דילוג לתוכן העיקרי

כמה מים ילדים צריכים לשתות ביום?
צפו: מה ילדים חושבים על מים? 3 הדרכים היצירתיות ביותר לקישוט כוס מים עם הילדים 5 משחקי מים שווים לילדים 5 טריקים שיגרמו לילדים שלכם לשתות מים בחורף 7 טיפים יצירתיים שיגרמו לקטנטנים לאהוב למחזר סרטון אישי לכל ילד! כך הילדים ישתו יותר מים הילד אינו מרוכז בבית הספר? בדקו אם הוא שותה מספיק מים ילד יקר, תשתה כמוני: כך תשפיעו על הילדים הילדים שלכם עושים ספורט? אתם חייבים לקרוא את זה מיכל הקטנה מציגה: 5 טיפים שיגרמו לילדים שלכם לשתות יותר מים כמה מים ילדים צריכים לשתות ביום? חידון המים של תמי4 - למדו את ילדיכם הכל אודות מקורות המים בישראל! הקשר בין הרטבת לילה לבין מחסור בשתייה בקרב ילדים כך תעבירו את ל"ג בעומר בהנאה ובבטחה – הטיפים הטובים ביותר לחג הילד לא שותה מספיק מים? יש לנו פתרון מעולה בשבילכם איך משכנעים את הילדים לשתות יותר מים בבית הספר? קבלו 5 טיפים איך תעודדו את הילדים לשתות מים בטיולים? 5 טיפים שעובדים כל הדרכים לגרום לילדים לשתות יותר מים הילדים משועממים? 4 ניסויים ביתיים עם מים שאפשר לערוך בבית איך מחזירים את הילדים (ואתכם) לשגרה? איך לגרום לילדים לשתות יותר בקיץ? 5 דרכים לשמור על בריאות הילדים בחורף מה הקשר בין מים, הילדים שלנו ויכולת ריכוז בלימודים? לחצן הקסם: הכירו את +tami4edge, בר מים קטן וחכם שיעזור לכם לוודא שכל המשפחה והילדים שותים יותר מים יש לכם ילדים? כך תדאגו למים שהם שותים
ילדים
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 11/01/2017

כמה מים ילדים צריכים לשתות ביום?

כולנו יודעים שהילדים שלנו צריכים לשתות מים כל יום, אבל לא יודעים בדיוק כמה. בדיוק בשביל זה, הכנו עבורכם (ועבור הילדים) מדריך קצר. אז האם הם שותים מספיק?

כמה מים הילדים שלנו צריכים לשתות? ככל שהם גדלים - התשובה היא כנראה יותר ממה שהם שותים בדרך כלל. לשאלה כמה בדיוק אין תשובה אחת. כמות השתייה המומלצת לילדים מורכבת משורת גורמים כמו גיל, מין, מזג אוויר, דרגת הפעילות הגופנית שלהם, מצב בריאותי, סוג הביגוד שלובשים ועוד.

כמה מים ילדים צריכים לשתות ביום?

אבל יש כיוון כללי. על מנת בכל זאת לתת כיוון לכמות השתייה היומית, מומלץ לאמץ את המלצות השתייה שנקבעו ע"י IOM, המכון לרפואה שהוא חלק מהאקדמיה הלאומית בארה"ב. המלצותיו מבוססות על ממוצע צריכת מים כפי שהוכח במחקרי סקר בקרב ילדים בגילאים שונים.

 

אצל תינוקות לרוב נוהגים להקפיד - ובסך הכול עד שנה לרוב הכמות המומלצת היא 800-700 מ"ל ביום (כולל הנוזלים ממזון מוצק). ככל שגדלים גם הכמות כמובן עולה, ומגיל 9 החוקרים מצאו צרכים שונים אצל בנים ובנות. הבנים שגופם לרוב גדול יותר זקוקים גם ליותר מים - ובגיל ההתבגרות הפער משמעותי (3.3 ליטר מול 2.3 לבנות).

כמה מים ילדים צריכים לשתות ביום?

בבדיקה שערכנו נמצא כי משפחות מעידות שמאז שיש להן את בר המים תמי4 בבית כל המשפחה והילדים בפרט שותים יותר מים. הורים, חשוב מאוד שתשימו לב שהילדים שותים, גם כשהם לא בבית על מנת לשמור על בריאותם. לרוויה!

רוצים לדעת כמה מים צריך לשתות ביום? היכנסו למחשבון שלנו >>

לרכישה

whatsapp icon