דילוג לתוכן העיקרי

סרטון אישי לכל ילד! כך הילדים ישתו יותר מים
צפו: מה ילדים חושבים על מים? 3 הדרכים היצירתיות ביותר לקישוט כוס מים עם הילדים 5 משחקי מים שווים לילדים 5 טריקים שיגרמו לילדים שלכם לשתות מים בחורף 7 טיפים יצירתיים שיגרמו לקטנטנים לאהוב למחזר סרטון אישי לכל ילד! כך הילדים ישתו יותר מים הילד אינו מרוכז בבית הספר? בדקו אם הוא שותה מספיק מים ילד יקר, תשתה כמוני: כך תשפיעו על הילדים הילדים שלכם עושים ספורט? אתם חייבים לקרוא את זה מיכל הקטנה מציגה: 5 טיפים שיגרמו לילדים שלכם לשתות יותר מים כמה מים ילדים צריכים לשתות ביום? חידון המים של תמי4 - למדו את ילדיכם הכל אודות מקורות המים בישראל! הקשר בין הרטבת לילה לבין מחסור בשתייה בקרב ילדים כך תעבירו את ל"ג בעומר בהנאה ובבטחה – הטיפים הטובים ביותר לחג הילד לא שותה מספיק מים? יש לנו פתרון מעולה בשבילכם איך משכנעים את הילדים לשתות יותר מים בבית הספר? קבלו 5 טיפים איך תעודדו את הילדים לשתות מים בטיולים? 5 טיפים שעובדים כל הדרכים לגרום לילדים לשתות יותר מים הילדים משועממים? 4 ניסויים ביתיים עם מים שאפשר לערוך בבית איך מחזירים את הילדים (ואתכם) לשגרה? איך לגרום לילדים לשתות יותר בקיץ? 5 דרכים לשמור על בריאות הילדים בחורף מה הקשר בין מים, הילדים שלנו ויכולת ריכוז בלימודים? לחצן הקסם: הכירו את +tami4edge, בר מים קטן וחכם שיעזור לכם לוודא שכל המשפחה והילדים שותים יותר מים יש לכם ילדים? כך תדאגו למים שהם שותים
ילדים
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 16/07/2017

סרטון אישי לכל ילד! כך הילדים ישתו יותר מים

כולנו יודעים כמה חשוב שהילדים שלנו ישתו הרבה מים, במיוחד בימים החמים של הקיץ. מעתה, לכל ילד יש סרטון אישי עם השם שלו שהכינה מיכל הקטנה במטרה לעודד אותו לשתות יותר מים. אז מה נשאר לעשות? להוריד, לצפות יחד עם הילדים ולשתף!

בימים החמים של הקיץ, כולנו דואגים שהילדים שלנו ישתו יותר מים. בדיוק בגלל זה גייסנו את מיכל הקטנה, ויחד איתה יצרנו אתר מיוחד שיספק לכם ההורים סרטון ממיכל הקטנה במיוחד לילד שלכם.

לחצו כאן, היכנסו לאתר ובחרו את שם הילד

סרטון אישי לכל ילד! כך הילדים ישתו יותר מים

איך זה עובד?

באתר מוזנים יותר מ-400 שמות ילדים, וכך, אתם ההורים צריכים רק לבחור את השם, להוריד, לצפות עם הילד/ה ולשתף.

מטרת המיזם של שטראוס מים היא לגרום לילדים, שפעמים רבות מעדיפים לצרוך שתייה ממותקת ולא בריאה, לשתות יותר כוסות מים בכל יום.

בנוסף לסרטונים האישיים, אנו מציעים גם טיפים נבחרים שיגרמו לילדים לשתות יותר מים.

על פי סקר שילוב I2R, שנערך במאי 2017, 80% מהמשפחות מעידות שמאז שיש להם את בר המים תמי4 בבית כל המשפחה שותה יותר מים. קיץ נעים!

 

הקליקו ובחרו את שם הילד שלכם

 

 

לרכישה

whatsapp icon