דילוג לתוכן העיקרי

סרטון אישי לכל ילד! כך הילדים ישתו יותר מים
5 דרכים לשמור על בריאות הילדים בחורף איך לגרום לילדים לשתות יותר בקיץ? איך מחזירים את הילדים (ואתכם) לשגרה? הילדים משועממים? 4 ניסויים ביתיים עם מים שאפשר לערוך בבית כל הדרכים לגרום לילדים לשתות יותר מים איך תעודדו את הילדים לשתות מים בטיולים? 5 טיפים שעובדים איך משכנעים את הילדים לשתות יותר מים בבית הספר? קבלו 5 טיפים הילד לא שותה מספיק מים? יש לנו פתרון מעולה בשבילכם כך תעבירו את ל"ג בעומר בהנאה ובבטחה – הטיפים הטובים ביותר לחג הקשר בין הרטבת לילה לבין מחסור בשתייה בקרב ילדים חידון המים של תמי4 - למדו את ילדיכם הכל אודות מקורות המים בישראל! כמה מים ילדים צריכים לשתות ביום? מיכל הקטנה מציגה: 5 טיפים שיגרמו לילדים שלכם לשתות יותר מים הילדים שלכם עושים ספורט? אתם חייבים לקרוא את זה ילד יקר, תשתה כמוני: כך תשפיעו על הילדים הילד אינו מרוכז בבית הספר? בדקו אם הוא שותה מספיק מים סרטון אישי לכל ילד! כך הילדים ישתו יותר מים 7 טיפים יצירתיים שיגרמו לקטנטנים לאהוב למחזר 5 טריקים שיגרמו לילדים שלכם לשתות מים בחורף 5 משחקי מים שווים לילדים 3 הדרכים היצירתיות ביותר לקישוט כוס מים עם הילדים צפו: מה ילדים חושבים על מים?
ילדים
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 16/07/2017

סרטון אישי לכל ילד! כך הילדים ישתו יותר מים

כולנו יודעים כמה חשוב שהילדים שלנו ישתו הרבה מים, במיוחד בימים החמים של הקיץ. מעתה, לכל ילד יש סרטון אישי עם השם שלו שהכינה מיכל הקטנה במטרה לעודד אותו לשתות יותר מים. אז מה נשאר לעשות? להוריד, לצפות יחד עם הילדים ולשתף!

בימים החמים של הקיץ, כולנו דואגים שהילדים שלנו ישתו יותר מים. בדיוק בגלל זה גייסנו את מיכל הקטנה, ויחד איתה יצרנו אתר מיוחד שיספק לכם ההורים סרטון ממיכל הקטנה במיוחד לילד שלכם.

לחצו כאן, היכנסו לאתר ובחרו את שם הילד

סרטון אישי לכל ילד! כך הילדים ישתו יותר מים

איך זה עובד?

באתר מוזנים יותר מ-400 שמות ילדים, וכך, אתם ההורים צריכים רק לבחור את השם, להוריד, לצפות עם הילד/ה ולשתף.

מטרת המיזם של שטראוס מים היא לגרום לילדים, שפעמים רבות מעדיפים לצרוך שתייה ממותקת ולא בריאה, לשתות יותר כוסות מים בכל יום.

בנוסף לסרטונים האישיים, אנו מציעים גם טיפים נבחרים שיגרמו לילדים לשתות יותר מים.

על פי סקר שילוב I2R, שנערך במאי 2017, 80% מהמשפחות מעידות שמאז שיש להם את בר המים תמי4 בבית כל המשפחה שותה יותר מים. קיץ נעים!

 

הקליקו ובחרו את שם הילד שלכם

 

 

לרכישה