דילוג לתוכן העיקרי

חדשנות
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 13/11/2017

ערכת הניקוי והטיפוח לברי המים: תמי4 Shine&Clean

במטבח בביתנו יש המון מכשירי חשמל שאנחנו משתמשים בהם באופן יומיומי. כמו כל מכשיר חשמלי- גם בר המים שלכם זקוק לניקוי יסודי מפעם פעם. בדיוק לשם כך הרכבנו את ערכת הניקוי והטיפוח - תמי4 Shine&Clean שהורכבה והותאמה באופן מושלם עבור בר המים שלכם.

תמי4 Shine&Clean

מאפשרת טיפול וניקיון נקודתי ומותאם אישית שיעזור לכם לשמור על נראות בר המים ותפקודו. הערכה מטפלת בהצטברות הלכלוך בחלקים החיצוניים של בר המים תמי4 ומסייעת בניקוי אבנית המצטברת בצינורות.

לרכישת הערכה לחצו כאן

הערכה כוללת:

קפסולה ייחודית - לניקוי הצנרת ומכלול בר המים

קפסולה ייחודית

 

תרסיס לניקוי והסרת אבנית:

תרסיס לניקוי והסרת אבנית

מטלית - עשויה מיקרופייבר לניקיון כללי של בר המים

חוטר פנימי - לניקוי פיית המזיגה

תמי4 Shine&Clean

רכיבי הערכה נאספו והותאמו למגוון ברי המים שלנו על מנת לאפשר טיפול וניקיון נקודתי ומותאם אישית עד כמה שניתן. תוכלו להיעזר בערכה כדי לשמור על נראות הבר ועל תפקודו המקסימלי. חשוב לציין כי הערכה אינה מחליפה את הצורך בהחלפת מסנן ונורת UV אשר מטפלים באיכות המים הנמזגים/זורמים מבר המים ויש להקפיד לעשות כן לפי התאריכים הקבועים.

אז איך מנקים ומטפחים את בר המים?

בעזרת הערכה תשמרו על תחזוקת בר המים שלכם. יש להקפיד על ניקיון מעטפת בר המים, הכיסוי העליון ומגש הכוסות אחת לשבוע באמצעות מטלית רכה ובמים פושרים בלבד. לניקוי פנל ההפעלה והלחצנים, יש להשתמש במטלית יבשה, אותה תוכלו למצוא בערכת הניקוי. בנוסף יש לנקות את הפיה אחת לשבוע בעזרת התרסיס שבערכה, להקפיד על רמה גבוהה של ניקיון בסביבת המטבח ולא לכסות את בר המים, על מנת לאפשר פעילות תקינה של מערכת האוורור.

איך מנקים את הפיה?

יש להתיז את התרסיס המצורף לערכה ישירות על הפיה, להמתין כדקה ולנגב.

 

איך מנקים את הסורג? (משטח לכוסות)

יש לשלוף את החלק ולרסס עליו עם התרסיס שבערכה, להמתין כדקה ולנגב

חשוב לציין כי קיימת חשיבות רבה לשמירה על סביבה היגיינית ונקייה סביב בר המים ושל הבר עצמו, על מנת למנוע הצטברות אבנית, טביעות אצבעות, סימני טיפות  אשר מופיעים עם הזמן, כאשר בר המים אינו מתוחזק כראוי.

 

הינה פתרון אידיאלי לחידוש מראה בר המים וההברקה שלו מבפנים ומבחוץ ומתאימה בעיקר למשפחות עם ילדים, ברי מים שהצטברה בהם כמות גדולה של אבנית, לברי מים הממוקמים במקומות עבודה וכמובן לכל מי שרוצה לשמור על בר המים שלו נקי מבחוץ ומבפנים.

IMG_7138באמצעות ערכת הניקוי והטיפוח תמי4 Shine&Clean תוכלו להיות בטוחים שבר המים שלכם נקי ומבריק מבפנים ומבחוץ ומעניק לכם מים טובים וטעימים. לרוויה!

לרכישת הערכה לחצו כאן

לרכישה