דילוג לתוכן העיקרי

חדשנות
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 04/03/2018

הכירו את בר המים תמי4 PRIMO CONNECT

עם בר המים תמי4 PRIMO CONNECT - תוכלו להרתיח מים בלי לקום מהכיסא, להגדיר משקאות אישיים לכל בני המשפחה ולשלוט בטמפרטורת המים מרחוק: החיים יהפכו לעוד יותר נוחים ובריאים

אתם יושבים בסלון ורוצים קפה. מה תעשו? תלכו למטבח, תשימו מים בקומקום, תפעילו. תחזרו לסלון רק כדי, כמה מבאס, לקום שוב כשהקומקום יסיים עבודתו. בסוף תחזרו שוב ועכשיו אפשר גם להרים רגליים ולשתות.

ובכן, בעידן הנוכחי, בו כבר כמעט הכל נשלט דרך הסמאטרפון, אין שום סיבה לקום פעמיים בשביל כוס קפה אחת (או מאה, לצורך העניין). בר המים תמי4 PRIMO CONNECT הוא בר מים חכם המופעל מהנייד בעל היכולת הייחודית להרתיח מרחוק.

ככה זה עובד: עם בר המים החדש תמי4 PRIMO CONNECT מתחברים לאפליקציה של שטראוס מים דרך חיבור ה-Bluetooth שבסמארטפון, זו מאפשרת לשלוט בו מכל חדרי הבית. שואלים את עצמכם איך האפליקציה של בר המים תמי4 PRIMO CONNECT תשפר את איכות חייכם מלבד עניין הקפה? הנה חלק מהפונקציות שתוכלו לבצע באמצעותה:

 

שליטה בטמפרטורת המים

סקרים ומחקרים מצאו כי בהרבה מקרים אנשים, בפרט ילדים, נוטים שלא לשתות מספיק מים משום שהמים הזמינים עבורם קרים להם מדי או לחלופין חמימים להם מדי. מה שטוב לאחד לא בהכרח טוב לאחר.

עם בר המים החדש  תמי4 PRIMO CONNECT יוכל כל אחד מבני המשפחה לשלוט בטמפרטורת המים שלו ולכוון אותה בעצמו! גם הילדים. והתוצאה? כולם צפויים ליהנות מהמים שלהם בצורה המתאימה לכל אחד, ובשל כך כמובן גם לשתות יותר.

כולם מודעים, כולם שותים

 אפרופו לשתות יותר, באמצעות בר המים תמי4 PRIMO CONNECT  והאפליקציה תוכלו להגדיר יעד שתייה משפחתי בהתאם למצב השתייה הנוכחי שלכם. מרגישים שהמשפחה לא שותה מספיק? הילדים מתקשים להתרגל לשתות מים בעצמם? בכל סקר שאנחנו עורכים אנחנו מגלים כי הרוב המכריע של המשפחות מעיד כי מאז שהכניסו בר המים תמי4 הביתה כל המשפחה שותה יותר מים.

 

עכשיו, בעזרת בר המים החכם המופעל מהנייד, אפשר גם להגדיר יעד יומי משפחתי, להפוך את שגרת שתיית המים למשחקית ובשורה התחתונה - לגרום לכך שכל בני המשפחה ישתו הרבה יותר מים ממה שהם שותים היום.

שירות לקוחות פרטי אצלכם בבית

באפליקציה תוכלו לבצע: הזמנת טכנאי, צפייה בחשבונית, עדכון פרטים, מענה לשאלות – כל אלה במרחק לחיצת  כפתור.  הדיגיטל כאן לשירותכם.

נשמע כמו חלום? הוא נמצא במרחק בר מים אחד מכם! היכנסו ללינק הבא וצפו בסרטון ההדרכה שלנו כדי לגלות עוד על המהפכה החדשנית בתרבות שתיית המים של כולנו.

 

לרכישה

whatsapp icon