דילוג לתוכן העיקרי

כך תעבירו את ל"ג בעומר בהנאה ובבטחה – הטיפים הטובים ביותר לחג
5 דרכים לשמור על בריאות הילדים בחורף איך לגרום לילדים לשתות יותר בקיץ? איך מחזירים את הילדים (ואתכם) לשגרה? הילדים משועממים? 4 ניסויים ביתיים עם מים שאפשר לערוך בבית כל הדרכים לגרום לילדים לשתות יותר מים איך תעודדו את הילדים לשתות מים בטיולים? 5 טיפים שעובדים איך משכנעים את הילדים לשתות יותר מים בבית הספר? קבלו 5 טיפים הילד לא שותה מספיק מים? יש לנו פתרון מעולה בשבילכם כך תעבירו את ל"ג בעומר בהנאה ובבטחה – הטיפים הטובים ביותר לחג הקשר בין הרטבת לילה לבין מחסור בשתייה בקרב ילדים חידון המים של תמי4 - למדו את ילדיכם הכל אודות מקורות המים בישראל! כמה מים ילדים צריכים לשתות ביום? מיכל הקטנה מציגה: 5 טיפים שיגרמו לילדים שלכם לשתות יותר מים הילדים שלכם עושים ספורט? אתם חייבים לקרוא את זה ילד יקר, תשתה כמוני: כך תשפיעו על הילדים הילד אינו מרוכז בבית הספר? בדקו אם הוא שותה מספיק מים סרטון אישי לכל ילד! כך הילדים ישתו יותר מים 7 טיפים יצירתיים שיגרמו לקטנטנים לאהוב למחזר 5 טריקים שיגרמו לילדים שלכם לשתות מים בחורף 5 משחקי מים שווים לילדים 3 הדרכים היצירתיות ביותר לקישוט כוס מים עם הילדים צפו: מה ילדים חושבים על מים?
ילדים
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 11/05/2017

כך תעבירו את ל"ג בעומר בהנאה ובבטחה – הטיפים הטובים ביותר לחג

ל״ג בעומר הוא חג וחוויתי: אוספים עצים, מדליקים מדורות, מבשלים בשטח ומבלים עם החברים בשעות הלילה. זוהי הסיבה שילדים אוהבים אותו וזוהי גם הסיבה לכך שהוא עלול להיות מסוכן. רוצים לשלוח את הילדים למדורה בלב שקט? יש לנו כמה טיפים עבורכם

הכנות - איפה ואיך לקושש עצים?

אחת החוויות המהנות בל״ג בעומר היא ההכנות לערב המיוחל. ילדים רבים מתקבצים בחבורות ויוצאים לאסוף עצים למדורה מבעוד מועד. וודאו כי הילדים שלכם לא נכנסים למקומות מסוכנים כמו אתרי בנייה או אתרי פסולת כדי שלא ייפצעו, ובנוסף הקפידו כי במהלך הימים הארוכים של החיפוש תחת השמש הקופחת הם ממלאים בקבוקי DRINKOUT מבר המים תמי4 ושותים מספיק מים!

כך תעבירו את ל"ג בעומר בהנאה ובבטחה – הטיפים הטובים ביותר לחג

לוקיישן בטוח - היכן למקם את המדורה?

אחד הדברים החשובים שצריך לקחת בחשבון כשמארגנים קומזיץ בל״ג בעומר הוא המיקום. וודאו כי הילדים שלכם מבעירים את מדורת החג בשטח מותר בחניונים, ו/או במקומות בהם כבר הבעירו אש בעבר. מדוע? גם כדי לא להשאיר עוד אזור מפויח וגם כדי לרשת חלקה שהינה נקייה כבר מעצים, שיחים ושלל חומרים דליקים.

כך תעבירו את ל"ג בעומר בהנאה ובבטחה – הטיפים הטובים ביותר לחג

סידור השטח - כיצד מקימים את המדורה ומי עושה זאת?

אחרי שמצאתם מקום נקי מענפים, זרדים ועלים - חפרו עם הילדים בור בו תבער האש, וגדרו אותו במעגל אבנים בכדי למנוע גישה והתפשטות של האש. טיפ של מקצוענים - רצפו את תחתית הבור באבנים קטנות בכדי לסייע לאש לבעור לאורך זמן! כשהכל מוכן, שימו לב כי הדלקת המדורה מותרת רק לאדם מבוגר מעל גיל 16.

כך תעבירו את ל"ג בעומר בהנאה ובבטחה – הטיפים הטובים ביותר לחג

מההתחלה ועד הסוף: מים, מים ושוב פעם - מים!

מרגע הקמת המדורה ועד סוף הלילה, חשוב שהילדים יהיו מצוידים עם כמות גדולה של מים. ראשית, בכדי למנוע התייבשות - ל״ג בעומר הוא חג ארוך, וחשוב לדאוג שהילדים לא יישכחו לשתות מים תוך כדי ההכנות וההתרגשות. שנית, בכדי למנוע בעירה - מעבר לכמויות המים שנדרשות לכיבוי המדורה, חשוב להצטייד במים למקרה חריג בו האש מתלקחת יתר על המידה.

כך תעבירו את ל"ג בעומר בהנאה ובבטחה – הטיפים הטובים ביותר לחג

שיהיה לכולנו ל״ג בעומר שמח ובטוח!

לרכישה