דילוג לתוכן העיקרי

חדשנות
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 09/01/2014

אז איך נולד השילוב המושלם בין המים והבועות?

כשחושבים על זה, זה היה מתבקש. הרי מה יותר נכון מאשר לשלב בין המים האיכותיים שכולנו אוהבים, לבין מים מוגזים צוננים וקרירים?

 ולכן, כשניסינו לחשוב איך לבשר לעולם על הבר החדש שלנו, אחרי לא מעט שעות חשיבה, בסופו של דבר הגענו למסקנה הבלתי נמנעת שמדובר בשילוב מושלם. או במילים אחרות: סיפור אהבה ממבט ראשון, בין מים ובועות. והאהבה הזו, היא שהולידה את התמי4 Bubble Bar וזה למעשה היה הרגע בו נולדו הדמויות שלנו, "האימא" ו"האבא" של תמי4 Bubble Bar: כוס המים המושלמת- Water Girl, והBubble Guy התוסס והמרענן.

בשלב הבא, החלטנו לייצור מפגשים לכאורה אקראיים ביניהם אבל כאלו שמהרגע הראשון יהיה ברור שהם "היו אמורים לקרות". סצנות קלאסיות, לצד אנשים אמיתיים שמתייחסים אל הBubble Guy ו Water Girl כאחד האדם. מכאן הגענו לסצנת המפגש במעלית (הפרסומת שמשודרת בטלויזיה) ולסצנה נוספת שבקרוב תראו, שם משתלבת הכוס בצורה מושלמת ומצחיקה.

אז איך נולד השילוב המושלם בין המים והבועות?

בהמשך, עברנו לשלב פיתוח הדמויות. בשלב זה התלבטנו רבות לגבי עיצוב הדמויות: איך הן יעוצבו - ריאליסטיות? בובות? תלת מימד? בסופו של דבר, הבנו שבכדי שהן יתאימו לבר המים המעוצב והחדשני , גם הדמויות חייבות להיראות חדשניות. וכך, לאחר לא מעט ניסוי וטעיה, יצרנו את הBubble Guy כדמות עם זרם בועות בלתי פוסקות ואת ה- Water Girl ככוס ריאליסטית, נקייה ומעוצבת עם מראה נשי.

מכאן חזרנו שוב לחדר העריכה, שיפצנו את הדמויות, את הסביבה המצולמת, ושוב לחדר סאונד לצורך שיפצורים, ובחזרה לחדרי העריכה ושוב ושוב.... וכך, פחות או יותר, נולד סיפור האהבה החדש והמרענן שלנו. והתוצאה לפניכם. תיהנו

קובי כהן
קופירייטר, אדלר חומסקי & ורשבסקי

לרכישה

whatsapp icon