דילוג לתוכן העיקרי

חדשנות
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 27/08/2019

הניסוי שערך יוסי למטהר המים MAZE

לפני מספר שבועות החליט אחד מלקוחותינו לערוך ניסוי ולבדוק האם מטהר המים MAZE באמת מטהר את המים, והתוצאה? יצאה כמובן חיובית. אז למה צריכים מטהר מים, מה יעשה MAZE לכוס המים שלכם ואיך הוא פועל? תשאלו את יוסי:

לפני מספר שבועות קיבלנו פנייה מעניינת: אחד מלקוחותינו, יוסי ברוש, החליט לערוך ניסוי למטהר המים של תמי4: בעקבות החלפת דוד בבניין שלו המים שיצאו מהברז

היו חומים ועכורים, ומבחינתו זו היתה הזדמנות לבדוק האם MAZE באמת מטהר את המים. הניסוי צולם, ובסרטון שלפניכם ניתן לראות כי מטהר המים עמד במבחן.

כשם שאמר יוסי, שניה לאחר שנראו המים החומים והמטונפים יוצאים מהברז, מבר המים יצאו מים צלולים ונקיים וכמובן גם טעימים לשתייה.

מה קורה למים בצנרת הביתית?

מי הברז המלוכלים שיוסי היה עד אליהם אינם אירוע חריג: מים עכורים יכולים לצאת מהברז וזאת למרות שהמים בישראל כן טובים לשתייה.

הסיבה לכך נעוצה ב״מייל האחרון״ שעושים המים בצנרת הביתית, רגע לפני שהם יוצאים מהברז. בזמן זה,

המים עלולים לספוח אליהם חלודה ולעתים גם חול, מתכות כבדות ומזהמים אחרים. גורמים אלו עלולים להביא לתוצרי לוואי שונים כמו צבע עכור או ריח רע, וכמובן שהם אינם טובים לבריאותינו.

ההגנה הטובה ביותר למים שלכם

אנחנו, כמובן, לא נדהמנו: מטהר המים MAZE מבטיח את הטיפול האיכותי ביותר לכוס המים שאתם שותים. רגע לפני שהמים נמזגים לכוס,

מטהר המים MAZE מטפל במזהמים משימוש יומיומי, מתכות כבדות, כימיקלים וחומרי הדברה, חיידקים, מיקרואורגניזמים וכמובן גם צבע וריח.

כל זאת, תוך שמירה על הרכב המינרלים והערכים החשובים והרצויים לבריאותינו. לא בכדי נחשב MAZE לפיתוח פורץ דרך בתחום סינון וטיהור המים.

לסיכום, עם ברי המים תמי4, המים שתשתו יהיו איכותיים וטעימים יותר בזכות MAZE. תפקידו של מטהר המים MAZE הוא להוריד לרמה אפסית את כל הגורמים הבעייתיים שעשויים

למצוא דרכם לכוס המים שלכם תוך שמירה על הערכים הרצויים. וכן, אתם מוזמנים לנסות את זה בבית :)

לרכישה

whatsapp icon