דילוג לתוכן העיקרי

איך לגרום לילדים לשתות יותר בקיץ?
צפו: מה ילדים חושבים על מים? 3 הדרכים היצירתיות ביותר לקישוט כוס מים עם הילדים 5 משחקי מים שווים לילדים 5 טריקים שיגרמו לילדים שלכם לשתות מים בחורף 7 טיפים יצירתיים שיגרמו לקטנטנים לאהוב למחזר סרטון אישי לכל ילד! כך הילדים ישתו יותר מים הילד אינו מרוכז בבית הספר? בדקו אם הוא שותה מספיק מים ילד יקר, תשתה כמוני: כך תשפיעו על הילדים הילדים שלכם עושים ספורט? אתם חייבים לקרוא את זה מיכל הקטנה מציגה: 5 טיפים שיגרמו לילדים שלכם לשתות יותר מים כמה מים ילדים צריכים לשתות ביום? חידון המים של תמי4 - למדו את ילדיכם הכל אודות מקורות המים בישראל! הקשר בין הרטבת לילה לבין מחסור בשתייה בקרב ילדים כך תעבירו את ל"ג בעומר בהנאה ובבטחה – הטיפים הטובים ביותר לחג הילד לא שותה מספיק מים? יש לנו פתרון מעולה בשבילכם איך משכנעים את הילדים לשתות יותר מים בבית הספר? קבלו 5 טיפים איך תעודדו את הילדים לשתות מים בטיולים? 5 טיפים שעובדים כל הדרכים לגרום לילדים לשתות יותר מים הילדים משועממים? 4 ניסויים ביתיים עם מים שאפשר לערוך בבית איך מחזירים את הילדים (ואתכם) לשגרה? איך לגרום לילדים לשתות יותר בקיץ? 5 דרכים לשמור על בריאות הילדים בחורף מה הקשר בין מים, הילדים שלנו ויכולת ריכוז בלימודים? לחצן הקסם: הכירו את +tami4edge, בר מים קטן וחכם שיעזור לכם לוודא שכל המשפחה והילדים שותים יותר מים יש לכם ילדים? כך תדאגו למים שהם שותים
ילדים
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 09/06/2015

איך לגרום לילדים לשתות יותר בקיץ?

אם תרצו ואם לא, הקיץ כבר כאן. בריכות השחייה נפתחו, טמפרטורת הים נעימה, האבטיחים זולים ועוד שנייה יתחיל החופש הגדול על כל משמעויות גידול הילדים הנגזרות מכך. יש לכם לא מעט שעות משותפות איתם בחום הגדול

כשהגוף מתייבש אנחנו אכן מאבדים הרבה נוזלים, יחד איתם אנחנו גם מאבדים חלקים נרחבים בשפיות דעתנו. על כך יעיד כל קיץ בארצנו הנהדרת. לכן יש להקפיד על צריכת נוזלים מרובה, וחשוב מכך, שהילדים ישתו. כמה שיותר ולא משנה באיזה טריקים מלוכלכים תשתמשו. לשם כך מצאנו לכם כמה מוצרים שיגרמו לילדים שלנו לשתות יותר.

איך לגרום לילדים לשתות יותר בקיץ

 הפשוט ביותר הוא למצוא להם כוס מגניבה שיאהבו לשתות ממנה, נגיד משהו כזה.

ילדים קטנים ישמחו לשתות מהחדק של הפיל וההוצאה כאן לא גדולה, 30 ש”ח והילד יוכל להשוויץ בגן שהוא מרים פילים.

כוס אפילו יותר מגניבה היא כזו שגורמת לילדים גם לעבוד (תמורת פרס ראוי כמובן).

זוהי כוס ששומרים במקפיא, מוזגים אליה איזה מיץ שרוצים ואחרי לישה לא ארוכה של הדפנות האלסטיות של הכוס מקבלים ברד! אכן סופר מגניב! פחות מ 100 ש”ח למשהו שגם יעסיק אותם וגם ירווה אותם. ניתן למצוא במגוון צבעים ודגמים.

איך לגרום לילדים לשתות יותר בקיץ

דרך נוספת לגרום להם לצרוך נוזלים היא בעזרת מזון, שהעיקרי שבהם הוא אבטיח. מלא נוזלים ומתוק מתוק. אם אתם גם אוהבים גינון, תוכלו לרכוש בזיל הזול גרעינים של אבטיחים בצבעים מיוחדים במיוחד. מי יכול לוותר על אבטיח בצבע כחול?!??

מזון נוסף שיגרום להם לשתות יכול להיות חטיף כלשהו. מתוק או מלוח, זה לא משנה. הבעיה היא שהם עלולים לנדוד עם החטיף לחדר אחר ולהשאיר את השתייה מאחור. בדיוק בשביל זה יש את הכוס הנהדרת הזו.

החלק העליון שלה הוא כוס קטנה לחטיפים ודרכה עובר הקש עד לתחתית.
טווח המחירים הוא 20-50 ₪ (יש גם של אלזה ואנה!).

איך לגרום לילדים לשתות יותר בקיץ

אם אתם ברכב וכל מחזיקי הכוסות (הבנויים והמאולתרים) לא עובדים, נסו להזמין את המתקן הזה.

נוח, יעיל ועולה רק 20 ש”ח.

לפני סיום (ואם כבר נגענו ברכב), בואו נעבור את הקיץ הזה כשכל הילדים יהיו מחוץ לרכב כשצריך. אם אתם רוצים, אפשר להזמין באמאזון את הכסא הזה.

 הוא מתחבר לסלולרי שלכם ומודיע אם יש משקל על הכסא כשאתם מתרחקים יותר מחמישה מטרים ממנו.

איך לגרום לילדים לשתות יותר בקיץ

מחשבון המים של שטראוס מים יעזור לכם לעודד את הילדים לשתות יותר מים. היכנסו יחד עם הילדים למחשבון, ענו על 3 שאלות בלבד: מין גיל ומידת הפעילות הגופנית, ותוכלו לדעת כמה כוסות מים כדאי לשתות ביום. כשהיעד ברור, הדרך להשיג אותו קלה הרבה יותר. הקליקו למעבר למחשבון המים 

לרכישה

whatsapp icon