דילוג לתוכן העיקרי

חדשנות
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 29/06/2021

ברי מים חכמים יותר, קטנים יותר: הכירו את סדרת ברי המים tami4edge

הגדרת משקאות אישיים? הרתחה מרחוק? סדרת ברי המים tami4edge מציעה למשתמשים שיפורים שהופכים את הבר לחכם יותר, המתאים את עצמו להרגלי השתייה האישיים שלכם. כל מה שאתם צריכים לדעת

כולנו ממהרים בבוקר - לנסוע לעבודה, להקפיץ את הילדים לגן או לבית ספר ולמלא דלק כי שכחנו אתמול. הבקרים שלנו עמוסים במטלות, בדיוק בשביל זה פותחו בסדרת ברי המים החדשים tami4edge יכולות חדשות שיכולות לחסוך לכם זמן יקר. אם גם אתם לא אוהבים לחכות בבוקר למים שירתחו, תוכלו כעת עם ברי המים החדשים להרתיח את המים מהמיטה, באמצעות האפליקציה, כך שכשתקומו למטבח המים הרותחים לקפה כבר ימתינו לכם.

בבר המים tami4ede+ הבשורה גדולה אף יותר, ובר המים ילמד את הרגלי השתייה שלכם וירתיח מים בשעות הקבועות שלכם, בלי שתצטרכו לעשות דבר. וכל שיוותר לכם הוא ליהנות ממים רותחים ברגע שתיגשו להכין קפה.

למשל, אם אתם מתעוררים כל יום ב-7:00 בבוקר ומיד מרתיחים מים לקפה  תוך ימים בודדים בר המים tami4edge כבר ילמד את הרגלי הרתחת המים שלכם ומים רותחים יחכו לכם בשעה זו. או אם אתם חוזרים מהעבודה ומרתיחים מים לתה בכל יום בשעה 18:00, בר המים ילמד גם את ההרגל הזה ומים רותחים יחכו לכם בדיוק כשתיכנסו הביתה...  

הגדרת משקאות אישיים

כל אחד מאיתנו אוהב את המים שלו קצת אחרת, אחד אוהב מים קפואים ורק בבקבוק האישי שלו, האחר מים פושרים או מים רותחים בכמות המספיקה לסיר לבישול. בדיוק בשביל זה שולבה בסדרת ברי המים tami4edge היכולת להגדיר משקאות אישיים באמצעות אפליקציה ייעודית, כך שתוכלו למזוג לכם מים לבקבוק, לקפה  או למילוי סיר בלחיצת כפתור אחת, בכמות ובטמפרטורה מתאימה לכל משקה- בדיוק כמו שאתם אוהבים.

באמצעות האפליקציה תוכלו גם לעקוב אחרי צריכת המים שלכם, להגדיר יעדי שתייה ולעודד אתכם ואת כל בני המשפחה לשתות יותר מים. כך תוכלו לדעת שכל המשפחה שותה מים איכותיים וטעימים יותר.

בבר המים tami4edge+ תוכלו למצוא גם תאורת לילה שנדלקת כשמתקרבים, כך שאתם והקטנטנים תוכלו למזוג מים בקלות ובעצמאות גם בשעות הלילה. 

למרות שלסדרת ברי המים הוכנסו לא מעט חידושים, דווקא הגודל שלהם מגלם התפתחות טכנולוגית נוספת שכן הם קטנים בכ-20%, כך שכל היכולות מוזערו לעיצוב מודרני וקומפקטי יותר. כל זאת כמובן תוך שמירה גם על איכות המים, ושילוב טכנולוגיית טיהור המים המתקדמת בעולם בזכות מטהר המים tami4maze ונורת ה- UV, שמבטיחים מים טעימים ואיכותיים יותר בלחיצת כפתור.

תהליך פיתוח של שנים

ב-3 השנים האחרונות הובילו המומחים של תמי4 תהליך פיתוח שעסק רבות ברצונות הלקוחות, כדי לשלב אותם בברי המים החדשים. 

כך למשל, מעבר לגודל בר המים, תאורת הלילה וההרתחה מרחוק, פותחה גם אפליקציה ייעודית בה ניתן, כאמור, להגדיר משקאות אישיים וגם לקבל התראה מתי צריכים להחליף את מטהר המים maze ונורת ה- UV. 

כעת, לאחר שנים של פיתוח, תמי4 גאה להשיק את סדרת ברי המים tami4edge - קטנים יותר, חכמים יותר.

רוצים ליהנות גם אתם ממים איכותיים וטעימים יותר בלחיצת כפתור? לחצו כאן
 

לרכישה

whatsapp icon