דילוג לתוכן העיקרי

איך לגרום לילדים לשתות יותר בקיץ?
5 דרכים לשמור על בריאות הילדים בחורף איך לגרום לילדים לשתות יותר בקיץ? איך מחזירים את הילדים (ואתכם) לשגרה? הילדים משועממים? 4 ניסויים ביתיים עם מים שאפשר לערוך בבית כל הדרכים לגרום לילדים לשתות יותר מים איך תעודדו את הילדים לשתות מים בטיולים? 5 טיפים שעובדים איך משכנעים את הילדים לשתות יותר מים בבית הספר? קבלו 5 טיפים הילד לא שותה מספיק מים? יש לנו פתרון מעולה בשבילכם כך תעבירו את ל"ג בעומר בהנאה ובבטחה – הטיפים הטובים ביותר לחג הקשר בין הרטבת לילה לבין מחסור בשתייה בקרב ילדים חידון המים של תמי4 - למדו את ילדיכם הכל אודות מקורות המים בישראל! כמה מים ילדים צריכים לשתות ביום? מיכל הקטנה מציגה: 5 טיפים שיגרמו לילדים שלכם לשתות יותר מים הילדים שלכם עושים ספורט? אתם חייבים לקרוא את זה ילד יקר, תשתה כמוני: כך תשפיעו על הילדים הילד אינו מרוכז בבית הספר? בדקו אם הוא שותה מספיק מים סרטון אישי לכל ילד! כך הילדים ישתו יותר מים 7 טיפים יצירתיים שיגרמו לקטנטנים לאהוב למחזר 5 טריקים שיגרמו לילדים שלכם לשתות מים בחורף 5 משחקי מים שווים לילדים 3 הדרכים היצירתיות ביותר לקישוט כוס מים עם הילדים צפו: מה ילדים חושבים על מים?
ילדים
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 09/06/2015

איך לגרום לילדים לשתות יותר בקיץ?

אם תרצו ואם לא, הקיץ כבר כאן. בריכות השחייה נפתחו, טמפרטורת הים נעימה, האבטיחים זולים ועוד שנייה יתחיל החופש הגדול על כל משמעויות גידול הילדים הנגזרות מכך. יש לכם לא מעט שעות משותפות איתם בחום הגדול

כשהגוף מתייבש אנחנו אכן מאבדים הרבה נוזלים, יחד איתם אנחנו גם מאבדים חלקים נרחבים בשפיות דעתנו. על כך יעיד כל קיץ בארצנו הנהדרת. לכן יש להקפיד על צריכת נוזלים מרובה, וחשוב מכך, שהילדים ישתו. כמה שיותר ולא משנה באיזה טריקים מלוכלכים תשתמשו. לשם כך מצאנו לכם כמה מוצרים שיגרמו לילדים שלנו לשתות יותר.

עוד טיפ מעולה מהבלוג של תמי 4 שטראוס מים

 הפשוט ביותר הוא למצוא להם כוס מגניבה שיאהבו לשתות ממנה, נגיד משהו כזה.

ילדים קטנים ישמחו לשתות מהחדק של הפיל וההוצאה כאן לא גדולה, 30 ש”ח והילד יוכל להשוויץ בגן שהוא מרים פילים.

כוס אפילו יותר מגניבה היא כזו שגורמת לילדים גם לעבוד (תמורת פרס ראוי כמובן).

זוהי כוס ששומרים במקפיא, מוזגים אליה איזה מיץ שרוצים ואחרי לישה לא ארוכה של הדפנות האלסטיות של הכוס מקבלים ברד! אכן סופר מגניב! פחות מ 100 ש”ח למשהו שגם יעסיק אותם וגם ירווה אותם. ניתן למצוא במגוון צבעים ודגמים.

הילדים שותים יותר מים כשיש תמי 4 bubble bar בבית

צמאים? מזגו כוס מים מבר המים תמי4 שלכם

דרך נוספת לגרום להם לצרוך נוזלים היא בעזרת מזון, שהעיקרי שבהם הוא אבטיח. מלא נוזלים ומתוק מתוק. אם אתם גם אוהבים גינון, תוכלו לרכוש בזיל הזול גרעינים של אבטיחים בצבעים מיוחדים במיוחד. מי יכול לוותר על אבטיח בצבע כחול?!??

מזון נוסף שיגרום להם לשתות יכול להיות חטיף כלשהו. מתוק או מלוח, זה לא משנה. הבעיה היא שהם עלולים לנדוד עם החטיף לחדר אחר ולהשאיר את השתייה מאחור. בדיוק בשביל זה יש את הכוס הנהדרת הזו.

החלק העליון שלה הוא כוס קטנה לחטיפים ודרכה עובר הקש עד לתחתית.
טווח המחירים הוא 20-50 ₪ (יש גם של אלזה ואנה!).

strauss water tami 4

כל בית צריך תמי 4 של שטראוס מים

אם אתם ברכב וכל מחזיקי הכוסות (הבנויים והמאולתרים) לא עובדים, נסו להזמין את המתקן הזה.

נוח, יעיל ועולה רק 20 ש”ח.

לפני סיום (ואם כבר נגענו ברכב), בואו נעבור את הקיץ הזה כשכל הילדים יהיו מחוץ לרכב כשצריך. אם אתם רוצים, אפשר להזמין באמאזון את הכסא הזה.

 הוא מתחבר לסלולרי שלכם ומודיע אם יש משקל על הכסא כשאתם מתרחקים יותר מחמישה מטרים ממנו.

עוד המלצה מעולה מהבלוג של תמי4 שטראוס מים

 

מחשבון המים של שטראוס מים יעזור לכם לעודד את הילדים לשתות יותר מים. היכנסו יחד עם הילדים למחשבון, ענו על 3 שאלות בלבד: מין גיל ומידת הפעילות הגופנית, ותוכלו לדעת כמה כוסות מים כדאי לשתות ביום. כשהיעד ברור, הדרך להשיג אותו קלה הרבה יותר. הקליקו למעבר למחשבון המים 

לרכישה