דילוג לתוכן העיקרי

יש לכם ילדים? כך תדאגו למים שהם שותים
צפו: מה ילדים חושבים על מים? 3 הדרכים היצירתיות ביותר לקישוט כוס מים עם הילדים 5 משחקי מים שווים לילדים 5 טריקים שיגרמו לילדים שלכם לשתות מים בחורף 7 טיפים יצירתיים שיגרמו לקטנטנים לאהוב למחזר סרטון אישי לכל ילד! כך הילדים ישתו יותר מים הילד אינו מרוכז בבית הספר? בדקו אם הוא שותה מספיק מים ילד יקר, תשתה כמוני: כך תשפיעו על הילדים הילדים שלכם עושים ספורט? אתם חייבים לקרוא את זה מיכל הקטנה מציגה: 5 טיפים שיגרמו לילדים שלכם לשתות יותר מים כמה מים ילדים צריכים לשתות ביום? חידון המים של תמי4 - למדו את ילדיכם הכל אודות מקורות המים בישראל! הקשר בין הרטבת לילה לבין מחסור בשתייה בקרב ילדים כך תעבירו את ל"ג בעומר בהנאה ובבטחה – הטיפים הטובים ביותר לחג הילד לא שותה מספיק מים? יש לנו פתרון מעולה בשבילכם איך משכנעים את הילדים לשתות יותר מים בבית הספר? קבלו 5 טיפים איך תעודדו את הילדים לשתות מים בטיולים? 5 טיפים שעובדים כל הדרכים לגרום לילדים לשתות יותר מים הילדים משועממים? 4 ניסויים ביתיים עם מים שאפשר לערוך בבית איך מחזירים את הילדים (ואתכם) לשגרה? איך לגרום לילדים לשתות יותר בקיץ? 5 דרכים לשמור על בריאות הילדים בחורף מה הקשר בין מים, הילדים שלנו ויכולת ריכוז בלימודים? לחצן הקסם: הכירו את +tami4edge, בר מים קטן וחכם שיעזור לכם לוודא שכל המשפחה והילדים שותים יותר מים יש לכם ילדים? כך תדאגו למים שהם שותים
ילדים
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 18/11/2021

יש לכם ילדים? כך תדאגו למים שהם שותים

ידוע כי למים חשיבות רבה עבור בריאותינו ובפרט עבור בריאות ילדינו והתפתחותם התקינה. כך תבטיחו לילדיכם מים איכותיים ונקיים ממזהמים

למים מיוחסת חשיבות רבה כשזה מגיע לפעולות המבטיחות את בריאות גופינו: סילוק רעלים, הובלת חומרי מזון וחמצן, הגברת פעילות מטבולית, ויסות טמפרטורה ועוד. אולם, מעבר לאחריותנו האישית להשקות את גופינו, עלינו כהורים מוטלת גם אחריות נוספת: לגרום גם לילדינו לשתות כמות מספקת של מים.

חשיבות שתיית מים אצל ילדים

הורים רבים מעודדים את ילדיהם לשתות מים, ובצדק. אנו, כהורים, חייבים לזכור כי למים מיוחסות השפעות ארוכות וקצרות טווח חשובות במיוחד עבור ילדים, למשל: בניית רקמות ותאים, מניעת השמנה ושמירה על משקל גוף תקין, שמירה על לחץ דם תקין, הפחתת עששת ושיפור יכולת הריכוז.

טכנולוגיית טיהור המים המתקדמת בעולם
 

לא סתם מים: ילדים צריכים מים איכותיים יותר

לצערנו, לא תמיד המים שהילדים שלנו שותים הם איכותיים וטובים כמו שאנחנו מצפים ורוצים שיהיו. אחת הדוגמאות לכך היא העופרת שהתגלתה בצנרות המים של בתי ספר בארצות הברית, מקום בו הילדים שוהים נתח זמן כביר מהיום. חשוב לציין כי עופרת בריכוזים גבוהים עשויה לחלחל לדם ולהביא לבעיות ריכוז ולמידה, ירידה במנת המשכל, בעיות גדילה, בעיות שמיעה, אנמיה והיפראקטיביות.
מאז החוק ההיסטורי בארה"ב שאישר מושל ניו יורק, לפיו יש לחייב את בתי הספר במדינה לבדוק את איכות מי השתייה, החלו מדינות אחרות לקדם גם הן חקיקה המגינה על הילדים מפני חשיפה לעופרת במים. בישראל לעומת זאת, האחריות לאספקת המים האיכותיים לילדינו השוהים בבית הספר עודנה מוטלת עלינו, ההורים.
ואולם, סוגיית איכות המים ששותים ילדינו אינה נעוצה בבתי הספר בלבד. למעשה, חשוב לדעת כי למרות שמי השתייה בישראל טובים ומפוקחים, גם אצלנו בצנרת הביתית עלולים להיות מזהמים כאלה ואחרים הפוגעים באיכות המים. הסיבה לכך היא כי התשתית הביתית - מרגע שהמים מגיעים לפתח הבניין ועד שהם יוצאים מהברז - אינה מופקדת בידי הרשויות. ולמעשה, דווקא במקטע זה, ממש במטרים האחרונים שעושים המים בדרך אל ביתנו, עשויים להימצא חומרים מזהמים כמו חלודה, חול וחיידקים למיניהם אשר מאיימים על איכות המים.

טכנולוגיית טיהור המים המתקדמת בעולם

 

למשפחה שלי – רק המים האיכותיים והטעימים של תמי4

כדי להבטיח לנו ולילדינו מים איכותיים וטעימים אנו נדרשים לנקוט בצעדים ממשיים. אחת הדרכים היעילות לעשות כן היא להחזיק בבית את אחד מברי המים תמי4, המהווה עבור הילדים פתרון זמין ונגיש ומאפשר לכל המשפחה לשתות יותר מים.
ברי המים של תמי4 מצוידים ב-tami4maze, מטהר המים המתקדם בעולם המטפל במתכות כבדות כמו עופרת וכספית, חול, חלודה, כלור, ומזהמים כימיים ומיקרוביולוגיים שעלולים להימצא בצנרת הביתית.

לסיכום, אם יש לכם בבית תמי4, אתם יכולים להיות בטוחים שהילדים שלכם שותים מים איכותיים וטעימים, או במילים אחרות - כנראה שיש לכם דאגה אחת פחות.

רוצים לוודא שכל המשפחה נהנית ממים איכותיים וטעימים יותר? לחצו כאן>> 
 

 

לרכישה

whatsapp icon