דילוג לתוכן העיקרי

5 משחקי מים שווים לילדים
צפו: מה ילדים חושבים על מים? 3 הדרכים היצירתיות ביותר לקישוט כוס מים עם הילדים 5 משחקי מים שווים לילדים 5 טריקים שיגרמו לילדים שלכם לשתות מים בחורף 7 טיפים יצירתיים שיגרמו לקטנטנים לאהוב למחזר סרטון אישי לכל ילד! כך הילדים ישתו יותר מים הילד אינו מרוכז בבית הספר? בדקו אם הוא שותה מספיק מים ילד יקר, תשתה כמוני: כך תשפיעו על הילדים הילדים שלכם עושים ספורט? אתם חייבים לקרוא את זה מיכל הקטנה מציגה: 5 טיפים שיגרמו לילדים שלכם לשתות יותר מים כמה מים ילדים צריכים לשתות ביום? חידון המים של תמי4 - למדו את ילדיכם הכל אודות מקורות המים בישראל! הקשר בין הרטבת לילה לבין מחסור בשתייה בקרב ילדים כך תעבירו את ל"ג בעומר בהנאה ובבטחה – הטיפים הטובים ביותר לחג הילד לא שותה מספיק מים? יש לנו פתרון מעולה בשבילכם איך משכנעים את הילדים לשתות יותר מים בבית הספר? קבלו 5 טיפים איך תעודדו את הילדים לשתות מים בטיולים? 5 טיפים שעובדים כל הדרכים לגרום לילדים לשתות יותר מים הילדים משועממים? 4 ניסויים ביתיים עם מים שאפשר לערוך בבית איך מחזירים את הילדים (ואתכם) לשגרה? איך לגרום לילדים לשתות יותר בקיץ? 5 דרכים לשמור על בריאות הילדים בחורף מה הקשר בין מים, הילדים שלנו ויכולת ריכוז בלימודים? לחצן הקסם: הכירו את +tami4edge, בר מים קטן וחכם שיעזור לכם לוודא שכל המשפחה והילדים שותים יותר מים יש לכם ילדים? כך תדאגו למים שהם שותים
ילדים
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 03/05/2016

5 משחקי מים שווים לילדים

אם בא לכם להעביר זמן איכות עם הילדים ועל הדרך גם להתרענן קצת, קבלו הצעות לפעילויות כיפיות שאפשר לעשות עם מים

בועות סבון

מה יותר כיף מלצאת למרפסת ולשלוח בועות סבון אל על? כך מכינים בועות ביתיות: שופכים לדלי  12 כוסות מים  מוסיפים כוס של סבון כלים וחצי כוס גליצרין (ניתן להחליף את הגליצרין בשתי כפיות אבקת אפייה), ונהנים!

בועות סבון

מלחמת מים

אי אפשר לדבר על פעילויות מים בלי להזכיר רובי מים: בגינה ליד הבית, במרפסת או אפילו באמבטיה – מלחמת מים עם רובים זה הכי כיף בעולם! פשוט בוחרים לוקיישן רטוב, ומשפריצים זה על זה בכיף. אפשר לערוך מלחמת מים בין הורים לילדים או בין בנים לבנות, ואפשר גם להפוך את המשחק לתחרות אישית: מי שנרטב הכי פחות – הוא המנצח!

מלחמת מים

ממחזרים ונהנים

הנה דרך מעולה ללמד את הילדים על איכות הסביבה: מכריזים בבית על יום "מחזור מים", ופשוט ממחזרים ככל האפשר. ניתן להעביר מי אמבט לדלי, להעמיד כלי קטן מתחת לברז בעת שטיפת הכלים וכו'. לאחר מכן מחליטים ביחד עם הילדים כיצד להשתמש במים: מהשקיית עציצים ועד לניקוי האסלה או שטיפת הרצפה.

ממחזרים ונהנים

הולכים עם כוסות

זוכרים את משחק הילדות שבו החזקנו כפיות עם ביצים בפה? ובכן, אפשר לעשות אותו דבר, רק עם כוסות: ממלאים כוסות חד פעמיות, וכל מתחרה צריך להחזיק בפיו כוס מלאה וללכת במסלול בלי להפיל או לשפוך אותה. המנצח הוא כמובן זה שהצליח לעבור את המסלול עם כוס מים מלאה. ובסיום המשחק  הוא יכול לשתות לרוויה!

5 משחקי מים שווים לילדים

תופסת מים

הנה משחק מים קלאסי שגם שורף קלוריות להורים שבינינו: כל משתתף מקבל שקית מלאה במים עם חור קטן. מתחילים לשחק תופסת, ומי שנתפס יכול להשתחרר על ידי כך ששאר המשתתפים ישפריצו עליו קלות. המנצח הוא כמובן זה שהצליח לסיים את המשחק יבש!

תופסת מים

 

לרכישה

whatsapp icon