דילוג לתוכן העיקרי

צפו: מה ילדים חושבים על מים?
5 דרכים לשמור על בריאות הילדים בחורף איך לגרום לילדים לשתות יותר בקיץ? איך מחזירים את הילדים (ואתכם) לשגרה? הילדים משועממים? 4 ניסויים ביתיים עם מים שאפשר לערוך בבית כל הדרכים לגרום לילדים לשתות יותר מים איך תעודדו את הילדים לשתות מים בטיולים? 5 טיפים שעובדים איך משכנעים את הילדים לשתות יותר מים בבית הספר? קבלו 5 טיפים הילד לא שותה מספיק מים? יש לנו פתרון מעולה בשבילכם כך תעבירו את ל"ג בעומר בהנאה ובבטחה – הטיפים הטובים ביותר לחג הקשר בין הרטבת לילה לבין מחסור בשתייה בקרב ילדים חידון המים של תמי4 - למדו את ילדיכם הכל אודות מקורות המים בישראל! כמה מים ילדים צריכים לשתות ביום? מיכל הקטנה מציגה: 5 טיפים שיגרמו לילדים שלכם לשתות יותר מים הילדים שלכם עושים ספורט? אתם חייבים לקרוא את זה ילד יקר, תשתה כמוני: כך תשפיעו על הילדים הילד אינו מרוכז בבית הספר? בדקו אם הוא שותה מספיק מים סרטון אישי לכל ילד! כך הילדים ישתו יותר מים 7 טיפים יצירתיים שיגרמו לקטנטנים לאהוב למחזר 5 טריקים שיגרמו לילדים שלכם לשתות מים בחורף 5 משחקי מים שווים לילדים 3 הדרכים היצירתיות ביותר לקישוט כוס מים עם הילדים צפו: מה ילדים חושבים על מים?
ילדים
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 20/07/2016

צפו: מה ילדים חושבים על מים?

מה זה בעצם מים, מי המציא אותם ומה אפשר לעשות עם מים? פגשנו כמה ילדים שיש להם את בר המים תמי4 בבית, ושאלנו אותם כל מה שחשוב לדעת על נוזל החיים. מסתבר שלילדים יש המון מה לחדש לנו, אל תפספסו את הסרטון המתוק>

הרעיון היה כזה: להפגש עם כמה ילדים מתוקים ואינטליגנטיים בגילאי 4 עד 8, כאלה שיש להם בבית את בר המים תמי4 ושהתרגלו לשתות מים בזכותו, הושבנו אותם ליד שולחן, כיוונו את המצלמה, והם לא התביישו להסביר לנו על עובדות החיים.

 

 

הפיפי שאחרי

אבל קודם, בואו ניזכר למה באמת חשוב לשתות מים: בעונה החמה הסכנה העיקרית היא התייבשות, מעבר לכך שהשמש לוהטת חשוב להקפיד על שתייה מרובה, מאחר ש- 70% מגופנו הם מים. בנוסף כדאי לזכור!, מים מזינים את עור הפנים, מסייעים בניקוי פסולת מהגוף, מפיגים כאבי ראש ותחושת עצבנות, ובעיקר מרעננים מאוד.

הדבר חשוב עבור כולנו, אבל ישנם כאלה שעבורם שתיית מים היא קריטית ממש: אנשים שאוהבים לעשות ספורט, נשים בהריון וכל המרזים למיניהם ששומרים על דיאטה קפדנית – רצוי שישתו לפחות 10 כוסות ביום.
בחזרה לילדים: התשובות שקיבלנו היו מקסימות ומתוקות להפליא, כשלפני הכל הגענו למסקנה שאלוהים המציא את המים! או שבעצם אמא? ואולי בכלל הכבאים הם שהמציאו את נוזל החיים?

כששאלנו למה משמשים המים, קיבלנו תשובה מעניינת: למלחמת מים. אחרי הכל, עם כל הכבוד לשתייה ולמקלחת, מה חשוב יותר מלהשפריץ מים זה על זה, רצוי בעזרת רובי מים, בלוני מים או שקיות שמנפחים בכל הכוח? מעיין בת החמש מאוד אוהבת כשמשפריצים עליה מים, ובינינו, מי לא?

בנוסף, גילינו שהמים מגיעים מחנות, וגם מהבר של תמי4. ולמה חשוב לשתות מים? לשלו המתוק בן הארבע וחצי, זה ברור: הוא שותה מים כדי להיות חזק ולנצח בטקוואנדו.

אבל אם נשים לרגע בצד את הפאנצ’ים ואת ההומור המהמם של המתוקים האלה, אין ספק שבר המים תמי4 שינה את הרגלי שתיית המים בבית: עבור הילדים האלה, לשתות מים זה טבעי לגמרי; הם אוהבים מים, ומבחינתם – לצעוד למטבח, ללחוץ על הכפתור ולמלא את הכוס במים, זה הכי טבעי בעולם. ומה נעשה עם הפיפי שאחרי? נו, נתמודד. לחיים!

ואל תשכחו לצפות בסרטון!

לרכישה