מבנה החברה וחברי ההנהלה

אנחנו בשטראוס מים מספקים פתרונות מתקדמים של פיתוח מערכות סינון, חימום וקירור מים, לשתייה בארץ ובעולם. שטראוס מים פועלת באמצעות שלוש חטיבות: שטראוס מים ישראל, שטראוס מים סין  ושטראוס מים אנגליה. 

יניב שיראזי יניב שיראזי - מנכ"ל שטראוס מים ישראל

שטראוס מים ישראל, האחראית על פעילות המותג תמי 4 בישראל, מורכבת משבעה אגפים שונים, האחראים, כל אחד בתחומו, לכך שהמשימה תצליח והמים יזרמו אליכם, איכותיים וצלולים, כל השנה. 

שמרית   שימרית ורשובר - מנהלת אגף מכירות 

אגף המכירות אחראי על גיוס לקוחות חדשים במגזר הפרטי והעסקי ובנוסף ניהול פעילות מכירות נרחבת ללקוחותינו הקיימים. האגף כולל שתי מחלקות מכירה ומחלקת מטה. כל מחלקה בעלת התמחות מכירה ייחודית ופונה לשווקים וסגמנטים שונים. המטה אחראי לנהל ממשק שוטף מול כלל יחידות החברה, על מנת להבטיח ניהול תהליך מכירה מקצועי, שקוף וחווייתי עם לקוחותינו. ביחד אנו פועלים להבטיח את המשך הצמיחה וההובלה של שוק המים בישראל.

יובל גור יובל גור - מנהל אגף שיווק 

אגף השיווק אחראי על הבנת הצרכים, התחרות, השוק, בניית אסטרטגיה, הובלת החברה בזירה דיגיטלית, ומכירות במגוון ערוצי הפצה. פעילות האגף כוללת גיבוש אסטרטגיה שיווקית לחברה ולמוצריה בישראל, חיזוק ערך המותג בקרב הלקוחות והעובדים, מעקב מתמיד אחר מגמות בשוק והבנתם, אחריות על נראות המותג בערוצים השונים, שמירה על ערך המותג אל מול שוק תחרותי והגדלת ערך ושימור הלקוחות הקיימים שלנו. בנוסף, אחראי האגף על גיוס לקוחות פרטיים. 

לירון דולב  לירון דולב - מנהלת אגף השירות 

לפניות בנושא שירות

אגף השירות מטפל בכם, לקוחות החברה, לקוחות פרטיים ועסקיים, ועושה זאת באמצעות מוקדי שיחות נכנסות והתמחויות, מרכז שירות ומכירה הממוקם באור יהודה ובאמצעות מנהלי תיקי לקוחות עסקיים המטפלים אשר אחראיים על גיוס לקוחות עסקיים ומתן שירות איכותי ללקוחות העסקיים של החברה האגף מתמחה במתן שירות עם יחס אישי, שקיפות ומענה מהיר ומקצועי ומעמיד לרשותכם מגוון של מסלולי שירות המותאמים לצרכים שלכם ועוסק כל העת בשיפור השירות ובמעבר לפלטפורמות שירות דיגיטליות מתקדמות.

אביב פפר  אביב פפר - מנהל אגף כספים 

אגף כספים נותן שיקוף תמידי של המצב הכספי לחברי ההנהלה. האגף אחראי על כלל תקציבי שטראוס מים ישראל, גביית כספים מלקוחות ובקרה ותיאום בין כלל אגפי החברה. תחת האגף נמצאת גם המחלקה הכלכלית העוזרת לנתח ולהבין טוב יותר את פעילות החברה. כמו כן אחראי האגף על מדידה ושיפור ביצועים של כלל התהליכים העסקיים בחברה.

אגף תפעול ולוגיסטיקה  יניב שושן - מנהל אגף תפעול ולוגיסטיקה 

אגף תפעול ולוגיסטיקה דואג שהכל יתנהל כמו שצריך בהיבט הלוגיסטי. באגף עובדים אנשי מקצוע מיומנים שמגיעים עד לביתכם על מנת להתקין את המכשירים, לתת לכם שירות שוטף ולספק שירותים טכנים שונים במקרה הצורך. בנוסף, האגף אחראי גם על פעילות המחסנים וההפצה של מוצרי החברה לבית הלקוח.

ליטל שחטר  ליטל שחטר - מנהלת אגף משאבי אנוש 

אגף משאבי אנוש מטפל בעובדים שלנו החל משלב הגיוס, ההדרכה והקליטה באגף הרלוונטי ולאורך כל זמן העבודה בשטראוס מים. האגף מטפח את העובדים, מאפשר מסלולי התפתחות וקידום אישי וכן אחראי על רווחתם, ועל כך שיחושו סיפוק, הנאה וחיבור לשטראוס מים.

 

יריב ויסוקר  יריב ויסוקר - מנהל אגף תהליכים ואנליזה

אגף תהליכים ואנליזה אחראי על גיבוש תהליכים חדשים, הובלת שינויים אינטגרטיביים לרוחב הארגון, תמיכה בניהול ובקרה של פרוייקטים, ממשק מרכזי מול מערכות מידע וביצוע ניתוחים כמותיים מתקדמים.