דילוג לתוכן העיקרי

חדשנות
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 15/11/2017

ייצור בר המים תמי4 Bubble PLUS עובר לישראל

עד כ-100 משרות חדשות בעקבות שותפות בין שטראוס וחברת Flex במגדל העמק

אנו גאים לבשר ששטראוס מים וחברת Flex חנכו קו יצור חדש "כחול–לבן" במגדל העמק לייצור בר המים המתקדם והחדיש ביותר,

תמי4 Bubble PLUS

שפותח במעבדות של שטראוס מים. בזכות השותפות והשקת הקו החדש, מתווספות כ- 50 משרות למפעל Flex במגדל העמק, זאת בנוסף לכ- 50 משרות נוספות במעטפת הרחבה של ספקים ונותני שירות שונים.

הקו, שהוקם בהשקעה של 2.5 מיליון ₪ ובסיוע משרד הכלכלה, נמצא בחזית טכנולוגיית הייצור של מוצרי שטראוס מים ומפיק כ-120 ברי מים ביום. הקו נחנך באירוע חגיגי במגדל העמק בנוכחות הנהלת Flex מהארץ והעולם, ראש עיריית מגדל העמק-אלי ברדה, זיווה אגר ממשרד הכלכלה, הנהלת קבוצת שטראוס ויו"ר הקבוצה עופרה שטראוס שאמרה: "הדרך למצוינות טכנולוגית ומוצרית עוברת דרך שותפויות מוצלחות ואסטרטגיות כדוגמת השותפות הזו".

רונן זוהר, מנכ"ל שטראוס מים הוסיף ואמר: "אנו רואים בכך תרומה משמעותית לכלכלה המקומית ולמרקם החברתי באזור מגדל העמק וגאים על יכולתנו להעמיק את פעילות הייצור שלנו בישראל בשותפות עם שותף כל כך מחויב ואיכותי".

עבור Flex, המתמחה בעולמות של תכנון, הנדסה וייצור בכל תחומי התעשייה, זהו שיתוף פעולה ראשון מסוגו עם חברה בתחום המזון והמשקאות. החברה מעסיקה 3,500 עובדים ב-4 אתרי ייצור שונים והיא חלק מחברה גלובלית המונה 250,00 עובדים הפרושים בכ-30 מדינות בעולם.
עדי גור, מנכ"ל Flex מגדל העמק מסר: "התחלנו את התהליך לפני שנתיים ואני רוצה להודות להנהלת שטראוס על האמון היושרה והשותפות. תודה לאלי ברדה ראש עיריית מגדל העמק. לזיוה ממשרד הכלכלה וכמובן תודה גדולה לעובדי Flex  שבזכות המקצוענות שלהם אנחנו יוצרים כאן משרות חדשות לאנשים נוספים וזו ישראליות במיטבה".

אודי בכור סגן נשיא בכיר Flex באירופה ובאמריקה:

"אנחנו רק בתחילת הדרך ואני מקווה שאיכות המוצרים ששיתוף הפעולה מייצר, יאפשרו לנו  להמשיך ולייצר מוצרים נוספים מכאן במגדל העמק לא רק לישראל אלא גם לעולם."

זיוה אגר ממשרד הכלכלה סיכמה:

"אני מפרסמת את מדינת הסטארט אפ אבל בעיניים שלנו זה הסטארט אפ האמיתי של ישראל. אני גאה לעמוד כאן במגדל העמק, גאה בשטראוס, חברה ישראלית שמצליחה בכל העולם וגאה ב Flex שזוכה באמון. אנחנו כממשלה צריכים לייצר לכם סביבה עסקית בריאה כי זה מה שיביא פריון. אנחנו הגב להיות כאן בשבילכם ולעזור לכם. תודה גם בשם האזרח הפשוט שיקבל כל יום וכל היום את כוס המים הנפלאה שאתם יוצרים יחד".

לרכישה

whatsapp icon