דילוג לתוכן העיקרי

5 טריקים שיגרמו לילדים שלכם לשתות מים בחורף
צפו: מה ילדים חושבים על מים? 3 הדרכים היצירתיות ביותר לקישוט כוס מים עם הילדים 5 משחקי מים שווים לילדים 5 טריקים שיגרמו לילדים שלכם לשתות מים בחורף 7 טיפים יצירתיים שיגרמו לקטנטנים לאהוב למחזר סרטון אישי לכל ילד! כך הילדים ישתו יותר מים הילד אינו מרוכז בבית הספר? בדקו אם הוא שותה מספיק מים ילד יקר, תשתה כמוני: כך תשפיעו על הילדים הילדים שלכם עושים ספורט? אתם חייבים לקרוא את זה מיכל הקטנה מציגה: 5 טיפים שיגרמו לילדים שלכם לשתות יותר מים כמה מים ילדים צריכים לשתות ביום? חידון המים של תמי4 - למדו את ילדיכם הכל אודות מקורות המים בישראל! הקשר בין הרטבת לילה לבין מחסור בשתייה בקרב ילדים כך תעבירו את ל"ג בעומר בהנאה ובבטחה – הטיפים הטובים ביותר לחג הילד לא שותה מספיק מים? יש לנו פתרון מעולה בשבילכם איך משכנעים את הילדים לשתות יותר מים בבית הספר? קבלו 5 טיפים איך תעודדו את הילדים לשתות מים בטיולים? 5 טיפים שעובדים כל הדרכים לגרום לילדים לשתות יותר מים הילדים משועממים? 4 ניסויים ביתיים עם מים שאפשר לערוך בבית איך מחזירים את הילדים (ואתכם) לשגרה? איך לגרום לילדים לשתות יותר בקיץ? 5 דרכים לשמור על בריאות הילדים בחורף מה הקשר בין מים, הילדים שלנו ויכולת ריכוז בלימודים? לחצן הקסם: הכירו את +tami4edge, בר מים קטן וחכם שיעזור לכם לוודא שכל המשפחה והילדים שותים יותר מים יש לכם ילדים? כך תדאגו למים שהם שותים
ילדים
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 19/01/2016

5 טריקים שיגרמו לילדים שלכם לשתות מים בחורף

בקיץ החם שתיית המים מובנת לנו מאליה, בגלל הצימאון, אבל גם בחורף הגוף שלנו זקוק לאותה כמות של מים. כוס אישית מגניבה, משחקים משפחתיים ודוגמאות מעולם הטבע – כך תגרמו לילדים שלכם לא לוותר על שתיים מים

1) כוס אישית מגניבה

כוס אישית מגניבה

מכירים את זה שהילדים אוהבים להגיד על החפצים שלהם “שלי”, ולהתלהב מזה שיש להם רכוש פרטי משל עצמם? אז הנה ההזדמנות שלכם לטריק לא מתוחכם במיוחד, שיגרום להם להתלהב מחד ולשתות מים מאידך. דאגו שלילד שלכם תהיה כוס אישית מגניבה, למשל בצורה של בעל חיים או עם תמונה של הדמות האהובה עליו. את הכוסות החמודות האלה, למשל, תוכלו לרכוש במחיר של עד 12 שקלים ליחידה. לא תאמינו כמה זה יעזור לכם לגרום לו לשתות מים.

 

2) בקבוק אישי מגניב

אחרי שסגרנו את הפינה של הכוס בבית, בואו נדבר על מה שקורה בחוץ. בחלקים גדולים של היום הילדים שלנו נמצאים בגנים ובבתי הספר, וגם אצל החברים שלהם. רכשו או עצבו לילד שלכם בקבוק מיוחד, כזה שיהיה לו כיף להוציא מול החברים שלו. מלאו את הבקבוק הזה במים, וזה יעשה פלאים – בדיוק כמו במקרה של הכוס. כאן תוכלו למצוא בקבוקים מגניבים במגוון עיצובים מיוחדים. טווח המחירים: משתנה – החל מ-50 ועד מאות שקלים. גם לנו בשטראוס מים יש בקבוק מגניב לכל המשפחה.

בקבוק מגניב

 

3) משחקים שקשורים בשתיית מים

הפכו את שתיית המים בבית לחוויה, ואפילו לתחרות נושאת פרסים לילדים. למשל, אפשר להציב יעדים של שתיית מים עד שעה מסוימת, ולבדוק את התוצאות על פי קבוצות – הורים מול ילדים או אחים בינם לבין עצמם. התחרותיות הזאת תגרום לילדים שלכם לשתות יותר מים, ומי יודע, אולי אפילו לאהוב את זה.

 

4) לתת דוגמה אישית

עד גיל מסוים הילדים רוצים להיות כמו ההורים שלהם. אם תיתנו לילדים שלכם דוגמה, תקפידו לשתות לידם רק מים, ותיצרו את הרושם שאתם נהנים מזה – גם הם ישתו מים. דאגו לכך שבארוחות המשפחתיות שלכם תמיד יהיו מים על השולחן, ושתו אותם במקום משקאות מוגזים ומתוקים למיניהם.

 

5) לתת דוגמאות מהטבע

ילדים הם טיפוסים סקרנים, שקל לרתק אותם בסיפורים על החי והצומח. הראו לילדים שלכם סרטונים של קבוצות בעלי חיים שותים בהמוניהם מתוך מאגרי מים באפריקה, והדגימו להם באמצעות סרטונים אחרים איך מים משפיעים על התפתחות מהירה של צמחים. התמונות האלה יגרמו להם לרצות גם.

לתת דוגמה מהטבע

לרכישה

whatsapp icon