דילוג לתוכן העיקרי

לחצן הקסם בבר המים הקטן והחדש שלנו +tami4edge
צפו: מה ילדים חושבים על מים? 3 הדרכים היצירתיות ביותר לקישוט כוס מים עם הילדים 5 משחקי מים שווים לילדים 5 טריקים שיגרמו לילדים שלכם לשתות מים בחורף 7 טיפים יצירתיים שיגרמו לקטנטנים לאהוב למחזר סרטון אישי לכל ילד! כך הילדים ישתו יותר מים הילד אינו מרוכז בבית הספר? בדקו אם הוא שותה מספיק מים ילד יקר, תשתה כמוני: כך תשפיעו על הילדים הילדים שלכם עושים ספורט? אתם חייבים לקרוא את זה מיכל הקטנה מציגה: 5 טיפים שיגרמו לילדים שלכם לשתות יותר מים כמה מים ילדים צריכים לשתות ביום? חידון המים של תמי4 - למדו את ילדיכם הכל אודות מקורות המים בישראל! הקשר בין הרטבת לילה לבין מחסור בשתייה בקרב ילדים כך תעבירו את ל"ג בעומר בהנאה ובבטחה – הטיפים הטובים ביותר לחג הילד לא שותה מספיק מים? יש לנו פתרון מעולה בשבילכם איך משכנעים את הילדים לשתות יותר מים בבית הספר? קבלו 5 טיפים איך תעודדו את הילדים לשתות מים בטיולים? 5 טיפים שעובדים כל הדרכים לגרום לילדים לשתות יותר מים הילדים משועממים? 4 ניסויים ביתיים עם מים שאפשר לערוך בבית איך מחזירים את הילדים (ואתכם) לשגרה? איך לגרום לילדים לשתות יותר בקיץ? 5 דרכים לשמור על בריאות הילדים בחורף מה הקשר בין מים, הילדים שלנו ויכולת ריכוז בלימודים? לחצן הקסם: הכירו את +tami4edge, בר מים קטן וחכם שיעזור לכם לוודא שכל המשפחה והילדים שותים יותר מים יש לכם ילדים? כך תדאגו למים שהם שותים
ילדים
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 29/06/2021

לחצן הקסם: הכירו את +tami4edge, בר מים קטן וחכם שיעזור לכם לוודא שכל המשפחה והילדים שותים יותר מים

לחצן מזיגה ייעודי נגיש לילדים ותאורת לילה שתסייע לקטנטנים להיות עצמאיים - בר המים החדש +tami4edge מעודד ילדים לעצמאות, מסייע להם למזוג לעצמם מים בצורה קלה ונגישה בחוויה משחקית ומהנה

לאחר 3 שנות פיתוח, תמי4 משיקה את בר המים החדש +tami4edge. בין היתרונות הרבים הקיימים בבר המים המתקדם, ניתן דגש על כך שילדים יוכלו לשתות ממנו בצורה פשוטה, בטוחה וחווייתית.

נתחיל בכך שבר המים כולל לחצן מזיגה ייעודי המותאם לילדים ומאפשר להם למזוג את המים בכמות הרצויה ובקלות ביד אחת. לחיצה על הכפתור תתחיל את המזיגה ושחרורו, יעצור אותה. קל ובטוח.

לחצן הקסם

ומה לגבי עידוד שתייה אצל הילדים? במקום שהם יאלצו לגשש את דרכם בחושך או לבקש סיוע מההורים, בר המים +tami4edge מציע פתרון טוב בהרבה: תאורת לילה אשר תידלק באופן אוטומטי כשהילד (וגם אתם) מתקרב אל בר המים. התוצאה היא שהילדים יכולים למזוג מים באופן עצמאי ובטוח גם בלילה.

הקלות והנגישות שבמזיגת המים גורמת לילדים לשתות הרבה יותר, ואתם תוכלו אפילו לעקוב אחרי צריכת המים באמצעות אפליקציה ייעודית. כך תוכלו לעודד את הילדים לשתות יותר, להגדיר יחד יעדי שתיית מים ובכך לעודד את כל המשפחה לשתות יותר מים.
בנוסף, האפליקציה מאפשרת הגדרת משקאות אישיים לכל אחד מן המשתמשים, בין אם זה מים בטמפרטורה האהובה על הילד בבקבוק או הכוס האישית, או מילוי סיר לבישול בלחיצה אחת.

בדומה לברי המים הקודמים, גם בבר המים +tami4edge קיים "מצב הגנת ילדים" המונע מילדים למזוג מים רותחים בטעות ושומר על ביטחונם.

לחצן הקסם: הכירו את +tami4edge

לסיכום, בר המים +tami4edge הוא קל ובטוח לשימוש עבור ילדים ויעודד את כל המשפחה לשתות יותר מים

רוצים ליהנות גם אתם ממים איכותיים וטעימים יותר בלחיצת כפתור? לחצו כאן

לרכישה

whatsapp icon