דילוג לתוכן העיקרי

7 טיפים יצירתיים שיגרמו לקטנטנים לאהוב למחזר
צפו: מה ילדים חושבים על מים? 3 הדרכים היצירתיות ביותר לקישוט כוס מים עם הילדים 5 משחקי מים שווים לילדים 5 טריקים שיגרמו לילדים שלכם לשתות מים בחורף 7 טיפים יצירתיים שיגרמו לקטנטנים לאהוב למחזר סרטון אישי לכל ילד! כך הילדים ישתו יותר מים הילד אינו מרוכז בבית הספר? בדקו אם הוא שותה מספיק מים ילד יקר, תשתה כמוני: כך תשפיעו על הילדים הילדים שלכם עושים ספורט? אתם חייבים לקרוא את זה מיכל הקטנה מציגה: 5 טיפים שיגרמו לילדים שלכם לשתות יותר מים כמה מים ילדים צריכים לשתות ביום? חידון המים של תמי4 - למדו את ילדיכם הכל אודות מקורות המים בישראל! הקשר בין הרטבת לילה לבין מחסור בשתייה בקרב ילדים כך תעבירו את ל"ג בעומר בהנאה ובבטחה – הטיפים הטובים ביותר לחג הילד לא שותה מספיק מים? יש לנו פתרון מעולה בשבילכם איך משכנעים את הילדים לשתות יותר מים בבית הספר? קבלו 5 טיפים איך תעודדו את הילדים לשתות מים בטיולים? 5 טיפים שעובדים כל הדרכים לגרום לילדים לשתות יותר מים הילדים משועממים? 4 ניסויים ביתיים עם מים שאפשר לערוך בבית איך מחזירים את הילדים (ואתכם) לשגרה? איך לגרום לילדים לשתות יותר בקיץ? 5 דרכים לשמור על בריאות הילדים בחורף מה הקשר בין מים, הילדים שלנו ויכולת ריכוז בלימודים? לחצן הקסם: הכירו את +tami4edge, בר מים קטן וחכם שיעזור לכם לוודא שכל המשפחה והילדים שותים יותר מים יש לכם ילדים? כך תדאגו למים שהם שותים
ילדים
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 16/11/2015

7 טיפים יצירתיים שיגרמו לקטנטנים לאהוב למחזר

זה כיף גדול לראות עד כמה הנושא של מיחזור הפך לנון-אישיו בחיים שלנו.

פח מיחזור – עשה זאת בעצמך!

פח מיחזור
קרדיט : theimaginationtree

איך נראה “פח המיחזור” אצלכם בבית? כי בהרבה מאוד בתים מדובר בשקית ניילון תלויה שמתעופפים ממנה דפים או פח פלסטיק ישן שידע ימים יפים יותר. הילדים ישמחו להכין אתכם את פח/פחי המיחזור של הבית וזה יכול לצאת נפלא ומקורי. קחו קופסת קרטון בגודל הרצוי, עטפו וצבעו ביחד. אפשר להשתמש בניירות עטיפה של מתנות, בעיתונים צבעוניים ואפשר גם פשוט לצייר ולצבוע.

 

לכו למחזר ביחד

תאמינו או לא, חוויית המיחזור יכולה להיות כיף גדול לילדים: לארוז את הניירת, להצליח להכניס אותה לפתח הצר בפח הכחול, להגיש בקבוקי זכוכית לקופאית בסופר או למחזר את הסנן של התמי4 בסופר או בתחנת הדלק, הכל הופך למשחק שאתם קובעים בו את החוקים. אפשר להחליט על יום/ימים קבועים שבהם הולכים למחזר ביחד.

חוויית מיחזור

 

שתפו אותם בתהליך

“מיחזור זה משהו שזורקים לפח ועושים ממנו משהו חדש” אמרה הקטנה, “אבל מה זה המשהו החדש הזה?” ספרו להם שמייצרים נייר חדש מהנייר הממוחזר, קופסאות פלסטיק מבקבוקים ועם הזכוכית הממוחזרת אפשר גם לסלול כבישים. זה מרתק! תוכלו להראות להם סרטונים שיגרמו להם להבין את התהליך, כמו לדוגמא הסרט הזה:

 

בקבוקים אקולוגיים לגן ובית הספר

הילדים שלכם עדיין לוקחים לגן או לבית הספר בקבוקי פלסטיק חד פעמיים? הגיע הזמן להחליף אותו לבקבוק רב פעמי שישמש אותם באופן קבוע. זה צבעוני, זה נוח, זה מגיע עם המים הנקיים של תמי4 והכי חשוב – תורם לאיכות הסביבה, משום פלסטיק אינו מתכלה ונשאר איתנו כאן בעולם לשנים רבות וכדאי להפחית כמה שיותר בצריכתו. חשוב להסביר לילדים את הסיבה לשימוש בבקבוק רב פעמי כדי שהם יבינו מדוע חשוב לשמור על הבקבוק.

בקבוקים אקולוגיים לגן ולבית הספר

 

מדהים מה שאפשר ליצור מגלילים

מדהים מה אפשר ליצור מגלילים

כל מה שאנחנו עומדים לזרוק לפח המיחזור בחוץ, יכול לעבור תחנה נוספת בבית, ולהעסיק את הילדים דקות ארוכות. ובכיף גדול. אפשר להכין יצירות מקסימות עם גלילי נייר טואלט, קופסאות של ביצים, קרטונים של קורנפלקס ועוד. הנה דוגמא אחת מ- ecoscrapbook.

 

בלהשוויץ בגן בטריק מיחזור שיקסים את כולם

קפצו לפנצ’ריה סמוכה ותביאו לגן צמיגים ישנים (בתיאום עם הגננת/מורה כמובן). בגן של הבת הגדולה, אחת האמהות הביאה ארבעה צמיגים ישנים ששימשו בהמשך כעציצים. הילדים צבעו וקישטו ביחד עם הגננות והבן שלה היה מלך ליום אחד. לפחות. אל תתקבעו על רעיון אחד אפשר להביא לגן כמעט כל דבר שלא בשימוש בבית והילדים ימצאו דרך להפוך אותו למשחק. לדוגמא המחברות של הגדולה והסיכמוים שהדפסתם לה יכולים להפוך לדף ציור, רק תפעילו את הדמיון!

טריק מיחזור

 

אתם ההשראה האמיתית: תנו דוגמא אישית

אתם ההשראה האמיתית

אפשר להשתמש בנורה ישנה כעציץ, להכין משידה ישנה מטבח משחק לילדים ובכלל אפשר לצרוך פחות ולהעביר למי שנזקק בגדים או רהיטים במקום לזרוק. הילדים מחקים אתכם בכל התחומים -תראו להם מה נכון גם כאן ושתפו אותם בתהליך

יש לכם תמי4 בבית? מעכשיו אתם יכולים למחזר את החלפים בקלות!
לחצו לפרטים על נקודת המיחזור הקרובה לביתכם >>>

לרכישה

whatsapp icon