דילוג לתוכן העיקרי

חדשנות
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 09/01/2014

מים, מים מוגזים ומה שביניהם

כמעט חצי מהישראלים הבוגרים שותים ואוהבים מים מוגזים. הנתון הזה עשוי להפתיע, אבל הישראלים פשוט אוהבים לשתות מים מוגזים כי הם "יותר מעניינים" ממים רגילים. הישראלים תופסים את המים המוגזים כמשהו מרווה במיוחד>

השיטות הישנות פשוט לא עובדות

חובבי מים מוגזים אמיתיים לא מסתפקים בבקבוקי משקה משפחתיים. לא אחת חובבי הסודה מגלים שאחרי מספר פעמים שהם פותחים את בקבוק הסודה, הסודה מאבדת מהגיזוז המקורי שלה ובמקרר נותר בקבוק מים מוגזים שמאבד מאיכותו. 
אחת השיטות הוותיקות היא מכשירים ביתיים המיועדים לייצור מים מוגזים באופן עצמי. המכשירים האלו נמצאים בסביבה מאז שנות השמונים המוקדמות (והם עצמם החליפו את הסיפולוקס המיתולוגי) אבל כנראה שהם לא עונים על הדרישות הביתיות, כי שוק בקבוקי הסודה של המותגים הגדולים לא דעך בשנים האחרונות והאחוז הגדול של צרכני הסודה שייך לשותים מהבקבוקים המבעבעים. 
בפני הצרכן הישראלי עומדות כמה דילמות בכל הקשור לפתרון הסודה שלו: הוא רוצה את הסודה הקרה והאיכותית ביותר, הוא מעדיף כמה שפחות "לעבוד" בשביל הסודה שלו, והוא מעוניין שבמטבח שלו יהיו כמה שפחות מכשירים על השיש. 
אם ישנו מכשיר שיכול לספק לו גם מים איכותיים וגם מים מוגזים – זה יכול להיות עבורו פתרון אולטימטיבי, כך שהוא יוכל ליהנות גם ממים קרים וחמים, וגם ממים מוגזים – והכל בבר אחד.

bubble x

 

תמי4, האופציה המושלמת למים מוגזים ביתיים

עם בר המים tami4bubbleX תיהנו ממים קרים, חמים, פושרים וכמובן גם מים מוגזים טריים איכותיים וטעימים. בר המים המוגזים מאפשר ליהנות מ-3 רמות הגזה שונות לפי העדפתכם האישית ותודות לטכנולוגיה הייחודית שלו, הגזת המים מתבצעת רגע לפני המזיגה, כך שבכל עת הוא יוכל ליהנות מכוס מים מוגזים קרים וטריים בלחיצת כפתור.

bubble x

 

 

נוהג בתי הקפה באיטליה, הניתן לאמץ בשמחה בארוחות הביתיות, הוא שתיית מים מוגזים לפני קפה טוב בסיום הארוחה. המים המוגזים מנקים את החך היטב מטעמי הארוחה וכך ניתן לחוש בטעמו האיכותי של אספרסו עשוי כהלכה לחוויה קולינרית מושלמת. אך חובבי מים מוגזים הם לא רק המבוגרים, עוד בסקר שנערך, התגלה כי גם הילדים הם כמובן מעריצים גדולים של משקאות מוגזים, tami4bubbleX מהווה גם בשבילם אטרקציה ענקית. האפשרות של ההורים לצרף למים המוגזים והצלולים, מגוון רחב של סירופים ממותקים מהווה בהרבה מאד מקרים אופציה בריאה יותר.

לרכישה

whatsapp icon