דילוג לתוכן העיקרי

5 משחקי מים שווים לילדים
5 דרכים לשמור על בריאות הילדים בחורף איך לגרום לילדים לשתות יותר בקיץ? איך מחזירים את הילדים (ואתכם) לשגרה? הילדים משועממים? 4 ניסויים ביתיים עם מים שאפשר לערוך בבית כל הדרכים לגרום לילדים לשתות יותר מים איך תעודדו את הילדים לשתות מים בטיולים? 5 טיפים שעובדים איך משכנעים את הילדים לשתות יותר מים בבית הספר? קבלו 5 טיפים הילד לא שותה מספיק מים? יש לנו פתרון מעולה בשבילכם כך תעבירו את ל"ג בעומר בהנאה ובבטחה – הטיפים הטובים ביותר לחג הקשר בין הרטבת לילה לבין מחסור בשתייה בקרב ילדים חידון המים של תמי4 - למדו את ילדיכם הכל אודות מקורות המים בישראל! כמה מים ילדים צריכים לשתות ביום? מיכל הקטנה מציגה: 5 טיפים שיגרמו לילדים שלכם לשתות יותר מים הילדים שלכם עושים ספורט? אתם חייבים לקרוא את זה ילד יקר, תשתה כמוני: כך תשפיעו על הילדים הילד אינו מרוכז בבית הספר? בדקו אם הוא שותה מספיק מים סרטון אישי לכל ילד! כך הילדים ישתו יותר מים 7 טיפים יצירתיים שיגרמו לקטנטנים לאהוב למחזר 5 טריקים שיגרמו לילדים שלכם לשתות מים בחורף 5 משחקי מים שווים לילדים 3 הדרכים היצירתיות ביותר לקישוט כוס מים עם הילדים צפו: מה ילדים חושבים על מים?
ילדים
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 03/05/2016

5 משחקי מים שווים לילדים

אם בא לכם להעביר זמן איכות עם הילדים ועל הדרך גם להתרענן קצת, קבלו הצעות לפעילויות כיפיות שאפשר לעשות עם מים

בועות סבון

מה יותר כיף מלצאת למרפסת ולשלוח בועות סבון אל על? כך מכינים בועות ביתיות: שופכים לדלי  12 כוסות מים  מוסיפים כוס של סבון כלים וחצי כוס גליצרין (ניתן להחליף את הגליצרין בשתי כפיות אבקת אפייה), ונהנים!

בועות סבון

מלחמת מים

אי אפשר לדבר על פעילויות מים בלי להזכיר רובי מים: בגינה ליד הבית, במרפסת או אפילו באמבטיה – מלחמת מים עם רובים זה הכי כיף בעולם! פשוט בוחרים לוקיישן רטוב, ומשפריצים זה על זה בכיף. אפשר לערוך מלחמת מים בין הורים לילדים או בין בנים לבנות, ואפשר גם להפוך את המשחק לתחרות אישית: מי שנרטב הכי פחות – הוא המנצח!

מלחמת מים

ממחזרים ונהנים

הנה דרך מעולה ללמד את הילדים על איכות הסביבה: מכריזים בבית על יום "מחזור מים", ופשוט ממחזרים ככל האפשר. ניתן להעביר מי אמבט לדלי, להעמיד כלי קטן מתחת לברז בעת שטיפת הכלים וכו'. לאחר מכן מחליטים ביחד עם הילדים כיצד להשתמש במים: מהשקיית עציצים ועד לניקוי האסלה או שטיפת הרצפה.

ממחזרים ונהנים

הולכים עם כוסות

זוכרים את משחק הילדות שבו החזקנו כפיות עם ביצים בפה? ובכן, אפשר לעשות אותו דבר, רק עם כוסות: ממלאים כוסות חד פעמיות, וכל מתחרה צריך להחזיק בפיו כוס מלאה וללכת במסלול בלי להפיל או לשפוך אותה. המנצח הוא כמובן זה שהצליח לעבור את המסלול עם כוס מים מלאה. ובסיום המשחק  הוא יכול לשתות לרוויה!

5 משחקי מים שווים לילדים

תופסת מים

הנה משחק מים קלאסי שגם שורף קלוריות להורים שבינינו: כל משתתף מקבל שקית מלאה במים עם חור קטן. מתחילים לשחק תופסת, ומי שנתפס יכול להשתחרר על ידי כך ששאר המשתתפים ישפריצו עליו קלות. המנצח הוא כמובן זה שהצליח לסיים את המשחק יבש!

תופסת מים

 

לרכישה