוי נעשה יותר נוח מה כדאי- מחבת טפלון או מחבת קרמית? ואיך שומרים עליהן? 5 המלצות לא שגרתיות ליום קיץ חם (ועוד אחת חשובה) 7 טיפים שיעזרו לכם להתכונן לצום ארבעה מסלולי מים מומלצים לתקופת החגים 5 טיפים קטנים לשינוי גדול בחייכם מתכננים טיול משפחתי בפסח? יש לנו 5 טיפים חשובים בשבילכם 5 טיפים שיעזרו לכם לחסוך במים משפצים או בונים מטבח חדש בביתכם? קבלו 4 טיפים שכדאי לקחת בחשבון כוס המים הראשונה בבוקר תשנה לכם את כל היום יוצאים לטיול? הדברים שאתם חייבים לדעת יש לך בר מים? 7 דברים שחייבים לדעת 5 סיבות לשתות יותר מים בחורף כך תחדשו את הבית ב-5 שלבים איך עוברים את חנוכה בשלום? קל ופשוט: טיפ למיחזור שכל לקוח של תמי4 צריך להכיר 6 ענפי ספורט המים שאתם חייבים להכיר 8 מקומות בארץ שחייבים לבקר בהם 5 פארקי המים הגדולים בעולם! לא רק לקיץ: המעיינות החמים שיעשו לכם חורף לוהט 5 טיפים שיהפכו את העסק שלכם לבית שני של העובדים והלקוחות עסק קטן או בינוני? 4 טיפים שישדרגו את חווית הלקוח שאתם מציעים 5 דרכים להפוך את המטבח שלכם למטבח החלומות השתדרגתם לדירה חדשה, לא תשדרגו גם את המים שלכם? צפו: איזה אורח משולחן הסדר אתה? על בצורת הן לא שמעו: חמש המדינות הכי מבורכות במים יום כדור הארץ: שומרים על הבאר ממנה אנחנו שותים קפוא ולוהט: 11 קוביות קרח בצורות מקוריות מוזמנים לשאוב אינספיריישן: איך יצרנו את סדרת הסרטונים החדשה שלנו! הטריק שישפר לכם את האימון מים מוגזים עם טוויסט: 5 מתכונים למשקאות מים מוגזים שאתם פשוט חייבים לנסות
טיפים
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 19/04/2017

יום כדור הארץ: שומרים על הבאר ממנה אנחנו שותים

בכל שנה ב-22 באפריל מזכירים לנו שהכוח להשפיע על גורל כדור הארץ טמון בידיים שלנו. למען הדיוק - בהתנהלות היומיומית של כל אחד מאיתנו. משתמשים בבר מים? אתם יכולים לטפוח לעצמכם על השכם: אתם שומרים על הסביבה של כולנו

יום כדור הארץ נולד מהבעייתיות שזיהה גיילורד נלסון, סנטור אמריקאי, בחוסר האכפתיות של אנשים כלפי מצב הסביבה. בשנת 1970 הוא קיבל החלטה להקדיש יום אחד בשנה שבו יתעסקו בסביבה ובכדור הארץ והרעיון הופץ ואומץ בקרב מיליוני אנשים בכל העולם. מאז, יום כדור הארץ ידוע כאירוע מיוחד שבו כל תושבי העולם מתגייסים למען מטרה אחת: להביא לסביבת חיים בריאה ואיכותית יותר.

יום כדור הארץ: שומרים על הבאר ממנה אנחנו שותים

הכוח לשינוי נמצא בידיים שלנו

הרעיון החשוב מאחורי יום כדור הארץ, הוא כי שמירה על איכות הסביבה אינה מחייבת שנהיה אקטיביסטים בתנועה ירוקה, אלא נעוצה בהתנהלות היומיומית שלנו. הכוח להשפיע על מצבו של כדור הארץ ומשאבי הטבע שנשלטים על ידינו - מתחיל קודם כל במודעות. אם במודעות עסקינן, הרי לכם מספר יתרונות סביבתיים הקשורים לשימוש בבר מים:

בר המים תמי4 - מוצר ירוק וסביבתי

  • משפחה שמחזיקה בבר המים תמי4 חוסכת זיהום של 1000 בקבוקים בשנה: כולנו רוצים לשתות מים איכותיים ונקיים, וכשאנחנו משתמשים בבר מים בבית אנחנו מונעים מעצמנו קניית בקבוקי מים מינרלים אשר עשויים מפלסטיק. כידוע, פלסטיק הוא אחד הגורמים המזהמים ביותר שיש.
  • שימוש בבר המים תמי4 מחליש את כוחם של מפעלי משקאות מזהמים: כל מפעל באשר הוא מזהם בעצם פועלו את הסביבה. מפעלים אשר מייצרים בקבוקי שתייה מתוקה מזהמים את הסביבה הן בשלבי הייצור והן בשינוע הבקבוקים שנעשה תוך פליטת גזי חממה. אם כולם היו שותים רק מים מבר מים, היו פחות מפעלים והיה נמנע זיהום רב.
  • חיסכון במים: זה ידוע שבישראל אנחנו תמיד במצוקת מים, ולכן היכולת של בר המים תמי4 למזוג מים בדיוק בכמות הרצויה הוא חשוב וחסכוני.
  • בר המים תמי4 עומד בתקנים ירוקים בינלאומיים ובתקני איכות הסביבה העדכניים ביותר.

לסיכום, הסביבה שלנו יקרה וחשובה מכל - למעשה, היא גם הבסיס לכל החיים שלנו ואנחנו מחויבים לשמור עליה. מדינות רבות בעולם כבר הבינו את הנזק של בקבוקי מים מינרלים והחלו לאכוף את השימוש בהם. דעו, כי החזקתכם בבר המים תמי4 הוא אקט משמעותי בשמירה על כדור הארץ שלנו נקי וירוק.

 

לרכישה

whatsapp icon