מבנה החברה וחברי ההנהלה

אנחנו בשטראוס מים מספקים פתרונות מתקדמים של פיתוח מערכות סינון, חימום וקירור מים, לשתייה בארץ ובעולם. שטראוס מים פועלת באמצעות שלוש חטיבות: שטראוס מים ישראל, שטראוס מים סין  ושטראוס מים אנגליה. 

יניב שיראזי יניב שיראזי - מנכ"ל שטראוס מים ישראל

שטראוס מים ישראל, האחראית על פעילות המותג תמי 4 בישראל, מורכבת משבעה אגפים שונים, האחראים, כל אחד בתחומו, לכך שהמשימה תצליח והמים יזרמו אליכם, איכותיים וצלולים, כל השנה. 

שמרית   שימרית ורשובר - מנהלת אגף מכירות 

אגף המכירות אחראי על גיוס לקוחות חדשים במגזר הפרטי והעסקי ובנוסף ניהול פעילות מכירות נרחבת ללקוחותינו הקיימים. האגף כולל שלוש מחלקות מכירה ומחלקת מטה. כל מחלקה בעלת התמחות מכירה ייחודית ופונה לשווקים וסגמנטים שונים. המטה אחראי לנהל ממשק שוטף מול כלל יחידות החברה, על מנת להבטיח ניהול תהליך מכירה מקצועי, שקוף וחווייתי עם לקוחותינו. ביחד אנו פועלים להבטיח את המשך הצמיחה וההובלה של שוק המים בישראל.

יובל גור יובל גור - מנהל אגף שיווק 

אגף השיווק אחראי על הבנת הצרכים, התחרות, השוק, בניית אסטרטגיה, הובלת החברה בזירה דיגיטלית, ומכירות במגוון ערוצי הפצה. פעילות האגף כוללת גיבוש אסטרטגיה שיווקית לחברה ולמוצריה בישראל, חיזוק ערך המותג בקרב הלקוחות והעובדים, מעקב מתמיד אחר מגמות בשוק והבנתם, אחריות על נראות המותג בערוצים השונים, שמירה על ערך המותג אל מול שוק תחרותי והגדלת ערך ושימור הלקוחות הקיימים שלנו. בנוסף, אחראי האגף על גיוס לקוחות פרטיים. 

לירון דולב  לירון דולב - מנהלת אגף השירות 

לפניות בנושא שירות

אגף השירות מטפל בכם - לקוחות החברה, פרטיים ועסקיים במוקדי השירות הטלפונים ובמגוון ערוצים דיגיטליים אחראי לספק חווית לקוח אישית, מקצועית ומהירה, תוך שימוש בפלטפורמות טכנולוגיות מתקדמות, ולהביא לשיפור מתמיד ברמת השירות.

אביב פפר  אביב פפר - מנהל אגף כספים 

אגף הכספים אחראי על השגת היעדים העסקיים של החברה ע"י בניית תוכנית עבודה רב שנתית ושותף משמעותי בקביעת האסטרטגיה של החברה ויישומה בתוכנית העסקית. 
מעבר לכך האחראיות היא על כלל תקציבי שטראוס מים ישראל, גביית כספים מלקוחות, מדידה, שיפור ביצועים, בקרה ותיאום בין כלל אגפי החברה. 

אגף תפעול ולוגיסטיקה  יניב שושן - מנהל אגף תפעול ולוגיסטיקה 

אגף התפעול והלוגיסטיקה חרט על דגלו להוביל את המצוינות בשירות ללקוח, אנחנו שם אתכם החל מהמפגש הראשוני בעת התקנת בר המים, דרך המפגש עם השליחים המספקים מטהרים/נורות/מכלי הגזה וכלה בטכנאים שאמונים על תיקון תקלות תוך מתן מענה מהיר, מדויק ומצוין.
מאחורי הקלעים נמצא מערך לוגיסטי ענף הכולל מרכז לוגיסטי ומרכז שליטה מתקדם האמונים על מתן תמיכה תפעולית מקצועית תוך הקפדה על עמידה בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר.
אנחנו מאמינה שחובתנו להעניק לכל אחד ואחת מלקוחותינו את הנוחות והביטחון המרביים ולספק חווית מים מסוג אחר. 

ליטל שחטר  ליטל שחטר - מנהלת אגף משאבי אנוש 

אנחנו כאן כדי לעשות טוב, זו המהות שלנו כחברה, כאנשים, כמשאבי אנוש. 
אנחנו רוצים לקום עם אמירה כזאת בבוקר וללכת לישון איתה בלילה.
חשוב לנו להיות בצד הטוב של התעשייה, זו המקדמת,  משפרת ומטיבה עם המציאות היומיומית של העובדים שלנו, ובמקביל מאתגרת, שואפת קדימה, מציבה רף גבוה, ומחפשת כל הזמן להמציא את הגרסה הטובה יותר של עצמנו. חשוב לנו להוביל עשייה שמקדמת את הטוב באנשים, שרואה אותם, שבוחרת לחייך לאנשים במסדרון, להושיט יד כשצריך, לטפח, לקדם, להעניק, להגיד מילה טובה. עשיה שמחפשת את הערך המוסף והביטוי האישי של כל אחד- זה שעושה את ההבדל. אנחנו רוצים לחיות בחברה טובה עם אנשים טובים וזה מתחיל אצלנו, במשאבי אנוש.

יריב ויסוקר  יריב ויסוקר - מנהל אגף תהליכים ואנליזה

אגף תהליכים ואנליזה אחראי על גיבוש תהליכים חדשים, הובלת שינויים אינטגרטיביים לרוחב הארגון, תמיכה בניהול ובקרה של פרוייקטים, ממשק מרכזי מול מערכות מידע וביצוע ניתוחים כמותיים מתקדמים.