דילוג לתוכן העיקרי

חדשנות
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 29/06/2021

tami4edge כבר כאן: סדרת ברי המים הקטנים והחכמים המציעים עיצוב פונקציונלי ואסתטי מתמיד

עיצוב פונקציונאלי וקטן ב- 20% שמפנה לכם מקום על השיש, התאמה מיוחדת לבישול עם עיצוב ש"מחבק" סירים, ומגוון צבעים שישתלבו בכל מטבח. הכירו את סדרת ברי המים tami4edge

איך תשדרגו את עיצוב המטבח שלכם עם סדרת ברי המים tami4edge? לפניכם מדריך קצר

שילוב בין יופי לפרקטיות

המטבח הוא אחד מחללי הבית המשמעותיים עבור כולנו. המטבח מרכז אליו את כל בני המשפחה וכיום אף מחובר פעמים רבות לסלון הבית. לפני שניגשים לעיצוב מטבח, נהוג לתכנן נישות ייעודיות המתאימות למוצרים שונים שרוצים לשים בו ולהקדיש להם מחשבה מבחינת העיצוב. 

בכל מה שקשור בשיש של המטבח הביתי, יש מעט מאוד מכשירים חשמליים שאנחנו קונים ומניחים על השיש באופן קבוע ולא מחזירים לארון. לכן גודלו של בר המים הוא משמעותי כשהוא מונח על השיש. 

סדרת ברי המים החדשה  tami4edge היא בעלת עיצוב חדש, טכנולוגי ואלגנטי יותר. לצד זאת, עומדת מאחורי סדרה זו גם מחשבה על שימושיות הבר במטבח.  לכן סדרת ברי המים     קטנה ב-20% מן הסדרות הקודמות. העיצוב הקטן משאיר יותר מקום על השיש ולכן הוא מתאים אפילו למטבחים קטנים.

המחשבה על שימושיות ברי המים tami4edge באה לידי ביטוי גם בכך שהיא מותאמת במיוחד למזיגה נוחה לסירים, קנקנים ובקבוקים הודות לעיצוב מעוגל ה"מחבק" את הסירים, שכן מרבית לקוחות תמי4 משתמשים בברי המים לשם כך. מה שאומר שהעיצוב לא מתמקד רק בנראות אלא גם בשימושיות. 

איזה צבע תכניסו למטבח? 

מעצבים רבים יעדיפו את סדרת ברי המים tami4edge לא רק בגלל גודלם הקומפקטי והעיצוב 'השיקי', אלא גם בזכות מגוון צבעים אשר יכול להתכתב עם עיצובי מטבח שונים. 

בר המים tami4edge מגיע בצבעים: שמנת, לבן, אדום ושחור, ובר המים tami4edge+ מגיע בצבעים לבן, אבן, כחול כהה, אדום ושחור.

מה חשוב לדעת? הבחירה בצבע בר המים צריכה לאפשר לכם לחוש נינוחות במטבח הביתי שלכם ולקלוע לטעם האישי שלכם.

אפשרות אחת היא לבחור בבר מים בצבע שמנת או אבן. הצבע מתכתב עם אלמנטים כמו התנור, המקרר או המיקרוגל ומתאימים במיוחד לאנשים המעדיפים עיצוב מודרני ונקי. בחירה פופולארית נוספת היא בר מים בצבעים כמו שחור או לבן המשדרת יוקרתיות. בחירה כזו בדרך כלל נעשית בהתאמה לארונות המטבח המגיעים בצבעים אלה וכך גם נוצרת הרמוניה עיצובית במטבח.

למי שאוהב גוון בוהק יותר, ומחפש נגיעה של צבע במטבח יוכל לבחור בבר מים אדום, שמוסיף מלא שמחה לבית.
זכרו כי ברי המים נתפסים היום כרהיט ופריט עיצובי לכל דבר ועניין במטבח. 

סדרת ברי המים tami4edge חוסכת לכם מקום על השיש, מאפשרת לכם ליהנות ממזיגה נוחה לבישול, וגם מעיצוב שישדרג את נראות המטבח. וכמובן, עם סדרת ברי המים tami4edge תיהנו גם ממים איכותיים וטעימים יותר בלחיצת כפתור. 

רוצים ליהנות גם אתם ממים איכותיים וטעימים יותר בלחיצת כפתור? לחצו כאן
 

לרכישה

whatsapp icon