הצהרת נגישות

חברת שטראוס מים פועלת ומקדמת את נושא הנגישות בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, תשנ"ח-1998 ורואה חשיבות רבה בהנגשה של שירותיה ללקוחות עם מוגבלות הזכאים ליהנות מנגישות מלאה באתר ושירותי החברה.

מטרתו של חלק זה באתר הינו יידוע בדבר הסדרי הנגישות של החברה, ופרסום דרכי התקשרות עם רכז הנגישות של שטראוס מים.

יידוע כלל עובדי החברה-

כלל עובדי החברה יודעו אודות חובות החוק תוך דגש על  מתן שירות שוויוני  לכלל הלקוחות, דרכי התקשרות, ועל הסדרי הנגישות שבוצעו על ידי החברה ללקוחות עם מוגבלות.

הדרכות שירות לעובדי החברה  -

כל עובדי החברה אשר עוסקים במתן שירות ומכירה הוכשרו ועברו הדרכות למתן שירות נגיש ללקוחות עם מוגבלויות, לרבות נציגים במוקד הטלפוני.

מוקדי שירות טלפוני -

מוקדי השירות של שטראוס מים זמינים ונגישים עבור כלל לקוחותינו, לרבות אנשים עם מוגבלות. המענה הקולי מותאם והינו ללא מוזיקת רקע, בקצב איטי ובשפה פשוטה.

מסירת מידע בפורמט נגיש -

החברה מעמידה עבור לקוחותיה אפשרות לקבלת מידע בפורמטים נגישים. מסירת המידע הינה ללא עלות ומיועדת עבור אנשים עם מוגבלות. לפניות ומידע בנושא נגישות ניתן ליצור קשר עם רכז הנגישות שפרטיו מופיעים במסמך זה.

באמצעות אתר זה, חרטנו על דגלנו לספק שירות שוויוני ללא פשרות לכל אדם, לרבות ללקוחות עם מוגבלות.
באתר זה הושקעו מאמצים ומשאבים רבים בהנגשת אתר האינטרנט שלה ובפיתוח כלים להנגשת אתרי אינטרנט אחרים במטרה לאפשר למרבית האוכלוסייה להשתמש באתרים בקלות ובנוחות ולהפכם לזמינים יותר עבור אנשים עם מוגבלות. החברה מצטרפת למאמץ הכולל להנגשת אתרים לאנשים עם צרכים מיוחדים.
הנגשת אתר האינטרנט של החברה מתבצעת באמצעות תוכנת A-Web (להלן ״התוכנה״) המאפשרת לספק, לקהל הגולש באתר, תוכן נגיש ככל שניתן.
מרבית הדפים באתר עומדים בקריטריונים של נגישות לרמה AA. חשוב לציין, כי למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, ייתכן ויתגלו חלקים או יכולות באתר שטרם הונגשו. אחריות השימוש והיישום באתר חלה על בעלי האתר ו/או מי מטעמו לרבות התוכן המוצג באתר בכפוף לתנאי השימוש בתוכנה.
 הנגשת אתר מותאמת לדפדפנים המובילים:

Internet Explorer 10/11

Edge

Chrome

Firefox

Safari

כיצד עובדת ההנגשה באתר?

באתר מוצב תפריט נגישות. לחיצה על התפריט באמצעות העכבר או ניווט בעזרת TAB, מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. בחירה מתוך התפריט על הכפתור של ההתאמה האישית. כדי לסגור את התפריט תוכלו ללחוץ על כפתור הסגירה או ללחוץ במקלדת על כפתור ה-'ESC' או באמצעות לחיצה עם העכבר.

כיצד לגלוש באתר?

יצירת תפריט קיצורי דרך לאזורי תוכן נבחרים.
באפשרותכם לנווט קדימה באתר בעזרת כפתור ה-TAB. כדי לנווט אחורה יש ללחוץ על צירוף המקשים SHIFT + TAB.
תמיכה בתוכנות קוראות מסך NVDA למשתמשי Windows ומערכת ההפעלה של מקינטוש Mac OS X.
שינוי ניגודיות צבעים: באפשרותכם לשנות את הרקע לבהיר או לכהה.

שינוי גודל וסוג הפונט: ניתן להגדיל או להקטין את הטקסט. סוג הגופן משתנה לאריאל לקריאה נוחה יותר.
ניווט לאיזורי תוכן: באפשרותכם לדלג לאיזורי התוכן באתר. האתר מחולק לאיזורי תוכן המרכזיים. ניתן לדלג לאיזור תוכן מרכזי מראש הדף. לכניסה לאיזור תוכן יש ללחוץ במקלדת Enter. בתחתית כל דף, לפני כותרת התחתית ניתן לדלג לראש הדף.
טפסים: ישנה תמיכה רחבה בהנגשת טפסי צור קשר בכפוף לתקנון השימוש. התאמה לטכנולוגיות מסייעות. לדוגמה: תמיכה בהקראת שגיאות על ידי תוכנות קוראות מסך.
תמיכה בטכנולוגיות מסיעות: תמיכה רחבה בטכנולוגיות מסייעות על ידי שימוש בחוקי ARIA.
כפתור בטל נגישות וחזרה לתצוגה רגילה.

בעיות ותכנים לא נגישים

כרגע לא ידועות בעיות נגישות באתר. נתקלת בבעיה? ספרו לנו! אנחנו משתדלים לשמור ולתחזק את האתר ברמה הטובה ביותר. כדי שנוכל לטפל בבעיה בדרך הטובה ביותר בבקשה צרפו פרטים מלאים ככל שניתן ופנו לרכז הנגישות: תיאור הבעיה. מהי הפעולה שניסיתם לבצע? באיזה דף גלשתם? סוג וגרסה של הדפדפן. מערכת הפעלה. סוג הטכנולוגיה המסייעת (במידה והשתמשתם).

במידה וימצאו פערים טכנולוגיים ניתן לפנות באמצעות המייל:  support@mk-sense.com

רכז נגישות של שטראוס מים:

רכז הנגישות של חברת שטראוס מים הינו אבינועם עונה

במידה ויש לך הערה, שאלה או בקשה בנושא נגישות, הוא ברצונך בהתאמת נגישות.

 ניתן לפנות באמצעים הבאים:

Avinoam.Ona@strauss-water.com  דוא"ל:

טלפון- 0733424153
פקס- 036340255

פרסום הצהרת הנגישות- הצהרת הנגישות עודכנה ביום 22.4.20