דילוג לתוכן העיקרי

חדשנות
מאת: צוות הבלוג
תאריך: 21/08/2018

הייטק, גרסת המים: איך עובד ה-tami4maze, מטהר המים המתקדם בעולם?

ה-tami4maze מטהר המים לברי המים תמי4 נמצא בקדמת הטכנולוגיה העולמית בכל הקשור לטיהור מים ואף רשום כפטנט ייחודי. ה-tami4maze פותח על ידי חברת שטראוס מים במשך שנים בעלות מחקר ופיתוח של מיליוני שקלים, ומבטיח מים איכותיים יותר, צלולים יותר וטעימים יותר.

מטהר המים tami4maze הוא פיתוח פורץ דרך בתחום טיהור המים. ולכן, הוא מבטיח את הטיפול האיכותי ביותר לכוס המים שאתם שותים, הכולל הגנה מפני מתכות כבדות, מזהמים מיקרוביולוגיים, אסבסט, חומרי הדברה ועוד מזהמים העלולים להגיע למי  השתייה. לכן המים שלכם יהיו איכותיים, צלולים וטעימים יותר בזכות ה- tami4maze.

הייטק, גרסת המים: איך עובד ה-™MAZE, מטהר המים המתקדם בעולם?

כיצד פועל ה-tami4maze, ומה הופך אותו לכל כך ייחודי?

  • הטיפול האיכותי שמעניק ה-tami4maze למים מתאפשר הודות למספר חומרים פעילים שהוא מכיל:
  • חומר הסופח מתכות כבדות כמו כספית ועופרת.
  • חומר הסופח מזהמים מיקרוביולוגיים (חיידקים) וחומר נוסף אשר מנטרל אותם.
    חומר פעיל ומבנה יחודי המטפל במזהמים נוספים כמו אסבסט, הורמונים, שיירי תרופות, חומרי הדברה ושאר חומרים סביבתיים.

בנוסף, מבנהו הייחודי של ה-tami4maze מבטיח הפחתה של אבנית וחלודה ולכן מביא למים צלולים ללא טעמי וריחות לוואי. כמו כן, המטהר מפחית את היכולת של הסידן לשקוע ובכך מעכב היווצרות של אבנית במים.

טכנולוגיית ה-tami4maze נבחנה על ידי מומחי מים מישראל ומכל העולם, והוכרזה על ידם כ-"מטהר המים המתקדם בעולם" בשל יכולות טיהור גבוהות המשלבות טכנולוגיות מתקדמות המאפשרת איכות טיפול גבוהה לנפח מים גדול (2,000 ליטרים), וזאת למרות גודלו הקטן. עובדות אלו הן מה שהופכות אותו לייחודי ויחיד מסוגו.

הייטק, גרסת המים: איך עובד ה-™MAZE, מטהר המים המתקדם בעולם? 

במה שונה טכנולוגיית ה-tami4maze ממסנני מים רגילים?

בניגוד למסנני מים אחרים אשר אמונים בעיקר על האלמנט האסתטי של המים ומשפרים את טעם המים על ידי הסרת הכלור ריח טעם וסינון חול וחלקיקים, ה-tami4maze מבצע טיהור של ממש. כלומר, ה-tami4maze נמצא בקדמת הטכנולוגיה ומטהר את המים ממזהמים אשר עלולים לפגוע בבריאות. מסיבה זו ניתן לומר כי המים שיוצאים מה-tami4maze אינם רק צלולים ונקיים יותר, אלא לחלוטין בריאים יותר!

לסיכום, במידה ויש לכם את אחד מברי המים תמי4 בבית, אתם יכולים להיות בטוחים שהמים שלכם עוברים טיפול אופטימלי בזכות tami4maze. ה-tami4maze מבטיח מים איכותיים, צלולים וטעימים יותר, וגם - ראש שקט מפני דאגות וחששות.

לרכישה

whatsapp icon