אודות שטראוס מים

אנחנו מבטיחים לשפר את איכות חייכם באמצעות הפיכת מים לפלא.

נכון, זו נשמעת הבטחה גדולה, אבל אנחנו עומדים מאחוריה ומקיימים אותה בפועל באמצעות שלושה יתרונות: מומחיות במים באמצעותה אנחנו מבטיחים לכם את המים האיכותיים והטעימים ביותר, השקעה במוצרים אמינים, חכמים וידידותיים לכל המשתמשים במשפחה, כדי להבטיח לכם חוויית שימוש מעולה ושירות טוב באמת, שנובע מההבטחה שלנו למערכת יחסים זמינה, שקופה והוגנת לטווח ארוך.

שטראוס מים (הנמנית עם קבוצת שטראוס) היא מובילה עולמית באספקת פתרונות מי שתייה עם יותר מארבעים שנות ניסיון בתחום. החברה עוסקת בפיתוח, בייצור ובשיווק מערכות לטיהור ולסינון מים ומערכות חימום וקירור מים. שטראוס מים מספקת פתרונות מי שתייה לשימוש ביתי, כגון ברי המים תמי4 Family, תמי4 Primo  ואת קו המוצרים WaterMaker (הנמכר נכון להיום בסין) למים קרים וחמים באיכות גבוהה. שטראוס מים גם השיקה לאחרונה את בר המים תמי4 Bubble PLUS המספק מים קרים, חמים ומוגזים, הכל בבר אחד. מוצריה של שטראוס מים נמכרים בכל העולם, לרבות בישראל.

צוות המדענים של שטראוס מים מייצר חידושים טכנולוגיים המפותחים במעבדותיה, תוך שיתוף פעולה עם מוסדות אקדמיים כגון: מכון ויצמן למדע והאוניברסיטה העברית בירושלים, המתורגמים לפתרונות פורצי דרך בתחומי טיהור המים והטיפול בהם. בהיותה מומחית בסדר גודל עולמי בתחום מי השתייה, החברה מחזיקה בפטנטים רבים לטיפול במים, לטיהורם ולחימום וקירור מים. 

מוצרי החברה עומדים בתקני איכות בינ"ל מחמירים , ביניהם תקן איכות השירות (ISO 9000), תקן איכות הסביבה ROHS זאת בנוסף לתוי תקן ישראלים כגון תו התקן: 1505 לסינון ולטיהור מי השתייה ותו בטיחות 5452 מטעם מכון התקנים הישראלי.

המודל העסקי הייחודי של שטראוס מים מבטיח ללקוחותיה רמת שירות גבוהה לטווח ארוך, עם אחריות לאספקת חלקי חילוף כגון מטהרי מים MAZE ונורות UV, כדי לוודא כי המים שהלקוחות צורכים הינם בטוחים ובאיכות גבוהה.


עובדים בכל העולם 

החברה שלנו עובדת בפריסה עולמית, ובנוסף לחטיבה שלנו בישראל, יש לנו גם חטיבות בסין ובאנגליה. בארץ, הפעילות שלנו כוללת את  מוצרי תמי 4, באנגליה אנחנו משתפים פעולה עם קבוצת וירג'ין ובסין אנחנו משתפים פעולה עם חברת הענק הסינית Haier.

כל החטיבות שלנו נתמכות על ידי יחידת מחקר, פיתוח ופיתוח מוצרים, לוגיסטיקה ומטה גלובאליים. מפעלי היצור שלנו ממוקמים בישראל ובסין, צוות המדענים שלנו עוסק יומיום בפיתוח טכנולוגי מתקדם ומשתף פעולה עם מומחים מהאקדמיה בישראל. את ההישגים הטכנולוגים שלנו אנחנו מתרגמים לפתרונות טיהור וטיפול במים. פתרונות פורצי דרך, איכותיים וידידותיים מאוד לסביבה ביחס לאלטרנטיבות. לאחרונה פיתחנו בשיתוף מדענים ישראלים את טכנולוגיית ה- Maze-V לטיהור מים, שמהווה פריצת דרך בתחום טיהור המים ומשולבת במוצרי החברה בשוק הסיני.

אנחנו אחת מחמש החברות בקבוצת שטראוס. קבוצת שטראוס זיהתה בתחום מי השתייה הזדמנות אסטרטגית שמתאימה לייעוד הקבוצה, והחל מ-2007 השקיעה בְּמיזם בתחום טכנולוגיות לטיהור מים והשלימה פיתוח של כ-10 פטנטים בתחומים אלה. בשנת 2009 רכשה קבוצת שטראוס את חברת תמי 4, בעלת למעלה מ- 40 שנות ניסיון בתחום המים, המיזם צורף לחברה הוותיקה, שהפכה עכשיו לחברת שטראוס מים כפי שהיא כיום.

שטראוס מים ישראל

עם מעל לחצי מיליון לקוחות, שטראוס מים ישראל היא המובילה בשוק בזכות מותג מכובד ואמין ומודל עסקי רווחי. החברה שינתה את האופן שבו ישראלים שותים מים בביתם, עם שיעור חדירה של יותר מ- 25% בקרב משקי הבית בישראל.

שטראוס מים אנגליה

חברת Strauss Water UK מספקת מערכות מי שתייה באיכות גבוהה למגזר הפרטי והציבורי בבריטניה מאז שנת 2004. בנובמבר 2011 חתמה שטראוס מים על הסכם למיזם משותף עם קבוצת VIRGIN בבעלותו של ריצ'רד ברנסון, תחת המותג "Virgin Pure improving life with Strauss Water". השותפות בין Virgin לבין שטראוס מים הוקמה כדי למנף את הטוב ביותר משני העולמות: טכנולוגיית טיהור מי השתייה הקניינית של שטראוס מים, מוצריה ומומחיותה, לצד מיומנותה המופתית של Virgin בכל הנוגע לשירות לקוחות, לתקני איכות ולמותג מוכר. שותפות זו הולכת ומתרחבת בימים אלה בבריטניה והיא צפויה להמשיך ולהתרחב בשווקים הבינלאומיים בשנים הקרובות.

שטראוס מים בסין 

שטראוס מים פועלת בסין תחת המותג Haier Strauss Water, על בסיס שותפות עם תאגיד Haier, ענק מוצרי האלקטרוניקה העולמי. שיתוף הפעולה בין שטראוס מים לבין Haier הוליד את קו המוצרים WaterMaker, הנותן מענה לצורך האמיתי של האוכלוסייה בסין בפתרונות מי שתייה נקיים ובטוחים. קו המוצרים WaterMaker כולל את טכנולוגיית טיהור המים Maze-V - טכנולוגיה פורצת דרך לטיהור מים, מבוססת פטנטים שפותחה ע"י צוות המדענים של שטראוס מים.


שווקים אחרים

שטראוס מים פועלת גם במדינות נוספות ברחבי העולם שווקים אלה כוללים מדינות כמו קנדה, פורטוגל, פינלנד, קוסטה ריקה וקפריסין.

קצת היסטוריה

החברה עוסקת בתחום מי השתייה מזה יותר מארבעים שנה. הכל התחיל בשנת 1971, כאשר חברת תנה תעשיות נוסדה בקיבוץ נתיב הל"ה. המפעל עשה את צעדיו הראשונים בייצור חלקי מתכת בעבור תעשיית האלקטרוניקה, וכעבור ארבע שנים, כאשר תנה תעשיות רכשה מפעל לייצור מתקנים לקירור מים, הדברים החלו להתפתח. בשנת 1978 רכשה תנה תעשיות טכנולוגיית טיהור מים חדשנית שפותחה על-ידי הטכניון, וכך יצא לדרך פיתוח מתקן טיהור מי השתייה הראשון – תמי 3 (בהסכם עם הטכניון נקבע כי המתקן יהיה חייב לשאת את השם "תמי" על שמה של בתו של הפרופסור שפיתח את המערכת). הדגם תמי 4 הושק בשנת 1987, נרשם כפטנט בארצות הברית ואומץ עד מהרה כתקן הזהב בכל הנוגע למערכות טיהור מי שתייה ביתיות בישראל. דגם חדש זה הפך את תנה תעשיות (הידועה כתמי 4) לחברה המובילה בשוק הישראלי בתחום פתרונות מי השתייה עבור משקי בית ועסקים. באמצע העשור הראשון של שנות האלפיים זיהתה קבוצת שטראוס את קטגוריית מי השתייה כהזדמנות אסטרטגית משמעותית למימוש חזונה של הקבוצה - יצירת פלאות ממוצרי בסיס. בהתאם לכך, השקיעה הקבוצה בשנת 2007 במיזם H2Q, שהוקם בתחילה כמיזם משותף בין שטראוס לקבוצת מדענים ויזמים, במטרה לפתח טכנולוגיות לטיהור מים. בשנת 2009 רכשה קבוצת שטראוס את תנה תעשיות, מיזגה בינה לבין H2Q והקימה את חברת שטראוס מים. עוד על ההיסטוריה שלנו.


המוצרים שלנו

בשבילכם, רק מומחים

מוצרי תמי 4 הם שילוב אופטימלי בין יתרונות המדע לשימת דגש על תחום הנדסת האנוש. באמצעות המדע, אנחנו מבטיחים לכם מים איכותיים וטעימים, הנדסת אנוש מתקדמת מבטיחה לכם חוויית שימוש מהנה. כן, הבריאות חשובה, אבל חשוב לנו לתת לכם גם מכשירים חכמים, ידידותיים ובעיצוב חדשני ומתקדם, כאלו שיתאימו לצרכים הספציפיים שלכם, יקלו עליכם במעט את פעולות היומיום, ויגרמו לכם לשתות יותר מים.

מבטיחים איכות

האחריות שלנו כלפיכם, מחייבת אותנו גם ברמת התקנים המחמירים ביותר, לכן כל מוצרינו עומדים בתקני הבטחת איכות מחמירים.

אנו מחויבים לכללי ארגון "אמון הציבור", המבטאים סטנדרטים גבוהים של אמת והגינות בפרסום, גילוי נאות ושקיפות מידע, שירות נאות ואחריות למוצר, הגינות בעריכת חוזים ובקיומם, שמירה על פרטיות וכיבוד החוק. 

גם השופטים התרגשו


ברי המים תמי 4 פותחו כך שיספקו מים טעימים ואיכותיים, ועוצבו כך שתיהנו גם מחוויית השימוש בבר עצמו. השנה, זכינו בתואר "מתקן המים הביתי הטוב והמשתלם ביותר" ובתואר "המים הטעימים ביותר" מטעם המבחן של המדינה. ביוני 2010 זכה בר המים "תמי 4 Primo" של שטראוס מים בפרס IDEA הבינלאומי, על עיצוב פורץ דרך ברמה עולמית, ותמי 4 נבחר לאחד מ-100 מותגי העל בישראל לשנת 2012.