דילוג לתוכן העיקרי

חדשנות
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 29/06/2021

סדרת ברי המים tami4edge הפתרון המושלם לשתיית מים בבית

האם כדאי לשתות מי ברז, מים מינרליים או בכלל מים מברי המים תמי4? ההשוואה ששמה סוף לשאלה מהי הדרך הטובה ביותר לשתות מים איכותיים וטעימים יותר

באופן כללי מי הברז בישראל טובים לשתייה, אך המים המובלים בצנרת הביתית שבאחריותנו עלולים לצבור מרכיבים שונים כמו חול, חלודה, מתכות כבדות וכמובן כלור (המשמש לחיטוי המים הללו) שמשפיעים על איכות המים. 

מים מינרליים או מי ברז?

מים מינרליים הם מים טבעיים ללא כל התערבות בהרכב הכימי שלהם. 

אך האם הם טובים יותר ממי ברז? דיאטנים רבים טוענים כי מים מינרליים מסננים חומרים החיוניים לגוף כמו סידן או יודיד החיוני לבלוטת התריס. טענה נוספת שעלתה מצד חברות המים המינרליים היא כי במי ברז יש מלחים מסוכנים אלא שהטענה הזו התבססה על מחקר עתיק שתוקן מאז.

חסרון משמעותי הקיים במים מינרליים הוא הפלסטיק של הבקבוקים שעלול להיות בעל השלכות בריאותיות עבורנו. מחקרים מן השנים האחרונות מראים כי סוגים מסוימים של בקבוקי מים מינרליים פולטים מולקולות מדפנות הבקבוקים הזולגים אל המים עצמם.

מסנני מים: היתרונות של tami4edge

כמו בכל ברי המים שלנו, גם בסדרת ברי המים tami4edge קיים מטהר המים המתקדם בעולם tami4maze.
מדובר בפיתוח פורץ דרך המבטיח את הטיפול האיכותי ביותר למים שאתם שותים, הכולל הגנה מפני מתכות כבדות, מזהמים מיקרוביולוגיים, אסבסט, חומרי הדברה ועוד מזהמים העלולים להגיע למי השתייה. לכן המים שלכם יהיו איכותיים וטעימים יותר בזכות tami4maze.

בנוסף תמצאו בסדרת ברי המים מרכיב נוסף מטכנולוגיית טיהור המים, נורת ה-UV.
נורת ה-UV שנמצאת במכל המים הקרים משלימה את תהליך טיהור המים. הנורה פועלת לצד מטהר המים maze, ומעקרת את החיידקים רגע לפני שהמים נמזגים. 

עם ברי המים מסדרת  tami4edge תוכלו לקבל עדכונים והתראות לגבי מצב מטהר המים ונורת ה-UV ומועד החלפתם.

בנוסף, סדרת ברי המים החדשה tami4edge מציעה יתרונות רבים ייחודיים: 

הגדרת משקאות אישיים - אפשרות להגדרת סוג המשקה, כמות המים והטמפרטורה האישית לכל אחד מבני הבית. כך כל אחד מבני המשפחה יוכל ליהנות ממים המתאימים בדיוק עבורו.

מעקב שתיית מים – עם אפליקציית tami4edge תוכלו לעקוב אחר שתיית המים של כל אחד מבני המשפחה ולהציב יעדי שתייה אישיים. כך תוכלו לעודד את המשפחה לשתות יותר ולהגדיר יחד יעדי שתיית מים משותפים.

הרתחה מרחוק – עוד פיצ'ר שתוכלו ליהנות ממנו עם אפליקציית tami4edge הוא ההרתחה מרחוק. מהיום כבר לא צריך להיות ליד בר המים כדי להרתיח מים לקפה, תה או סיר הפסטה שאתם רוצים לבשל. תוכלו להרתיח את המים כשאתם בדרך הביתה או בחדר הסמוך וליהנות ממים רותחים ומוכנים למזיגה.

חיישן תאורת לילה (קיים רק tami4edge+) – עם בר המים tami4edge+ תוכלו ליהנות גם מתאורת לילה שתידלק  כשמתקרבים, כך שהדרך לכוס המים באמצע הלילה תהיה מוארת ותאפשר לכם לשתות מים בלי להדליק את האור במטבח ובלי להעיר את המשפחה. 

לחצן מזיגה מיוחד לילדים - בברי המים tami4edge תוכלו למצוא לחצן מזיגה פשוט ונוח שנועד להנגיש את מזיגת המים גם לילדים, הלחצן מאפשר להם מזיגה קלה ונוחה של כוס המים האישית שלהם- וכך הם נהנים מעצמאות בכל הנוגע לשתיית המים שלהם

למידת הרגלי הרתחת המים - בר המים tami4edge+ הביא איתו בשורה חדשה וחכמה במיוחד. תוך שימושים בודדים בבר המים, הוא ילמד את הרגלי הרתחת המים שלכם, בשעות שאתם אוהבים וירתיח את המים באופן אוטומטי בזמן המועדף עליכם בלי שתצטרכו לעשות דבר.

קטנים יותר: שני הברים קטנים יותר ב-20% מברי המים הקיימים. הם תופסים פחות מקום על השיש וניתנים לבחירה במגוון צבעים המשתלבים בצורה הרמונית בחלל המטבח.

לסיכום: סדרת ברי המים tami4edge מציגים יתרונות ייחודיים. הם מאפשרים הגדרת משקאות אישית, מעקב אחרי שתיית מים ועוד מגוון פיצ'רים שישפרו את חוויית שתיית המים שלכם ובעיקר - יבטיחו שכל המשפחה תשתה יותר מים

לרכישה

whatsapp icon