דילוג לתוכן העיקרי

3 הדרכים היצירתיות ביותר לקישוט כוס מים עם הילדים
צפו: מה ילדים חושבים על מים? 3 הדרכים היצירתיות ביותר לקישוט כוס מים עם הילדים 5 משחקי מים שווים לילדים 5 טריקים שיגרמו לילדים שלכם לשתות מים בחורף 7 טיפים יצירתיים שיגרמו לקטנטנים לאהוב למחזר סרטון אישי לכל ילד! כך הילדים ישתו יותר מים הילד אינו מרוכז בבית הספר? בדקו אם הוא שותה מספיק מים ילד יקר, תשתה כמוני: כך תשפיעו על הילדים הילדים שלכם עושים ספורט? אתם חייבים לקרוא את זה מיכל הקטנה מציגה: 5 טיפים שיגרמו לילדים שלכם לשתות יותר מים כמה מים ילדים צריכים לשתות ביום? חידון המים של תמי4 - למדו את ילדיכם הכל אודות מקורות המים בישראל! הקשר בין הרטבת לילה לבין מחסור בשתייה בקרב ילדים כך תעבירו את ל"ג בעומר בהנאה ובבטחה – הטיפים הטובים ביותר לחג הילד לא שותה מספיק מים? יש לנו פתרון מעולה בשבילכם איך משכנעים את הילדים לשתות יותר מים בבית הספר? קבלו 5 טיפים איך תעודדו את הילדים לשתות מים בטיולים? 5 טיפים שעובדים כל הדרכים לגרום לילדים לשתות יותר מים הילדים משועממים? 4 ניסויים ביתיים עם מים שאפשר לערוך בבית איך מחזירים את הילדים (ואתכם) לשגרה? איך לגרום לילדים לשתות יותר בקיץ? 5 דרכים לשמור על בריאות הילדים בחורף מה הקשר בין מים, הילדים שלנו ויכולת ריכוז בלימודים? לחצן הקסם: הכירו את +tami4edge, בר מים קטן וחכם שיעזור לכם לוודא שכל המשפחה והילדים שותים יותר מים יש לכם ילדים? כך תדאגו למים שהם שותים
ילדים
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 22/05/2017

3 הדרכים היצירתיות ביותר לקישוט כוס מים עם הילדים

הילדים לא שותים מספיק מים? מקטרים במשך כל אחר הצהריים שמשעמם להם? תפסו את שתי הציפורים בבת אחת וערכו הפעלה יצירתית: הכנת כוסות מים אישיות ומקושטות! תאמינו לנו, הם לא יעזבו אותן לרגע אחד!

התופעה של ילדים שאינם שותים מספיק מים נפוצה בקרב הרבה משפחות. מדובר בבעיה של ממש, היות ומעבר ליתרונות של המים כגורם שמגביר רוגע, ריכוז וכו׳ - ילדים צריכים לצרוך הרבה מים בשביל להתפתח, לגדול ולהתחזק בצורה תקינה. הציבו ליד בר המים תמי4  קולקציה של כוסות אישיות ומקושטות שיגרמו לילדים לשתות יותר מים! אז איך מכינים אותן? הכנו לכם כמה רעיונות:

1. ציפוי דקורטיבי עם גזרי מפיות

חומרים דרושים:

מפיות עם ציורים, מספריים, דבק לזכוכית, מכחול, כוס מים.

אופן ההכנה:

בחרו עם הילדים מפיות מקושטות עם ציורים וקישוטים: פרחים, דמויות מדיסני, מכוניות ועוד. לאחר מכן, גזרו את הצורות והחליטו כיצד תרצו למקם כל אלמנט על הכוס. בשלב זה, קלפו את שכבות המפית והישארו עם השכבה הדקה ביותר. לאחר מכן, מרחו את דבק הזכוכית על כוס המים ובזהירות הניחו את גזיר המפית על הכוס. משחו מעליו שכבת דבק דקה עם המכחול, וחכו במשך שעתיים עד שיתייבש!

מפיות לקישוטים

2. כוס קומיקס בשחור-לבן

חומרים דרושים:

טוש שחור לזכוכית, חוברת קומיקס, כוס מים שקופה.

אופן ההכנה:

התחילו בקריאת חוברת הקומיקס עם הילדים, ולאחר מכן בחרו את הקטע המצחיק או האהוב ביותר מהחוברת. גזרו את המשבצות שהכי אהבתם והדביקו אותן בצד הפנימי של הכוס. כעת, תוכלו לעבור עם טוש בלתי מחיק על קווי המתאר של הקומיקס, מהצד החיצוני של הכוס. ניתן כמובן לצייר קומיקס אישי, מבלי להשתמש במשבצת הגזורה ככלי להעתקה.

קישוט כוס המים של הילדים

3. כוס ממגנטת

חומרים דרושים:

חתיכות מגנט, טוש לא מחיק, דבק מגע, כוס מים מפלסטיק.

אופן ההכנה:

חתכו את ריבוע המגנט לחתיכות, והדביקו חתיכה בתחתית הכוס או באחד מצידיה. לאחר מכן, ציירו סביב חתיכת המגנט עלי כותרת של פרח או כל קישוט שיסווה את המגנט וימשיך את הצורה שלו, בסגנון המשחק האהוב ״תופסים קו״. הכוס שלכם תוכל להתמגנט למקרר, להסקה, לידיות המטבח ועוד. ההמלצה שלנו: משחק ״חפש את המים״ - כל ילד מחביא את הכוס שלו ברחבי הבית, והראשון שמוצאים לו את הכוס צריך לשתות כוס מלאה של מים!

כוס ממגנטת

בחרתם פעילות יצירה? מבטיחים לכם שאחריה, עם הכוסות המקושטות, הילדים יתחילו לשתות בכיף!

לרכישה

whatsapp icon